چگونه به صورت آفلاین در Xbox One ظاهر شویم


همه ما آنجا بوده ایم – بعد از یک روز طولانی ، شما برای بازی در Xbox One یا Xbox One X به خانه می روید تا آرام شوید ، فقط پس از اطلاع رسانی از بازیکنانی که می خواهند صحبت کنند یا به مهمانی خود بپیوندند ، اعلان دریافت می کنید. Xbox Live به بازیکنان در سراسر دنیا امکان برقراری ارتباط را می دهد ، اما این همیشه کاری نیست که ما می خواهیم هنگام استفاده از کنسول انجام دهیم. برای آن دسته از ما که می خواهیم بدون مزاحمت بازی کنیم ، Xbox One دارای چندین تنظیم مختلف است که به شما امکان می دهد حتی وقتی به Xbox Live متصل هستید از نگرانی جلوگیری کنید. در این راهنما ، همه مواردی را که باید در مورد نحوه نمایش آفلاین در Xbox One بدانید ، داریم.

روش 1: به صورت آفلاین برای همه ظاهر شوید

اگر می خواهید خود را به صورت آفلاین به همه ، از جمله دوستان نشان دهید ، فقط در چند مرحله می توانید این کار را انجام دهید. پس از ورود به Xbox Live ، آن را فشار دهید ایکس باکس در کنترلر خود به منوی سریع منتقل شوید.

سپس تمام مسیر را به سمت چپ پیمایش کنید ثبت نام و عکس پروفایل خود را برجسته و انتخاب کنید. روی آن کلیک کنید و یک منوی کشویی با چندین گزینه مختلف مشاهده خواهید کرد – انتخاب کنید حساب من و به یک صفحه جدید منتقل خواهید شد. از اینجا منوی کشویی را مشاهده خواهید کرد که می گوید بصورت آنلاین ظاهر شویدکه با انتخاب چندین گزینه مختلف می توانید تغییر دهید – یکی از آنهاست به صورت آفلاین ظاهر می شود. در اینجا می توانید با تنظیمات مختلف آزمایش کنید.

حتما بخوانید:
فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی سدان مد

لازم به ذکر است که پس از انتخاب برنامه ای با برنامه Xbox iOS راهی برای نمایش آفلاین وجود ندارد به صورت آفلاین ظاهر می شود در کنسول برنامه هنوز به ما آنلاین نشان می داد. اگر نمی خواهید مزاحم شوید ، ممکن است بخواهید از باز کردن برنامه جلوگیری کنید.

نحوه مشاهده آفلاین در Xbox One

همچنین می توانید با مراجعه به حساب کامل خود ، وضعیت آنلاین خود را تغییر دهید. از اینجا ، منوی گوشه بالا سمت راست به شما امکان نمایش آفلاین را می دهد. در اینجا گزینه دیگری با برچسب مشاهده خواهید کرد تنظیمات حریم خصوصی. اینجاست که روش بعدی وارد عمل می شود.

روش 2: وضعیت آنلاین خود را سفارشی کنید

آیا می خواهید با دوستان خود بازی کنید ، اما نمی خواهید غریبه های تصادفی که می بینند شما فعال هستید ، اذیت شوند؟ همانطور که می توانید برای نشان دادن آنلاین همه به اینترنت انتخاب کنید ، می توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را نیز تغییر دهید حساب کاربری مایکروسافت به طوری که فقط افراد خاصی وضعیت شما را می بینند. به تنظیمات Xbox One خود بروید و گزینه Account را در فهرست سمت چپ پیدا کنید. پس از انتخاب این مورد ، از فهرست سمت راست تب Privacy and Online Security را انتخاب کنید.

چگونه در xbox one به صورت آفلاین نگاه کنیم -

سپس به صفحه ای با برخی از گزینه های حریم خصوصی از قبل انتخاب شده برای انواع مختلف پخش کننده منتقل خواهید شد. تنظیمات پیش فرض بزرگسالان به طور خودکار وضعیت آنلاین شما را برای همه کاربران ، چه کاربر دوست شما باشد یا نه ، قابل مشاهده می کند. گزینه پیش فرض برای کودک و نوجوان ، مشاهده وضعیت آنلاین را برای دوستان محدود می کند.

حتما بخوانید:
آمریکایی ها برای درمان آخر هفته آماده درمان هستند
نحوه مشاهده آفلاین در Xbox One

این گزینه ها با محدودیت های بیشتری در مورد تماشای آنلاین محتوای بزرگسالان همراه است ، بنابراین اگر می خواهید سر و صدا را کاهش دهید پیشنهاد می کنیم گزینه Custom را انتخاب کنید.

پس از انتخاب مشتری ، روی مشاهده جزئیات و شخصی سازی کلیک کنید تا به صفحه وضعیت و سابقه آنلاین بروید. از اینجا ، روی منوی کشویی زیر کلیک کنید دیگران می توانند آنلاین بودن شما را ببینند یا خیر گزینه.

شما می توانید وضعیت آنلاین خود را برای همه ، فقط لیست دوستان خود یا هیچ کس ، قابل مشاهده کنید. این صفحه همچنین به شما امکان می دهد افرادی را که می توانند آنچه را که تماشا می کنید یا گوش می دهید ببینند ، تغییر دهید ، اما کسانی که نمی توانند وضعیت آنلاین شما را ببینند قادر به دیدن این فعالیت ها نخواهند بود.

اگر می خواهید بازی ها را در Xbox One به اشتراک بگذارید ، ما را ببینید راهنمای مناسب برای پیدا کردن چگونه.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir