چگونه باند اپل واچ خود را تغییر دهیم


اپل واچ بیانیه می دهد. این نشان می دهد که شما از آخرین فن آوری برتر هستید. این همچنین حس مد شما را نشان می دهد ، اما می توانید با بندهای متغیر ساعت ، سبک بیشتری نیز به آن اضافه کنید.

تغییر نوار ساعت شما سریع است و ما شما را در روند کار راهنمایی خواهیم کرد. حتی اگر در طی مراحل کار با مشکل روبرو شوید ، ما نیز مشاوره ارائه می دهیم. با این حال ، یعنیاین شما هستید که می توانید انتخاب کنید چه گروهی در مورد حس سبک شما صحبت می کند.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

سطح را آماده کنید

جکی کبوتر / روند دیجیتال

قبل از شروع کار بر روی ساعت خود ، یک درب میکرو الیاف نرم بر روی یک میز محکم مطابق شکل بالا تهیه کنید. این شما را از خراشیدن تصادفی شماره گیری خوب ساعت محافظت می کند.

گروه قدیمی را آزاد کنید

رابط روبان Apple Watch
جکی کبوتر / روند دیجیتال

مرحله ی 1: ساعت را بچرخانید تا دو دکمه انتشار بیضی شکل باریک و کشیده را ببینید – یکی در بالا و دیگری در پایین. قبل از حرکت به سمت جلو ، حتما ساعت را محکم در دست بگیرید و یا آن را رو به پایین و روی سطح نرم حوله قرار دهید.

تسمه های ساعت اپل را بردارید
گام 2: دکمه آزادی را پایین نگه داشته و میله را به سمت راست یا چپ حرکت دهید تا زمانی که از قاب ساعت خارج شود مانند شکل بالا.

مرحله 3: آن را بشویید و برای نوار ساعت دیگر تکرار کنید.

حتما بخوانید:
دانستني هاي جالب در مورد كفش

اگر در برداشتن روبان مشکلی دارید ، دکمه را فشار دهید و دوباره امتحان کنید. برخی نوارها به راحتی جدا می شوند ، در حالی که بعضی دیگر می توانند بسیار لجباز باشند ، به خصوص اگر مجموعه ای از سلاح ها وجود داشته باشد.

از این گذشته ، Apple Watch شما باید مانند مدل بدون آهستگی باشد که در زیر نشان داده شده است.

باند ساعت اپل جدا می شود
جکی کبوتر / روند دیجیتال

گروه جدید را اضافه کنید

اگر به نوار جدید نگاه کنید ، مقداری پلاستیک در مرکز آن مشاهده خواهید کرد. وقتی بند را وارد می کنید ، این قطعه در یک قفل کوچک در دو طرف کیف ساعت حرکت می کند و بند را محکم می کند.

با این وجود ، بند تعویض را در جای خود بلغزانید تا زمانی که صدای کلیک را بشنوید ، به این معنی که قفل به درستی قفل شده است. با این حال ، دستورالعمل های گام به گام واقعی را بخوانید.

پیوست روبان اپل واچ
جکی کبوتر / روند دیجیتال

مرحله ی 1: به نحوه قرارگیری نوار جدید فکر کنید. برخی از روبان ها دارای یک حلقه یا عملکرد دیگری هستند که در صورت عدم اتصال صحیح روبان ، می توانند به عقب یا وارونه ختم شوند. اگر میله ای حلقوی نصب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف با ساعت شما همسو هستند.

گام 2: نوار جدید را درون شیار قرار دهید تا زمانی که صدای کلیک را بشنوید. بدون فشار دادن دکمه رها کردن ، بند را به دقت به چپ و راست حرکت دهید تا مطمئن شوید به طور ایمن بسته شده است – نباید حرکت کند.

حتما بخوانید:
هفت خلاقانه راه‌ها می‌توانید اسباب بازی خود را افزایش دهید

مرحله 3: این مراحل را برای طرف مقابل تکرار کنید.

قبل از پوشیدن ساعت هوشمند Apple Watch مطمئن شوید که نوار جدید را به درستی ایمن کرده اید. اگر بند شما شل باشد ، ساعت از مچ دست شما می افتد و بدون توجه می شکند یا از بین می رود. بند را بپیچانید تا ببینید آیا آن را به درستی به ساعت وصل کرده اید یا خیر.

جایگزینی نوار جدید برای Apple Watch
جکی کبوتر / روند دیجیتال

اپل مجموعه متنوعی از روبان ها را در طیف گسترده ای از رنگ ها ، الگوها و طرح ها برای متناسب سازی جدید اپل واچ شما ارائه می دهد. ممکن است بخواهید آنها را به دقت بررسی کنید ، زیرا هر طراحی به این معنی است که نحوه تنظیم آنها بسته به مدل متفاوت است. امکانات بی نهایت برای ترکیب بندها و ساعت ها وجود دارد ، بنابراین می توانید ساعت خود را به بالا یا پایین بپوشید و حتی رنگ ها را با تغییر فصل هماهنگ کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید