پاسخ وزرای بهداشت و آموزش و پرورش به هفت سوال نمایندگانرضا حاجی پور سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در تشریح جلسه روز دوشنبه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس که با حضور وزرای آموزش و پرورش و بهداشت برگزار شد، گفت: خبرنگاران. در اولین بخش از جلسه امروز محمدرضا احمدی نماینده مردم رشت این سوال مطرح شد که چرا انتصابات استانی اهتمام لازم را ندارند و ارزش های انقلاب و نیروهای دلسوز و انقلابی را در نظر نمی گیرند. استفاده نمی شود و در نهایت با پاسخ وزیر آموزش و پرورش مهلت 10 روزه برای ارائه مدارک به نماینده درخواست کننده در نظر گرفته شد تا وی بتواند نظر خود را در خصوص طرح موضوع به دادگاه اعلام کند.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس افزود: مهدی عیسزاده نماینده مردم میاندآب در خصوص بی عدالتی در توزیع فضای آموزشی در کشور، بازسازی مدارس و خوابگاه ها و حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل نیز در خصوص نحوه مدیریت در استان سوالاتی را مطرح کرد که وزیر آموزش و پرورش پاسخ داد.

حاجی پور گفت: محمد واحدی نماینده مردم بجنورد در خصوص وضعیت صندوق ذخیره معلمان، اجرا نشدن طرح ساماندهی نیروهای غیررسمی در آموزش و پرورش، اجرای ناقص قانون رتبه بندی معلمان و تغییر غیرمنطقی. در ستاد وزارت آموزش و پرورش و سازمان بازسازی مدارس با طرح سوالاتی از وزیر آموزش و پرورش، وی گفت: پس از توضیحات وزیر، دو هفته به این وزارتخانه فرصت داده شد تا مدارک را ارائه کنند.

وی یادآور شد: در قسمت دوم جلسه امروز حسین حقوردی نماینده مردم شهریار از وزیر بهداشت در خصوص دلایل تاخیر بیش از حد مسئولان وزارت بهداشت با تهیه و راه اندازی غرب پرس و جو کرد. پارک علم و فناوری استان تهران در شهرستان ملارد. مقرر شد یک ماه فرصت داده شود تا گزارش یافته ها در این خصوص به نماینده مصاحبه کننده ارائه شود.

حتما بخوانید:
تشک بادی ماشین و خرید انواع تشک های بادی داخل خودرو با تخفیف

نماینده مردم آمل در مجلس یازدهم گفت: در پایان جلسه امروز عبدالجلال ایری نماینده کردکوی و ترکمن از وزیر بهداشت در خصوص انتصاب روسای دانشگاه ها و روند قضایی این موضوع، گفت: به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی این سوال را مطرح کرد که پس از توضیح وزیر تصمیم گیری شد.

دیدگاهتان را بنویسید