هم اکنون بهترین فیلم های کریسمس آمازون پرایم


همه ما می توانیم از روحیه اضافی کریسمس استفاده کنیم ، درست است؟

در بیشتر سال ها ، بسیاری از مردم از تبلیغات کریسمس ، تزئینات چمن ، و موسیقی تعطیلات که خیلی زود ظاهر می شود ، شکایت دارند. اما امسال حداقل کمی متفاوت احساس می شود. یک سال طولانی ، پر چالش و بی نظیر بود. تمام کاری که شما می توانید انجام دهید تا کمی نور به خانه وارد کنید و لبخندهایی را که به بزرگنمایی خود نشان می دهید کمی واقعی تر باشد ، باید این کار را انجام دهید. و اگر پر کردن زمان پخش با داستان های کریسمس یکی از راه های گرم کردن قلب شما در زمستان امسال است ، شما می توانید کارهای بسیار بدتری نسبت به تماشای بهترین فیلم های کریسمس که آمازون پرایم ارائه می دهد انجام دهید.

فروش مربوط به جمعه سیاه

مهم نیست که به دنبال چه داستان کریسمس هستید ، احتمال زیادی وجود دارد که Amazon Prime چیزی برای مطابقت با این قبض داشته باشد. خواه یک کلاسیک تعطیلات ، یک عاشقانه کریسمس یا یک افسانه خانوادگی داشته باشید که هر کسی بتواند آن را تماشا کند ، در اینجا بهترین فیلم های کریسمس است که اکنون در Amazon Prime پخش می شوند.

دنبال چیز دیگری می گردید؟ ما همچنین بهترین نمایش های هولو ، بهترین فیلم های هولو ، بهترین فیلم های آمازون پرایم و بهترین فیلم های + دیزنی را گرد هم آورده ایم.

اگر برای کلاسیک های کریسمس Amazon Prime تمام نشده است ، ما همچنین بهترین فیلم های کریسمس Hulu را با هم مرور کرده ایم.

Holly Lane Christmas (2018)

هر سال ، سارا ، رایلی و گربه در خانه سارا در هالی لین دور هم جمع می شوند تا تعطیلات را جشن بگیرند. امسال قطعاً متفاوت خواهد بود. همان خانه ای که این سه نفر جمع می شود ممکن است تا سال آینده متعلق به شخص دیگری باشد. سارا (سارا لنکستر) طلاق دردناکی را پشت سر می گذارد و در کنار سایر عوارض ، ممکن است برای مدت طولانی نتواند از پس هزینه های خانه هالی لین برآید. اما رایلی (کارن هولنس) و گربه (جینا هولدن) مصمم هستند مطمئن شوند که مهم نیست ، هیچ عارضه مالی و زناشویی مانع احساس شادی و گرمای دوست پسر آنها خواهد شد.

IMDb: 6.2
ستاره ها: سارا لنکستر ، کارن هولنس ، جینا هولدن
کارگردان: مایکل اسکات
امتیاز:
PG
مدت زمان:
90 دقیقه

در آمازون پرایم تماشا کنید

نمایی از

This is a great life (1946)

البته بدون حمایت های جشن کریسمس نبود این زندگی شگفت انگیزی است. جیمز استوارت در نقش کلاسیک جاودانه در نقش جورج بیلی بازی می کند ، مردی که آماده پایان دادن به همه چیز است قبل از اینکه یک فرشته (هنری تراورس) دخالت کند و دقیقاً نشان می دهد که زندگی مردم بدفورد فالز بدون او چگونه پیشرفت خواهد کرد. این چشم انداز برای جورج وحی است ، که شانس دوم زندگی او با قدردانی نادر و خلسه آور است. از قضا ، این زندگی شگفت انگیزی است در هنگام انتشار یک بمب تجاری بود ، در حالی که امروز به همان اندازه اجباری از سنتهای سالانه ماست آهنگ کریسمس.

IMDb: 8.6
ستاره ها: جیمز استوارت ، دونا رید ، لیونل بریمور
کارگردان: فرانک کاپرا
امتیاز:
PG
مدت زمان:
130 دقیقه

در آمازون پرایم تماشا کنید

عکس از روح کریسمس

روح کریسمس (2015)

در کمدی عاشقانه روح کریسمس، كیت جردن ، وكیل كوچك (جن لیلی) آموخته است كه بعضی از اشباح كریسمس مردم را آزار نمی دهند تا آنها را ترغیب كنند تا دلسوزتر شوند. با امید به اینکه این امر به وی کمک کند تا در شرکت خود موفق به ارتقا promotion سطح شغلی شود ، کیت موافقت می کند که ارزیابی آخرین لحظه خانه با یک ساکن غیر منتظره را کنترل کند. تقریباً برای یک قرن ، دانیل خوش تیپ 12 روز قبل از کریسمس در خانه ظاهر شد و هر شب شب کریسمس به سرعت ناپدید می شد. کیت امیدوار است که هم مقامات برتر خود را تحت تأثیر قرار دهد و هم دانیال را از آزار و اذیت خود رها سازد ، به رمز و راز مرگ او نگاه می کند و در این راه عشق پیدا می کند.

حتما بخوانید:
مایکروسافت در تجسم ویژگی های شخصی جدیدی را در اختیار تیم ها قرار می دهد

IMDb: 6.5
ستاره ها: توماس بودوین ، جن لیلی ، استفان میلر
کارگردان: دیوید جکسون
امتیاز:
نه
مدت زمان:
91 دقیقه

در آمازون پرایم تماشا کنید

عکس یک اسباب بازی کریسمس

اسباب بازی کریسمس (1986)

با لمس خانوادگی برای اسباب بازی هایی که زنده می شوند ، نمی توانید اشتباه کنید – مخصوصاً وقتی جیم هنسون درگیر این مسئله نشود. در ابتدا در سال 1986 از ABC پخش شد ، اسباب بازی کریسمس شرح ماجراهای گروهی از اسباب بازی ها است که در شب کریسمس مشکلاتی ایجاد می کنند. ببر راگبی اسباب بازی مورد علاقه جیمی کریسمس گذشته بود و قرار نیست فرد جدید جایگزین آن شود. راگبی دزدکی حرکت می کند تا در میان اسباب بازی های جدید پنهان شود ، امیدوار است که دوباره مورد پسند باشد ، اما نمی فهمد که به عنوان یک اسباب بازی ، اگر معلوم شود که از جای خود خارج شده ، برای همیشه منجمد خواهد شد. عروسک اپل برای نجات راگبی گروهی از اسباب بازی ها را به خانه هدایت می کند. خنده دار و به همان اندازه سالم که از تولید شرکت جیم هنسون انتظار دارید ، اسباب بازی کریسمس برای کودکان ایده آل است (حتی اگر “بچه ها” کاملا بزرگ شده باشند).

IMDb: 8.0
ستاره ها: دیو گلتز ، استیو ویتمیر ، کاترین مولن
کارگردان: اریک تا
امتیاز:
TV-G
مدت زمان:
50 دقیقه

در آمازون پرایم تماشا کنید

قرارداد کریسمس

قرارداد کریسمس (2018)

جولی (هیلاری برتون) می ترسد برای تعطیلات به خانه خود در لافایت برگردد. او پس از جدایی بد به نیویورک نقل مکان کرد و نمی خواهد به تنهایی به خانه برود ، مخصوصاً حالا که از طریق تاک شنیده است که دوست پسر سابقش شخص جدیدی پیدا کرده است. دوست جولی ، نائومی (دانیل اکل) ایده جدیدی دارد – او جولی و دوستش جک (رابرت باکلی) را تنظیم می کند تا با نائومی به لافایت بروند و وانمود کنند که این اصلی ترین چالش او است. نائومی تا آنجا پیش رفت که برای این زوج قرارداد ببندد ، با جولی موافقت کرد که یک وب سایت ایجاد کند تا به حرفه رونق نویسندگی جک کمک کند. هر دو با این طرح غیرمعمول موافق هستند ، اما انتظار بیش از آنچه را که توافق کردند ، هستند. بیش از یک فیلم کریسمس ، قرارداد کریسمس معلوم شد نوعی تجدید دیدار است ، زیرا بسیاری از بازیگران برجسته آن با هم روی این درام طولانی مدت کار می کردند درختی تنها روی تپه.

IMDb: 6.9
ستاره ها: هیلاری برتون ، رابرت باکلی ، دانیل اکلس
کارگردان: مونیکا میچل
امتیاز:
TV-PG
مدت زمان:
89 دقیقه

در آمازون پرایم تماشا کنید

شات از کریسمس زنده مانده

Surviving Christmas (2004)

اگر خانواده ای ندارید که برای کریسمس به خانه بروید چه می کنید؟ خوب ، اگر یک مدیر عامل ثروتمند درو لاتام (بن افلک) در یک کمدی عاشقانه هستید زنده ماندن از کریسمس، شما یکی می خرید. تازه که از جدایی جدا شده بود ، از کودکی در طی یک سفر درمانی به خانه با خانواده والکو دیدار می کند. اگرچه بیل را از تام والکو (جیمز گاندولفینی) به سرش برداشت ، اما درو کوه کوه والکوس را پیشنهاد داد تا به او اجازه دهد کریسمس را به عنوان عضوی از خانواده با آنها بگذراند. او تا آنجا پیش رفت که برای خانواده فیلمنامه نوشت و یک بازیگر محلی را برای بازی در نقش پدربزرگش استخدام کرد. جرقه ها بین دختر درو و تام آلیشیا (کریستینا اپلگیت) پرواز می کنند ، اما وقتی دوست دختر سابق درو ظاهر می شود و می خواهد دوباره به هم برسد ، همه چیز سرنوشت تر می شود.

IMDb: 5.4
ستاره ها: بن افلک ، کریستینا اپلگیت ، جیمز گاندولفینی
کارگردان: مایک میچل
امتیاز:
PG-13
مدت زمان:
91 دقیقه

در آمازون پرایم تماشا کنید

صحنه ای از یک آهنگ کریسمس آمریکایی

American Christmas Song (1979)

دقیقاً نمی توانستید تماس بگیرید آهنگ کریسمس آمریکایی نسخه “به روز شده” از کلاسیک چارلز دیکنز ، اما داستان را با گذشت زمان کمی جلو می برد و آن را به سواحل آمریکا منتقل می کند. این فیلم تلویزیونی در سال 1979 به جای قرن نوزدهم در انگلیس ، تاریخ نمادین رکود اقتصادی نیوهمپشایر را پیوند می زند. هنری وینکلر نقش بندیکت اسلید ، تاجر کوچکی را بازی می کند که پس از بازدید توسط ارواح کریسمس تغییر ناپذیر تغییر می کند. جالب است به یاد داشته باشید چه زمانی آهنگ کریسمس آمریکایی پخش شده از ABC ، ​​وینکلر هنوز به طور منظم ظاهر می شد روزهای خوش به عنوان شخصیت امضا شده خود ، The Fonz. ورود به نقش Ebenezer Scrooge آمریکایی یک بازی خطرناک در برابر آن پسر بود و عملکرد فوق العاده ای است.

حتما بخوانید:
بهترین معاملات جمعه سیاه جمعه 2020: روشنایی ، بلندگوها ، خلا vac

IMDb: 6.9
ستاره ها: هنری وینکلر ، دیوید وین ، کریس ویگینز
کارگردان: اریک تا
امتیاز:
نه
مدت زمان:
98 دقیقه

در آمازون پرایم تماشا کنید

شات از کریسمس در می سی سی پی

Christmas in Mississippi (2017)

آنها می گویند شما دیگر هرگز نمی توانید به خانه بروید ، اما در کریسمس در می سی سی پی، هالی (جانا کرامر) به گونه ای متفاوت تحصیل می کند. پنج سال پیش یک طوفان در Gulfport رخ داد و این آخرین باری بود که این شهر نمایش محبوب کریسمس خود را برگزار می کرد. هالی می خواهد کمک کند تا این اتفاق امسال بیفتد ، اما عزیز دبیرستانش مایک (وس براون) نیز همین کار را می کند. با توجه به اینکه او آخرین بار با قلب او چگونه بد رفتار کرد ، هالی نمی خواهد یک اجرای تکراری داشته باشد. اما پس از آنکه مادرش (فیث فورد) او را به یک سمت سوق داد و آقای کریس (باری بستویک) برای اندازه گیری خوب به آن پیوست ، طولی نمی کشد که این دو پرنده پیر عاشق دوباره پرواز با هم را شروع می کنند.

IMDb: 6.5
ستاره ها: ژان کرامر ، وس براون ، فیت فورد
کارگردان: امیلی ماس ویلسون
امتیاز:
نه
مدت زمان:
90 دقیقه

در آمازون پرایم تماشا کنید

شات یک عروس برای کریسمس

عروس برای کریسمس (2012)

جسی (آریل كیبل) به تازگی با سومین زن خود ، او جدا شده است سوم – نامزد. تعهد ، او تصمیم می گیرد ، فقط برای او مناسب نیست. در انتهای دیگر طیف آیدن (اندرو واکر) قرار دارد که قبل از رفتن به سمت زن بعدی به سختی به مرحله “ثابت” می رسد. وقتی دوستش مت (پیتر بنسون) ادعا کرد که زنان می توانند بگویند او نمی خواهد درگیر شود خشمگین شد ، آیدن با یک شرط بندی عجیب موافقت می کند – اینکه او می تواند یک زن را موافقت کند که قبل از کریسمس با او ازدواج کند. مت قبلاً از ممنوعیت اخیر جسی در روابط طولانی مدت اطلاع داشته است ، بنابراین آیدن را به سمت او سوق می دهد. مت فکر می کند که چیزها را دوخته است ، اما یک سورپرایز در این کمدی عاشقانه کریسمس در انتظار اوست.

IMDb: 6.6
ستاره ها: آریل کبل ، اندرو دبلیو واکر ، کیمبرلی سوستاد
کارگردان: گری یتس
امتیاز:
TV-G
مدت زمان:
84 دقیقه

در آمازون پرایم تماشا کنید

شات کریسمس از خلیج

Christmas on the Bay (2013)

بعضی اوقات زندگی با انتخاب های غیرممکن به ما ضربه می زند و کاترین (هیلاری برتون) کسی را دارد که در یک کمدی عاشقانه با او روبرو می شود کریسمس در خلیج. کاترین سخت تلاش کرد تا یک مدیر بازاریابی موفق شود ، اما شروع به فکر کردن کرد که تمام زمانی که در کار می گذارد تأثیر منفی بر پسرش زاک (برودی رز) دارد. او تصمیم می گیرد که برگرداندن زاک با پشت به شهر خود برای تعطیلات ، یک تغییر خوشایند برای هر دو باشد. در حالی که آنجا بود ، با عشق قدیمی کودکی خود ، کالب (تایلر هیلتون) روبرو می شود ، که هر کاری می کند برای ترغیب وی برای ترک شهر بزرگ و بازگشت به خانه انجام می دهد. کاترین که توسط مرکز مرگ کوپید شلیک شده و با یک سبک زندگی کمتر فریبنده اغوا شده است ، به راهنمایی های مادرش (مارکی پست) و پدر خردمند نوئل (اد اسنر) نیاز دارد تا بفهمد کدام راه را انتخاب کند.

IMDb: 6.3
ستاره ها: هیلاری برتون ، تایلر هیلتون ، رندی تراویس
کارگردان: لزلی امید
امتیاز:
TV-PG
مدت زمان:
86 دقیقه

در آمازون پرایم تماشا کنید

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrakameralı su tesisatçısıİş Bankası Kredi Ertelemegercekhoca.orggates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul