هوش مصنوعی این خنده دار Eminem Diss را توسط مارک زاکربرگ تولید می کند


در طول سالها ، امینم همه را از کریستینا آگیلرا و دلقک دیوانه نزد ویل اسمیت و مادر خودش فرستاد ، به این پیشنهاد که تعداد کمی از ضربات تغذیه ای به روده مارشال ماده در امان هستند. اما هدف از آخرین آلبوم او هنوز هم تا حدی شگفت آور است – و نه فقط به این دلیل که ارزش خالص آن باعث کاهش کلیت هر شخصی می شود که امینم قبلاً تقویت کرده است.

در قطعه ای دیسک که این ماه متعجب بود ، Em یک شلیک 2 دقیقه ای و 46 ثانیه ای به مارک زاکربرگ ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت فیس بوک می اندازد. خوب ، چیزی شبیه به

در واقع ، این آهنگ با عنوان Eminem Deepfake Song ، جذابیت اصلی خود را به نام خود می بخشد. این Eminem واقعی نیست ، بلکه صدایی شبیه AI است که توانایی های ترانه سرایی و اجرای آن نتیجه الگوریتمی برای تولید متن و سنتز چشمگیر گفتار صوتی در عمق است.

گرچه بی عیب به نظر نمی رسد ، اما همچنان یک آهنگ عمومی است که مانند هنرمندی که از آن الگو گرفته قانع کننده به نظر می رسد. حتی اگر خطوطی مانند “شما فقط یک دلقک بزرگ احمق اینترنتی هستید” در پایان کار برخی از خطوط پرفروش ترین رپر پرفروش کمال ندارد.

الی ویس ، نیمی از تیم پروژه هوش مصنوعی Caliity ، به دیجیتال ترندز گفت: “ما” مارک زاکربرگ را به سبک Eminem “وارد برنامه AI Short Readed کردیم که از GPT-3 استفاده می کند. “او متن را در چند ثانیه نوشت. ما آنها را به 30 هرتز ، یوتوبری دیگر فرستادیم که از تاکوترون 2 برای تولید صدای ترکیبی استفاده می کند که از امینم تقلید می کند. با تغذیه برنامه با قطعات مختلف صوتی واقعی ، او را آموزش داد تا آوازهایی ایجاد کند که از رپرهای مختلف تقلید می کنند. سپس 30 هرتز آوازهای حاصل را گرفته و آنها را با هم جفت می کند. محصول نهایی آهنگی است که با هنرمندی بسیار کمی از انسان ساخته شده است. این ترکیبی از رایانه است که نقش های مختلف را در روند تولید آهنگ بازی می کند. “

حتما بخوانید:
جزئیات لایحه مشارکت ایران در افزایش سهم سرمایه بانک توسعه اسلامی تصویب شد.
الی ویس

سایه باریک غیر واقعی

جیکوب واوس ، شریک ویس در جنایات جعلی عمیق ، به دیجیتال ترندز گفت: “ما از واقعی بودن صدای این آهنگ شگفت زده شدیم. متن شعر به خوبی متن آهنگ Eminem نیست ، اما هوش مصنوعی توانسته است بسیاری از مناطق مشترک وی را درک کند. مواردی مانند شوخی های سریع ، هوشمندانه و کمی شوخ طبعی توهین آمیز. اگرچه الگوی قافیه خاموش بود ، اما او آن را به خوبی ضبط کرد. “

واسس اشاره کرد که الگوریتم تولید متن – که Digital Trends قبلاً به طور عمیق به آن پرداخته است – هیچ اطلاعات اضافی در مورد Eminem یا Zuckerberg برای ایجاد قافیه خود دریافت نکرده است. “بعضی اوقات آواز معمول است ، اما وجود دارد [some] خطوط خاصی که از زاکربرگ اطلاع دارند – به عنوان مثال ، نحوه مالکیت اینستاگرام ، مدیرعامل ، [and more]،” او گفت.

عواقب تظاهرات از این قبیل عمیق است ، مهمتر از همه هنگامی که کسی سعی در ایجاد یک آهنگ یا آلبوم دارد که هدف آن چیزی فراتر از یک ترفند سرگرم کننده است. آیا رپرها سبک و صدای خاص خود را دارند؟ آیا GPT-3 نویسنده ارواح آینده است؟ در حال حاضر ، ما خوشحالیم که این کنایه را تأمل کنیم که امینم ، که زمانی گفته بود “رپ مثل کامپیوتر … حتماً در ژن من باشد” ، اکنون باعث می شود کامپیوترها از سبک او گاز بگیرند (بایت؟). اراده واقعی باریک سایه ای ، لطفاً بلند شوید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir