پرونده بدهکاران مالیاتی طبق ماده 90 روی میز کمیسیون استحجت الاسلام نصرالله پژمانفر با اشاره به اینکه اعلام فهرست ابربدهکاران بانکی در زمان تهیه و بررسی بودجه سال آینده ادامه خواهد داشت، گفت: کمیسیون اصل 90 به موضوع فوق العاده مالیاتی ورود کرد. بدهکاران – بدهکارانی که هر کدام بیش از 100 میلیارد ریال بدهی مالیاتی دارند.

رئیس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس افزود: در جلسه اعضای این کمیسیون با سازمان امور مالیاتی فهرست 10 نفره از بدهکاران مالیاتی اشخاص حقیقی که بدهی آنها بالغ بر صدها میلیارد ریال است، ارائه شد. ترسیم شد. برای رسیدگی به این تخلفات به این کمیسیون گزارش شد.

وی اولویت فعلی کمیسیون اصل 90 مجلس را بررسی و مبارزه با فساد عنوان کرد و گفت: در خصوص ارائه لیست بانک های بدهکار، یک بانک از ارسال لیست خودداری کرد و مسئولان آن برای ارائه توضیحات به بانک احضار شدند. . کمیسیون ماده 90.

پیمان فر گفت: بانک ملی در نهایت فهرست بدهکاران خود را بر اساس اقدامات زیر ارائه کرده است، اما برخی از اطلاعات مورد نیاز در این فهرست ناقص است و کمیسیون اصل 90 مجلس در حال کار بر روی الحاق آن است.

رئیس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس با تاکید بر اصل شفافیت در موسسات پولی و بانکی گفت: موضوع اعلام لیست مازاد بدهکاران در زمان تهیه و بررسی بودجه 1402 ادامه خواهد داشت. .

حتما بخوانید:
بهترین معاملات در Apple MacBook Air برای Black Friday 2020

دیدگاهتان را بنویسید