چگونه اندروید 11 را در Samsung Galaxy خود دریافت کنیمکاربران سامسونگ سرانجام آماده دریافت اندروید 11 هستند. سرانجام سامسونگ اطلاعاتی در مورد نحوه اجرای به روزرسانی ارائه داده است – و تا زمانی که دستگاه Galaxy جدید داشته باشید ، احتمالاً به زودی می توانید آن را دریافت کنید.

اولین گوشی هایی که اندروید 11 را دریافت می کنند ، که شامل One UI 3.0 می شود ، سری Galaxy S20 سامسونگ منهای Galaxy S20 FE خواهند بود. در ایالات متحده ، کره جنوبی و بیشتر اروپا ، کاربران Galaxy S20 ، S20 + و S20 Ultra انتظار دارند که این به روزرسانی را در چند هفته آینده دریافت کنند ، برخی از کاربران آماده دریافت سریع آن هستند. با این حال ، گزارش ها حاکی از آن است که برخی از کاربران UK Note 20 قبلاً این به روزرسانی را دریافت کرده اند.

سامسونگ در مورد به روزرسانی برنامه برای گوشی های دیگر تا حدودی با هم اختلاف دارد. در بیانیه مطبوعاتی ، این شرکت گفت که “به روزرسانی در مناطق بعدی و در دستگاه های بیشتری از جمله Galaxy Note 20 ، Z Fold 2 ، Z Flip ، Note 10 ، Fold و S10 به تدریج در هفته های آینده در دسترس خواهد بود. اما در برنامه Samsung Members ، او ادعا می کند که بسته به مدل ، می توان به روزرسانی ها را تا فوریه بارگیری کرد. در این برنامه ، این شرکت لیست Note 20 و Galaxy S20 FE را به عنوان یک به روزرسانی در ژانویه و Galaxy Fold ، سری S10 ، سری Note 10 ، Z Flip ، Fold و Z Fold 2 را به عنوان یک به روزرسانی در ماه فوریه لیست می کند. بنابراین کاربران با این تلفن ها احتمالاً باید چند ماه منتظر بمانند تا اینکه به روزرسانی را برای خود دریافت کنند.

حتما بخوانید:
آیا از توانایی های میز بیلیارد اسنوکر خود خجالت زده اید؟ در اینجا چه باید کرد

متأسفانه ، برای دریافت به روزرسانی زودهنگام کارهای زیادی انجام نمی دهید ، به غیر از اطمینان از جدیدترین برنامه ها و نرم افزار و ورود به سیستم فروشگاه Apps Galaxy و Samsung Members مطمئناً دوباره آن را فعال خواهید کرد). می توانید سرور برنامه به روزرسانی نرم افزار را به طور سرزده در برنامه تنظیمات تازه کنید ، اما این احتمالاً به شما کمک نمی کند سریعتر به روز شوید.

اندروید 11 به طور کلی چندین ویژگی جدید را در گوشی شما به ارمغان می آورد ، اما در مورد One UI 3.0 ، عمدتا پیشرفت های بصری را به همراه دارد. منوها ظاهری شفاف و جدید دارند ، در حالی که ابزارک های صفحه قفل کمی کاربردی تر هستند. ویژگی های دیگری نیز وجود دارد – از جمله توانایی خاموش کردن صفحه با دوبار ضربه زدن روی یک فضای خالی در صفحه اصلی.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید