[ad_1]

Fortnite فصل 5 به تازگی به صورت زنده پخش شده است و این موضوع تم مارول خود را نشان می دهد. اکنون ، فصل 5 بر جنگ ستارگان – به ویژه ماندالوریایی و از همه مهمتر Baby Yoda (همچنین به Grogu معروف است ، اما چه کسی واقعاً می خواهد او را چنین بنامد) تمرکز دارد. با شروع فصل جدید ، تغییرات در نقشه و چالش های جدید برای تکمیل و همچنین جوایز بی شماری را خواهید یافت. راه اندازی کارها وظیفه بازدید از Razor Crest است که کشتی The Mandalorian است.

همانطور که معمول است ، این بازی به شما نمی گوید که کشتی کجاست ، اما ما تمام جزئیات مربوط به مکان پیدا کردن آن را داریم. در اینجا جایی است که می توانید یک شانه تیغ پیدا کنید Fortnite.

خواندن توصیه می شود:

مکان Razor Crest

Razor Crest در جنوب مکانی جدید به نام Colossal Coliseum واقع شده است. این مکان در غرب Dirty Docks واقع شده است و وقتی بازی را برای اولین بار پس از به روزرسانی شروع می کنید ، نقشه خاکستری می شود. شکاف غول پیکر را در مرکز نقشه جستجو کنید و کشتی در شرق آن را مشاهده خواهید کرد. برای یافتن آن ، یک مسابقه به انتخاب خود – Solos ، Duos ، Trios ، Squads یا Team Rumble – بارگذاری کنید و مستقیماً به مکان بالا بروید. هنگامی که در Razor Crest فرود می آیید ، برای اتمام چالش اعتبار کسب خواهید کرد.

فیلم زیر را مشاهده کنید تا روند کار را مشاهده کنید. این یک چالش کاملاً ساده است که انجام آن فقط یک دقیقه طول می کشد.

پاداش بازدید از Razor Crest

دلیل اصلی تکمیل این چالش ، علاوه بر این که دیدن کشتی Mando بسیار عالی است ، پیروزی در سبک شانه راست Mandalorian (Beskar) است. با پیشرفت فصل ، سبک های بیشتری برای باز کردن قفل وجود دارد. اگر به شرح شانه راست نگاه کنید ، به آنچه در پیش است اشاره می کند. “بخشی از مجموعه ماندالوریان گفته می شود که بعداً می توانید یک مجموعه کامل را ببرید.”

به محض بازگشت به منوی اصلی ، حتماً بازوی راست (Beskar) را مجهز کنید. اگر این کار را فراموش کردید ، فقط به سراغ مال خود بروید کمد از منوی اصلی لباس خود را انتخاب کنید (The Mandalorian). مطبوعات مربع در PlayStation ، ایکس در Xbox یا ی نینتندو به نینتندو بروید سبک ویرایش. در اینجا تمام گزینه های سبک The Mandalorian را مشاهده خواهید کرد. از آنجا که فصل به تازگی آغاز شده است ، گزینه های سبک محدودی خواهید داشت ، اما می توانید از این فهرست به طور کامل به لباس کامل Beskar نگاهی بیندازید. اگر چیزی شبیه به فصل های گذشته باشد ، با پیشرفت فصل بیش از یک لباس اضافی برای باز کردن وجود خواهد داشت.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر