پشتیبانی از کنترل کننده Xbox Series X با دستگاه های اپل ارائه می شودبه روزرسانی جدید صفحه پشتیبانی اپل تأیید می کند که پشتیبانی از کنترلر Xbox Series X با دستگاه های اپل ارائه می شود. این به روزرسانی به بازیکنان امکان می دهد کنترلرهای جدید Xbox را با دستگاه هایی مانند iPhone و Mac جفت کنند.

اپل اشاره کرد که به طور فعال در تلاش است تا پشتیبانی از کنترلر Xbox را برای دستگاه های خود در وب سایت خود ارائه دهد ، که به طور کامل نحوه جفت کردن کنترل کننده بی سیم DualShock 4 و Xbox با محصولات اپل را به طور کامل شرح می دهد. در زیر لیست کنترل کننده های پشتیبانی شده ، این صفحه خاطر نشان می کند که “مایکروسافت و اپل با هم همکاری می کنند تا سازگاری کنترلر Xbox Series X را برای به روزرسانی های آینده در اختیار مشتریان قرار دهند.” تاریخ دقیق انتشار و زمان بندی مشخص نشده است.

به روزرسانی برنامه ریزی شده به دارندگان Xbox اجازه می دهد تا بازی های پشتیبانی شده از Apple Arcade و App Store را با کنترل کننده جدید در iPhone ، iPad ، iPod Touch ، Apple TV و Mac انجام دهند.

جالب اینجاست که در صفحه پشتیبانی هنوز اشاره ای به کنترلر DualSense پلی استیشن 5 نشده است. اگرچه پشتیبانی DualSense محتمل به نظر می رسد ، اما اپل از همکاری فعال با سونی برای پشتیبانی از کنترلر نام نبرد.

گرچه این به روزرسانی تعجب آور نیست ، اما برای مایکروسافت از آنجا که نسخه xCloud خود را ارائه می دهد مهم است. سرویس بازی ابری مایکروسافت در حال حاضر فقط برای دستگاه های Android در دسترس است ، برنامه ریزی شده برای سال آینده اپل. اپل پس از به روزرسانی دستورالعمل های برنامه خود ، اخیراً آچار را در این برنامه ها قرار داد تا بیان کند که سرویس های پخش کاتالوگ مانند xCloud باید هر بازی را به عنوان یک بارگیری جداگانه ارائه دهند.

در همین حال ، دستگاه های اپل در حال حاضر از کنترل کننده بی سیم Xbox ، Elite Series 2 و Adaptive Controller مایکروسافت پشتیبانی می کنند که همه آنها در لیست بهترین کنترل کننده های Xbox One موجود در حال حاضر هستند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>