چگونه به خاموش اطلاعیه در ویندوز 10


امروز به نظر می رسد تقریباً از همه موارد اعلان دریافت می کنید. از یک پیام متنی یا ایمیل جدید گرفته تا آخرین پست های رسانه های اجتماعی دوستانتان ، اعلان ها هرگز متوقف نمی شوند. اما اگر نیاز به شروع کار با ویندوز 10 دارید ، باید بدانید که چگونه اعلان ها را خاموش کنید.

فروش مرتبط با جمعه سیاه

برای یادگیری نحوه خاموش کردن اعلان ها ، به خواندن ادامه دهید تا بتوانید متمرکز شوید و تمرکز کنید. در تعطیلات بعدی خود همیشه می توانید به این پیام ها و اعلان ها پاسخ دهید.

اعلان ها را خاموش کنید

مرحله ی 1: با فشار دادن کلید ویندوز ، منوی تنظیمات ویندوز را باز کنید من، یا به جای آن جستجو کنید تنظیمات در نوار جستجوی ویندوز کلیک کنید و روی نتیجه مناسب کلیک کنید. حتما انتخاب کنید سیستم در منوی تنظیمات

گام 2: کلیک اعلان ها و اقدامات در منوی سمت چپ با این کار می توانید به صفحه ای دسترسی پیدا کنید که دسترسی به همه تنظیمات مربوط به اعلان ها و Action Center را فراهم می کند.

مارک کوپاک / روند دیجیتال

مرحله 3: اگر می خواهید تغییر کنید واکنش سریع یا همه اعمالی که در مرکز اقدام شما ظاهر می شوند ، می توانید کلیک کنید اقدامات سریع خود را ویرایش کنید. با این کار یک نوار کناری در سمت راست باز می شود که می توانید سیگنال های مختلف نمایش داده شده در اینجا را سفارشی کنید. بیشتر پانل با آخرین اخطارها یا اقداماتی که انجام داده اید پر می شود. اما به زیر نگاه کنید و نمادهای مربوط به “کلاس” های مختلف اعلان را مشاهده خواهید کرد. کلیک باز شود برای دیدن دید کامل برای حذف هر نوع اعلان می توانید روی نمادهای کوچک پین کلیک کنید ، یا می توانید به آنها بروید اضافه کردن در پایین برای افزودن اعلانات بیشتر تا زمانی که دقیقاً همان چیزی شود که می خواهید ببینید.

مرحله 4: نگاه کن اطلاعیه یک عنوان فرعی که چندین سوئیچ و کادر انتخاب انواع مختلف اعلان ها را مشاهده خواهید کرد. در زیر لیستی از تنظیماتی است که می توانید در این صفحه بررسی و روشن یا خاموش کنید:

 • اعلان ها را از برنامه ها و دیگر فرستندگان دریافت کنید.
 • اعلان ها را در صفحه قفل نمایش دهید.
 • یادآوری ها و تماس های ورودی VoIP را در صفحه قفل نمایش دهید.
 • برای پخش صدا ها به اعلان ها اجازه دهید.
 • بعد از به روزرسانی و هر از چندی که برای برجسته سازی اخبار و پیشنهادات وارد سیستم می شوم ، تجربه Windows را برای خوشامدگویی به من نشان دهید.
 • برای استفاده بیشتر از ویندوز ، روشهایی را برای تکمیل راه اندازی دستگاه من پیشنهاد دهید.
 • هنگام استفاده از ویندوز نکات ، ترفندها و پیشنهادهایی را دریافت کنید.

به اندازه نیاز آنها را خاموش کنید. اگر آنها را نمی خواهید ، فقط مطمئن شوید همه خاموش یا چک شده اند. اگر از قبل در سیستم شما جاسازی نشده باشد و ابتدا می توانید قبل از اینکه برنامه در لیست ظاهر شود ، یک اعلان دریافت کنید ، باید برنامه خاصی را که می خواهید برای آن اعلان ها را مشاهده کنید نصب کنید.

حتما بخوانید:
مزایای تعمیرات لوازم خانگی

به طور موقت اطلاعیه پنهان

اگر می خواهید اعلان ها را بدون خاموش کردن کامل آنها پنهان کنید ، همیشه می توانید با استفاده از Focus Assist موقتاً آنها را نادیده بگیرید.

مرحله ی 1: با فشار دادن ، مرکز اقدام را باز کنید اطلاع در سمت راست نوار وظیفه ویندوز (به نظر می رسد یک جعبه گفتگوی کوچک است) یا با فشار دادن کلید Windows + آ

گام 2: روی نماد ماه که برجسته شده است کلیک کنید دستیار متمرکز. نماد با روشن شدن به رنگ آبی در می آید (یا هر رنگ لهجه رومیزی که انتخاب کنید) و بین چندین حالت مختلف جابجا می شود. ابتدا دریافت خواهید کرد فقط با اولویت هشدارها ، و حالت دوم است فقط هشدارها سیگنالها آن را به آنچه برای پروژه فعلی شما مفید است تبدیل کنید.

مرحله 3: بیشتر می توانید سفارشی کنید دستیار متمرکز با تنظیم خود قوانین خودکار برای این کار در تنظیمات ویندوز. با این کار می توانید زمان و سطح اولویت را برای زمانی که این کار را انجام می دهید تغییر دهید و نمی خواهید اعلان ها فعال شوند ، چه در زمان مشخص تر و چه حتی در هنگام بازی. با مراجعه به اینجا می توانید به این قوانین دسترسی پیدا کنید تنظیمات برنامه با انتخاب سیستم و سپس انتخاب کنید دستیار متمرکز.

دستیار متمرکز
مارک کوپاک / روند دیجیتال

اعلان های سکوت برای همیشه

آیا صدای اعلان بیشتر برای شما آزار دهنده است؟ با تشکر از به روزرسانی مایکروسافت از اواخر سال 2019 ، می توانید تمام صداهای اعلان را در ویندوز خاموش کنید ، بنابراین از این پس همه چیز در سکوت نمایش داده می شود. برای روشن کردن این ویژگی ، به تنظیمات، قابل اعتماد و متخصص سیستمو رفتن به اعلان ها و اقدامات. اگر رایانه ویندوزی کاملاً به روز باشد ، یک سری مربع خواهید دید و در بین آنها گزینه ای مشاهده خواهید کرد برای پخش صدا ها به اعلان ها اجازه دهید.

فقط مطمئن شوید که این جعبه علامت گذاری شده است و از این پس اعلان های شما سر و صدایی ایجاد نمی کنند. با علامت زدن مجدد جعبه ، هر زمان که بخواهید می توانید به میزان صداهای هشدار دهنده بازگردید.

نحوه رد اعلان ها

اعلان ها ابزاری خارق العاده برای مقابله با سر و صدا و زندگی شغلی زندگی دیجیتالی ما هستند. اعلان های اضافی – به ویژه مواردی که قبلاً مشاهده کرده اید – می توانند مرکز اقدام را بهم ریخته و از مشاهده اعلان های مهم هنگام ورود جلوگیری کنند.

حتما بخوانید:
خرید فالوور توییتر ⭐️ - خرید لایک اینستاگرام ⭐️ فروش فالوور ویو ❤️

برای صرفنظر کردن از اعلان ها ، روی نماد Action Center در سمت راست نوار وظیفه Windows کلیک کنید و روی اعلانی که می خواهید صرف نظر کنید کلیک کنید. سپس کلیک کنید ایکس دکمه مستقیماً در سمت راست اعلان همچنین می توانید یک اعلان را به سمت راست بکشید تا سریعاً آن را تنها با یک لمس یا با کلیک و کشیدن رد کنید.

بستن اعلان
مارک کوپاک / روند دیجیتال

با کلیک کردن می توانید همه اعلان های یک برنامه را رد کنید ایکس در سمت راست لیست گروههای برنامه همچنین می توانید کلیک کنید پاک کردن همه اعلان ها برای بستن هر اعلان برای همه برنامه ها.

پاک کردن همه اعلان ها
مارک کوپاک / روند دیجیتال

توجه: از آنجا که ویندوز دستگاه های شما را به هم متصل می کند ، وقتی آنها را در مرکز اقدام روی دسک تاپ خود کنار بگذارید ، اعلان های ویندوز 10 در سایر دستگاه های ویندوز کنار گذاشته می شوند.

در عمق: نحوه شخصی سازی اعلان ها برای هر برنامه

در ویندوز 10 ، می توانید اعلان های بنر را انتخاب کنید ، اعلان های پاپ آپ که در گوشه پایین سمت راست صفحه شما ظاهر می شوند ، با صداهای اضافی. اگر پنجره های بازشو اذیت شما می کنند ، می توانید برنامه هایی را انتخاب کنید که فقط در مرکز اقدام اعلان ها را نشان دهند. گزینه های اعلان با توجه به کاربرد متفاوت است ، در بعضی از آنها بیشتر از دیگران است.

برای دسترسی به تنظیمات اعلان ، باز کنید اعلان ها و اقدامات بخش ج تنظیمات، به روش قدیمی پایین بروید تا برسید اعلان هایی از این فرستنده ها دریافت کنید سرتیتر. در زیر این عنوان ، روی نام برنامه خاصی که می خواهید تنظیم کنید کلیک کنید. با این کار می توانید به یک منوی اعلان پیشرفته دسترسی پیدا کنید. فقط کافی است آن را بدون توجه به تنظیمات برگزیده ، روشن یا خاموش کنید ، خواه می خواهید اعلان های مربوط به بنرها ، صداها یا هیچکدام را دریافت کنید.

تنظیمات اعلان برنامه
مارک کوپاک / روند دیجیتال

در اینجا انواع تنظیماتی است که می توانید برای بیشتر اعلان های برنامه پیکربندی کنید:

 • اعلان ها را روشن یا خاموش کنید.
 • بنرهای اعلان را روشن یا خاموش کنید – قسمتهایی که برای هر اعلان ظاهر می شوند و سپس ناپدید می شوند.
 • تعیین اینکه آیا اعلان ها را در صفحه قفل خصوصی بگذارید.
 • اعلان ها را در مرکز اقدام روشن یا خاموش کنید.
 • تعیین کنید که صدا برای اعلان های این برنامه پخش می شود یا خیر.
 • قبل از منوی کشویی مشخص کنید که چند اعلان در مرکز اقدام قابل مشاهده است بیشتر نشان بده، اطلاعات بیشتر یک منو ظاهر می شود – یک ، سه ، پنج ، 10 یا 20 اعلان.
 • با اجازه دادن به اعلان های برنامه در کنار سایر اعلان های برنامه که اهمیت کمتری دارند ، اعلان ها را اولویت بندی کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir