چه کاری انجام می شود که iPhone شما در iTunes نشان داده نشود


اتصال آیفون به iTunes از طریق Mac یا PC یک قسمت اساسی از یک خانواده دیجیتال است. خواه می خواهید آیفون خود را به روز کنید ، آن را با رایانه خود همگام سازی کنید یا برخی رسانه ها را به آن منتقل کنید ، اتصال آن به iTunes اغلب بهترین گزینه یا بعضاً تنها گزینه است.

با این حال ، گاهی اوقات ممکن است متوجه شوید که iPhone شما در iTunes نشان داده نمی شود. شما iPhone را با کابل USB به رایانه متصل می کنید ، اما در هیچ کجای رایانه ظاهر نمی شود و به نظر نمی رسد iTunes آن را تشخیص دهد. در این مقاله ، با بیان پنج راه حل مفید ، توضیح می دهیم که در چنین مواردی چه باید کرد. به طور معمول ، این مشکل می تواند از طریق راه اندازی مجدد یا به روزرسانی ساده حل شود ، اما در برخی موارد ممکن است لازم باشد کابل های جدید خریداری کنید یا حتی با پشتیبانی اپل تماس بگیرید.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

چه کاری انجام می شود که iPhone شما در iTunes نشان داده نشود

کابل USB یا پورت USB دیگری را امتحان کنید

ساده ترین کاری که می توانید در صورت عدم نمایش iPhone در iTunes انجام دهید ، استفاده از کابل USB یا درگاه USB متفاوت است. گاهی اوقات سخت افزار معیوب می تواند دلیل عدم اتصال صحیح شما باشد. بنابراین ، اگر رایانه شما پورت USB دیگری دارد ، به جای آن این پورت را امتحان کنید. به همین ترتیب ، اگر کابل USB دیگری برای آیفون خود دارید ، این را امتحان کنید.

همچنین اگر کابل یا درگاه USB متفاوتی کار نمی کند ، ارزش این را دارد که رایانه دیگری را امتحان کنید. اگر رایانه دیگری آیفون شما را تشخیص داد ، پس می دانید که مشکل به احتمال زیاد از رایانه شما است.

آیفون و رایانه خود را دوباره راه اندازی کنید

آیفون را دوباره راه اندازی کنید
پیکسل / ماتئوس

اگر آیفون شما هنوز در iTunes نشان داده نمی شود ، مورد بعدی که می توانید امتحان کنید این است که آیفون و سپس رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید. این یک مرحله آشکار است ، اما اغلب در چنین مواردی کار می کند ، زیرا با راه اندازی مجدد حافظه RAM دستگاه شما پاک می شود ، که داده ها و وظایف کوتاه مدت را پردازش می کند. به دلایلی ، چنین داده هایی ممکن است در نحوه کار آیفون یا رایانه شما اختلال ایجاد کنند. همیشه ارزش امتحان کردن را دارد.

آیفون خود را روشن و باز کنید

این ممکن است به طور پیش فرض باشد ، اما شما باید iPhone خود را روشن و قفل کنید قبل از اینکه در iTunes ظاهر شود.

حتما بخوانید:
آموزش فتوشاپ، آموزش رایگان کامل و حرفه ای مبتدی تا پیشرفته فتوشاپ

به رایانه خود اعتماد کنید

iPhone به این رایانه اعتماد دارد
سیب

مورد ساده دیگری که باید از آن مطمئن باشید لمس آن است اعتماد کنید هنگامی که “به این رایانه اعتماد می کنید؟” اعلانی در iPhone شما ظاهر می شود. بدون این ، iTunes قادر به شناسایی آیفون شما نخواهد بود ، زیرا آیفون از اتصال به رایانه شما امتناع می ورزد.

همچنین ممکن است شنیده باشید اعتماد نکن در برهه ای از زمان این بدان معنی است که iPhone شما هرگز داده را به رایانه شما نمی فرستد و این ممکن است دلیل عدم نمایش iPhone شما در iTunes باشد. اگر مشکوک هستید که این مورد وجود دارد ، می توانید تنظیمات رایانه مورد اعتماد خود را تغییر دهید. برای این کار به تنظیمات> عمومی> بازنشانی> بازنشانی مکان و حریم خصوصی.

نرم افزار خود را به روز کنید

اگر آیفون شما هنوز در iTunes نشان داده نمی شود ، باید مطمئن شوید که همه چیز کاملاً به روز شده است. در صورت امکان ، آیفون خود را به روز کنید ، iTunes را به روز کنید و سیستم عامل رایانه خود را (چه MacOS یا Windows) به روز کنید.

برای به روزرسانی Mac خود ، باید آن را باز کنید تنظیمات سیستم و سپس کلیک کنید به روز رسانی نرم افزار. برای به روزرسانی رایانه ویندوز خود ، باید کلیک کنید شروع کنید و سپس به تنظیمات> بروزرسانی و امنیت> Windows Update.

برای به روزرسانی iTunes در Mac ، باید باز کنید فروشگاه برنامه و سپس کلیک کنید به روز رسانی ها. اگر به روزرسانی iTunes در دسترس است ، روی آن کلیک کنید.

برای به روزرسانی iTunes در رایانه ویندوز ، باید iTunes را باز کنید و سپس به آن بروید راهنما> بررسی به روزرسانی ها.

درایور iPhone را در رایانه Windows به روز کنید

به روزرسانی درایور iPhone iPhone
سیب

اگر کاربر ویندوز هستید ، یک چیزی که می توانید امتحان کنید این است که درایور آیفون خود را به روز کنید. اگر این کار را مرتباً انجام دهید ، iPhone شما در iTunes ظاهر می شود. در اینجا چگونگی انجام این کار در صورتی که از Microsoft Store برای بارگیری iTunes استفاده کرده اید ، توضیح می دهد.

مرحله ی 1: iPhone خود را از رایانه جدا کنید. سپس آیفون خود را باز کرده و مجدداً آن را با کابل USB به رایانه متصل کنید.

گام 2: کلیک راست شروع کنید ، سپس انتخاب کنید مدیریت دستگاه. سپس کلیک کنید دستگاه های قابل حمل تا گسترش یابد.

حتما بخوانید:
بهترین پیشنهادات ارزان قیمت گرافیکی برای نوامبر 2020

مرحله 3: کلیک راست آیفون اپل (یا هر رایانه ای که ممکن است آیفون شما بخواند). کلیک به روزرسانی درایور. در آخر ، انتخاب کنید به طور خودکار نرم افزار درایور به روز شده را جستجو کنید.

با این کار نرم افزار جدید درایور برای iPhone شما نصب می شود. پس از نصب ، iTunes را باز کنید. او اکنون باید بتواند آیفون شما را تشخیص دهد.

متناوباً ، اگر iTunes را از وب سایت Apple به جای Microsoft Store بارگیری کرده اید ، برای به روزرسانی درایور iPhone خود باید موارد زیر را انجام دهید:

مرحله ی 1: آیفون خود را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. قفل آن را باز کنید

گام 2: مطبوعات پنجره ها + R همزمان کلیدها ، که دستور Run را باز می کند. که در اجرا کن پنجره ، موارد زیر را وارد کنید:

٪ ProgramFiles٪ فایلهای به اشتراک گذاشته شدهAppleMobile DeviceSupportDrivers

مرحله 3: کلیک باشه. روی یکی از آنها راست کلیک کنید Usbaapl64.inf یا Usbaapl.inf. سپس کلیک کنید نصب. در آخر ، آیفون خود را خاموش کنید ، رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید و قبل از باز کردن iTunes دوباره آیفون را دوباره وصل کنید.

درایور USB دستگاه Apple Mobile Device را در رایانه Windows به روز کنید

اگر آیفون شما هنوز شناخته نشده است ، می توانید درایور USB دستگاه Apple Mobile Device را در ویندوز به روز کنید. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است:

مرحله ی 1: همزمان کلیدهای Windows + R را فشار دهید که دستور Run را باز می کند. در پنجره Run ، موارد زیر را وارد کنید: devmgmt.msc

گام 2: کلیک باشه. سپس بر روی کلیک کنید کنترل کننده های گذرگاه سریال جهانی برای گسترش زیر منو خود همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است. کلیک راست درایور موبایل USB برای دستگاه همراه Apple و سپس کلیک کنید درایور را به روز کنید برای بررسی نسخه جدید

اگر نسخه جدید را بارگیری کردید ، سعی کنید آیفون خود را متصل کنید تا ببینید آیا شناسایی شده است یا خیر.

به بخش پشتیبانی Apple بروید

آخرین چیزی که می توانید امتحان کنید این است که با پشتیبانی Apple تماس بگیرید. اگر همه گزینه های بالا برای شما مفید نبودند و اگر نمی توانید آیفون خود را به رایانه دیگری متصل کنید ، به احتمال زیاد آیفون شما از مشکل سخت افزاری رنج می برد.

پشتیبانی اپل باید به شما کمک کند و شما می توانید در نزدیکترین فروشگاه اپل خود قرار ملاقات بگذارید تا از نزدیک بررسی کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir