چگونه در Fortnite بهتر شویم


Fortnite یکی از محبوب ترین بازی های جهان است و با تعداد صدها میلیون بازیکن ، رقابت هیچ چیز قویتر نیست. این واقعیت که این عنوان ستون جامعه ورزش های الکترونیکی است نیز کمکی نمی کند و همچنین جذابیت بازی را برای بازیکنان از هر سطح مهارت (از جمله برادرزاده 8 ساله شما) محدود نمی کند. نگران نباشید ، ما اینجا هستیم تا نکاتی را در مورد چگونگی بهینه سازی تنظیمات ، متمرکز نگه داشتن و جمع آوری اطلاعات ارائه دهیم ، چیزی که Victory Royale می خواهد. غلبه بر مخالفان خود هرگز آسانتر نبوده است.

اطلاعات بیشتر

تنظیمات مدیریت مناسب را پیدا کنید

این توصیه خاص نیست Fortniteاما این اولین چیزی است که شما می خواهید قبل از حرکت تنظیم کنید. Fortnite به بازیکنان کنترل مسخره ای بر کنترل های خود ارائه می دهد. به منوی تنظیمات به برگه Game بروید و تنظیماتی را مشاهده می کنید که می توانید تنظیم کنید. احتمالاً می خواهید با موارد زیر بازی کنید:

  • حساسیت موشواره
  • حساسیت ADS ماوس
  • حساسیت برد ماوس

اگر یک پخش کننده کنسول هستید – یا رایانه ای که از کنترل کننده استفاده می کند – در عوض تنظیم کنید:

  • حساسیت کنترل کننده X
  • حساسیت کنترل کننده Y
  • حساسیت کنترل کننده ADS
  • حساسیت محدوده کنترل کننده

آنها را تنظیم کنید تا چیزی را پیدا کنید که برای شما راحت باشد. ده ها دفترچه راهنما نیز وجود دارد که توسط بازیکنان حرفه ای نوشته شده است ، بنابراین می توانید از تنظیمات آنها تقلید کنید. فقط به یاد داشته باشید – در پایان روز همه چیز به مهارت شما بستگی دارد. علاوه بر این ، اگر متوجه شوید که مهارت های شما در حال پیشرفت است و فکر می کنید از افزایش حساسیت بهره مند می شوید ، تغییر این تنظیمات مشکلی ندارد.

گیمرهای حرفه ای را کاوش کنید

فقط تماشای سایر بازیکنان Twitch یا Mixer کافی نیست. در عوض ، آنها را به طور فعال مطالعه کنید. از خود بپرسید ، “چرا آنها سلاح را برداشته اند؟” یا “چرا آنها این سازه را در این مکان می سازند؟”

هنگامی که برخی از بهترین بازیکنان را مطالعه کردید ، سعی کنید گیم پلی آنها را خودتان تولید کنید. اگر فهمیدید که به درستی کار نمی کند یا فقط این سبک بازی را دوست ندارید ، سعی کنید یک پخش کننده دیگر را تماشا کنید. این الگو را حفظ کنید تا الگویی را که می خواهید به آن تسلط پیدا کنید.

ساخت و سازهای ساختمانی را تمرین کنید

هفته چهارم Fortnite سر گوجه فرنگی را به چالش می کشد

مهم نیست که چه استراتژی را دنبال می کنید ، اگر می خواهید Victory Royale را بیرون بیاورید ، باید مهارت های ساخت و ساز خود را تقویت کنید. ما در راهنمای دیگری به تفصیل به این موضوع پرداخته ایم ، اما همه اینها به “تمرین عمدی” برمی گردد. این به این معنی نیست که به طور تصادفی همان ساختار عروسکی را دور به دور دور بریزید ، بلکه در واقع از اشتباهات خود درس بگیرید.

حتما بخوانید:
سگ - ویکیگفتاورد

آیا در ساخت سریع مشکلی دارید؟ سعی کنید بر روی مهارت دستی خود کار کنید تا بتوانید با سرعت باورنکردنی دیوارها را بکشید. آیا در مکان های عجیب و غریب پناهگاهی ایجاد می کنید؟ از نفوذ مخالفان خود مطلع شوید و برای رفع آن گام بردارید. موارد زیادی وجود دارد که بازیکنان می توانند هنگام ساخت اشتباه کنند ، بنابراین مهم است که درک کنید بیشترین مشکل شما چیست و سپس به مشکل خاص نگاه کنید.

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که مردم مرتکب می شوند ساختن است هم زیاد. از آنجا که طوفان دائماً برای شما بسته می شود ، در ابتدای چرخه منابع ارزشمند را از دست ندهید. بهتر است صبر کنید و بسازید تا کاملاً ضروری باشد. در غیر این صورت شما باید خود را در معرض دید قرار دهید و درست در وسط جنگ برای جمع آوری مواد بیشتر بروید.

هدف گیری را با بهترین سلاح ها تمرین کنید

فصل 2 Fortnite

آخرین قدم برای پیشرفت خود Fortnite مهارت ها برخی از خسته کننده ترین ها هستند و به صدها ساعت تمرین نیاز دارند. بهبود هدف شما یک شبه اتفاق نمی افتد – حتی بهترین بازیکنان برای تسلط بر تکنیک هدف گیری خود به سالها نیاز دارند. با این حال ، یک راه برای سرعت بخشیدن به روند وجود دارد و آن تمرین با سلاح های مناسب است.

اگرچه هر سلاح به اندازه موجود در آن منحصر به فرد نیست Counter Strike: حمله جهانی – جایی که بازیکنان الگوهای عقب انداختن تفنگ های مختلف را به دقت مطالعه می کنند – هنوز در هر اسلحه چند تفاوت ظریف وجود دارد Fortnite. M16 سلاحی رایج است که در طول دور با آن روبرو می شوید ، بنابراین یکی از اولین مواردی است که باید به آن تسلط پیدا کنید. گلوله ها در هنگام اصابت به اهداف دور شروع به پخش می کنند و یادگیری نحوه صحیح کشیدن ماشه در هنگام شلیک کلید تحمیل خسارت قابل توجه است.

پس از برخورد با M16 ، به سراغ تفنگ تاکتیکی بروید. به یاد داشته باشید که بین هر عکس و دامنه دقیق بودن آن چقدر زمان می گذرد. بیاموزید چگونه سریع بین دو تفنگ مختلف جابجا شوید.

یکی از قوی ترین سلاح های بازی SCAR است و اگر امیدوارید در بالاترین سطح رقابت کنید باید بر آن تسلط داشته باشید. Fortnite. هندل آن مشابه M16 است اما مجموعه ای عجیب و غریب خاص خود را دارد. علاوه بر این ، یافتن یک تپانچه بسیار دشوار است ، زیرا یک سلاح فوق العاده حماسی یا افسانه ای است. اگر می توانید دست های کوچک و گرم خود را روی SCAR بگذارید ، حتماً او را وادار کنید تا حساب کند. در غیر این صورت ، ممکن است مدتی طول بکشد تا لذت بازی دوباره با یکی را بگیرید.

حتما بخوانید:
پربورات سديم [خلوص 100%] ✅ اصلیترین کاربردهای پربورات سدیم 02122861688

بهبود مهارت های Fortnite شما زمان بر است

فصل 2 Fortnite

بهتر شدن Fortnite بازیکن به کار و صبر زیادی احتیاج دارد. هنگامی که تنظیمات مناسب را پیدا کردید ، پیشرفت آسان تر است. در این مرحله ، می توانید سبک های بازی پخش کننده های مورد علاقه خود را بازتولید کنید.

بهتر است تمرکز خود را بر روی بهبود ساختمان و مهارت های هدف گیری بگذارید و تسلط بر هر دو مهارت زمان بر است ، بنابراین اگر می خواهید پیشرفت کنید بلند مدت متعهد شوید. خوشبختانه سقف مهارت ظاهرا نامحدود است ، بنابراین شما برای رشد و یادگیری وقت دارید.

مراقب مکان های جدید یا سلاح هایی باشید که در بازی نیز به کار می روند Fortnite به روزرسانی منظم دریافت می کند. این استراتژی راهی عالی برای فهمیدن اینکه آیا چیزی به کار گرفته شده است یا خیر.

با Epic می توانید کارت های خلاقانه را از طریق Island Codes با بازیکنان دیگر به اشتراک بگذارید. تمرکز روی کارت های خلاقانه در صورتی مفید است که هرگز از بازی اصلی خسته نشوید و یا کلافه شوید.

شما همچنان قادر خواهید بود مهارت های هدف گیری خود را تمرین کنید ، بنابراین به پیشرفت خود ادامه خواهید داد ، اما لازم نیست نگران باشید که کسی ده ثانیه بعد از فرود آمدن شما را بیرون بکشد. دیدن بازی از زاویه دید جدید نیز همیشه مفید است.

برای صعود به رده های بازی باید کمی تلاش کنید ، اما اگر می توانید این چالش را بپذیرید ، استراتژی ای که در اینجا شرح دادیم یک مکان عالی برای شروع است. خوب ، این و چند ساعت وقت آزاد.

کمی بی ادبی و عزم راسخ وقتی مساله کنترل را در اختیار شما قرار می دهد ، بسیار کمک می کند Fortnite. در این کار زیاده روی نکنید ، مخصوصاً وقتی متوجه می شوید بسیاری از بازیکنانی که بر بازی مسلط هستند ، نیمی از سن شما هستند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir