نکات و نکات جدی جنگ ستارگان برای مبتدیان: افتاده است

[ad_1]

قبل از اینکه شما و BD-1 Droid خود را از طریق کهکشان فرار کنید جنگ ستارگان جدی: نظم سقوط کرده است ، برخی از مواردی است که شما باید بدانید Fallen Order تحت تأثیر چندین بازی دیگر قرار گرفته است ، از بهترین ایده های آنها استفاده می کند و سپس این پیچ و تاب کلاسیک جنگ ستارگان را تزریق می کند. روشهایی وجود دارد که حداکثر استفاده از مکانیکهای خاص را می دهد و باعث صرفه جویی در وقت و احتمالاً یک یا دو اندام می شود. اگرچه کاملا یک بازی مقرون به صرفه است ، Fallen Order می تواند پیچیده باشد ، به خصوص هنگام مطالعه پیچیدگی های سیستم جنگ.

در اینجا تنها چند نکته است که ما می خواهیم بدانیم قبل از شروع تلاش برای بازگرداندن سفارش جدی.

اطلاعات بیشتر:

از مناطق مراقبه به طور موثر استفاده کنید

Fallen Order از نقاط مراقبه استفاده می کند که مشابه آتش سوزی ها هستند روح تاریک. توقف در این مناطق با ایجاد یک ایست بازرسی بازی شما را نجات می دهد. شما این فرصت را خواهید داشت که در درخت مهارت امتیاز کسب کنید یا حتی آرام باشید. تعطیلات سلامتی و تجهیزات شما را پر می کند. با این حال ، تعطیلات همه دشمنان افتاده شما را نیز زنده خواهد کرد. شما باید تصمیم بگیرید که آیا ارزش دارد دوباره یک منطقه را با دشمنان جمع کنید. ما توصیه می کنیم این کار را فقط در صورت پیش بینی یک نبرد سخت که ممکن است نیاز به استفاده از سبک های سلامتی باشد ، یا اگر به منطقه جدیدی منتقل شده اید و مجبور نیستید دوباره با این افراد بد احیا شده مبارزه کنید ، این کار را انجام دهید.

مانند Souls ، می توانید مدیتیشن کنید – دوباره وسایل درمانی خود را پر کنید – و سپس از کنار دشمنان بروید تا سریع به مقصد برسید. با این حال ، توصیه می کنیم تا زمانی که تمام مهارت های مورد نظر خود را کسب نکنید ، این کار را انجام ندهید. شکست دادن دشمنان XP به شما می دهد که می تواند برای خرید مهارت های بیشتر استفاده شود. بعضی اوقات مجبورید که خلاف این عمل را انجام دهید: هدف قرار دادن مجدد دشمنان چندین بار برای خرد کردن XP برای باز کردن مهارت ها. در هر صورت ، می توانید خاویار دشمن را به نفع خود دستکاری کنید.

مسدود کردن. انجام دهید.

اگر چیزی شبیه به ما باشید ، دومی که می توانید یک چراغ برق بیاورید ، می خواهید بیرون بیایید تا تاب بخورید. با این حال ، مسدود کردن و بسته شدن به طور موثر برای بقا در برابر دشمنان سطح بالاتر از اهمیت بالاتری برخوردار است. یک استراتژی همه جانبه می تواند در برابر گل صد تومانی و سربازان سطح پایین کارساز باشد ، اما شما باید یاد بگیرید که سریعاً دور شوید و مسدود کنید تا دشمنان سطح بالا مانند Sith را از بین ببرید. هدایت مجدد عکس ها با استفاده از زرهی نیز زندگی شما را نجات می دهد. پس مطمئن شوید که دکمه قفل را دقیقاً قبل از اصابت با انفجار طولانی فشار دهید. اگر این کار را به درستی انجام دهید ، ضربه را به دشمن برمی گردانید و خسارت قابل توجهی وارد می کنید.

پری به روشی مشابه کار می کند: منتظر بمانید تا دشمن شما را بزند و دکمه قفل را در اوج حمله خود فشار دهید. زمان از دشمنی به دشمن دیگر متفاوت خواهد بود ، بنابراین مطمئن شوید که برای انجام صحیح آن ، تقلید را امتحان کنید. اگر درست انجام شود ، نگهبانان دشمن شما پایین می آیند و آنها را برای حمله باز می گذارند. زمان نیز بسته به کشویی های دشواری انتخاب شده قبل از شروع بازی تغییر خواهد کرد.

حتماً کنتور خود را که باند کوچکی است که بالای سلامتی شما قرار دارد ، کنترل کنید. با مسدود کردن این مورد تمام خواهد شد ، بنابراین سعی کنید آن را هرزنامه ننویسید. نکته خوب این است که parry کردن متر شما را خسته نمی کند ، بنابراین از این به عنوان یک انگیزه کوچک برای یادگیری نحوه انجام صحیح آن استفاده کنید.

برخی از حملات را نمی توان مسدود کرد. وقتی می بینید دشمن شما قرمز می شود ، این نشان می دهد که یک حمله ورودی وجود دارد که نمی تواند جلوی آن را بگیرد ، به این معنی که تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که راه خود را تمام کنید. دشمن معمولاً پس از انجام حرکتی غیر مسدود کننده ، برای چند دقیقه برای حمله باز می ماند ، بنابراین مراقب باشید.

از نقشه خود استفاده کنید

BD-1 چیزی فراتر از یک خواننده کوچک زیبا است. این امر با توانایی طراحی کارت هولوگرافی برای شما ، به دستور ، به خوبی رنگ آمیزی می شود. این holomap چیزی فراتر از یک کارت مناسب برای بازیکنان است. BD-1 تمام سفرهای شما را ضبط می کند و گذرها و میانبرها را برای شما علامت گذاری می کند. Fallen Order دارای معابر شبیه Metroidvania است که می تواند با قدرت دوباره در دسترس قرار گیرد و ارزش دارد که نقشه holom خود را بررسی کنید و به آن مناطق برگردید. شما معمولاً با لوازم آرایشی از پوست بازیکنان گرفته تا پوست BD یا حتی تکه های برقی ، پاداش خواهید گرفت.

گاهی اوقات پیمایش نقشه ممکن است کمی دشوار باشد ، اما شما باید تا پایان بازی به آن عادت کنید. مراقب معابر موجود ، همراه با مناطق کاوش نشده باشید. افسانه نقشه معنی هر نشانگر را نشان می دهد. گاهی اوقات مناطق خاصی قابل دسترسی نیستند تا زمانی که توانایی خاصی کسب کنید.

از تمام مهارت های خود استفاده کنید

بخشی شاد از تسطیح در آغاز Fallen Order این است که ببینید همه مهارت های شما چقدر لازم و مفید هستند. تکیه بر یک مانور و نادیده گرفتن مابقی موارد به دلیل تنوع دشمن واقعاً امکان پذیر نیست. در جنگ از ترکیبی از قدرت و حرکت بدنی استفاده کنید تا از زرادخانه حملات خود بیشترین استفاده را ببرید. محدود کردن یک دشمن با قدرت در حالی که ضربات خرد کننده ای بر دشمن وارد می کنید ، اگر به خوبی استفاده شود ترکیبی رضایت بخش ، مفید و کشنده است.

همچنین چندین دشمن بیگانه وجود دارند که برای بار آوردن آسیب به بارگیری سریع در مسیر شما اعتماد می کنند. به جای اینکه فقط از غلتیدن اجتناب کنید ، استفاده از Force برای کاهش سرعت و حمله به ضربات خود می توانید نبرد را خیلی سریعتر خاتمه دهید. برای خواندن تمام توضیحات مهارت ها نکته ای بیان کنید تا در ابتدا تصور کنید چه چیزی را باید باز کنید. ما به شما توصیه می کنیم که ابتدا در سلامت و قدرت پیشخوان پیشرفت کنید.

همه چیز را اسکن کنید

هنگام کاوش در معابد باستانی جدی یا مناظر بیگانه ، از شما خواسته می شود که اشیا various مختلف را اسکن کنید. از جانوران جالب گرفته تا سازندهای صخره ای و سایر موارد ، شما قادر خواهید بود این ناهنجاری ها را اسکن کرده و داده هایی را درباره آنها جمع آوری کنید. این اطلاعات می تواند به شما کمک کند دشمنان جدید را شکست دهید یا قفل خاطرات Cal را بیدار کنید که نیروهای خواب را بیدار می کند. ما در منطقه خاصی گیر افتاده بودیم که به توانایی حرکت روی دیوار نیاز داشت و نمی توانستیم جلو برویم تا اینکه به عقب برگردیم و یک عنصر قابل کلیک را پیدا کنیم که قفل آن را باز می کند. صرفه جویی در وقت در هنگام مواجه شدن با همه چیز تعامل داشته باشید تا مجبور نشوید به عقب برگردید. اطلاعاتی که جمع آوری می کنید برای کسانی که از خواندن آسان در دنیای بازی لذت می برید ، می تواند در کد همراه با برخی از دانش های جالب بررسی شود.

دلیل اصلی دیگر برای اسکن همه چیز ، برنده شدن در XP است. درست است ، اسکن همه چیز XP به شما می دهد – چندین بار ، خیلی بیشتر از این که در شکست دشمنان بدست آورید. برخی از مهارت های بعدی که قفل آنها را باز می کنید به سه امتیاز مهارت احتیاج دارند که کسب آنها ممکن است مدتی طول بکشد. اما اگر همه آنچه را که می توانید اسکن کنید ، دانش خاصی را یاد خواهید گرفت و با منبع اصلی XP جایزه خواهید گرفت.

دشمنان خود را منزوی کنید

دشمنان سطح پایین به خودی خود یک چالش نیستند ، اما عبور از بسته ای از آنها می تواند با هزاران برش منجر به مرگ شود. اگر تعداد انگشت شماری از دشمنان از طرف غوغا به همراه دشمنان از فاصله طولانی به شما حمله کنند ، می تواند منجر به مرگ سریع شود و شما را به آخرین مکان مراقبه ای که بازدید کرده اید بازگرداند. ما چندین کشته متحمل شدیم ، با یک سناریوی نبرد با برنامه ریزی کم یا بدون برنامه. منطقه را تقسیم کنید ، حتی اگر فقط برای یک لحظه باشد ، و ابتدا دشمنانی را که باید بفرستید شناسایی کنید.

ما توصیه می کنیم قبل از برخورد با جنگنده های رله برای سربازان دارای انفجار یا حتی پرتاب موشک خط درست کنید. با انحراف انفجارها می توان آنها را به راحتی از بین برد. استفاده از نیروهای عقب مانده سربازان دور هنگام حرکت به سمت آنها ، پیچ و مهره آنها را نیز کند می کند. اوه ، و سعی نکنید مانند شمشیر خود را با شمشیر مسدود کنید … فقط این کار را نکنید.

شمشیر خودت را بساز

جدی: وقت آن است ممکن است یک نقشه قابل پیش بینی وجود داشته باشد ، اما نبوغ او در مجموعه مکانیسم های بسیار جذاب و متنوعی است که می توانید با آن شخصیت اصلی ، کال را تزئین کنید. برای سفارشی کردن زره چراغ خود ، از میز پشت کشتی خود بازدید کنید.

در میز کار ، علاوه بر تغییر رنگ تیغه ، می توانید قطعات جدید را تعویض کنید ، پایان کار را تنظیم کنید و حتی روی زره ​​چراغ خود بلور بزنید. تغییر در جزئیات ظاهراً کوچک شخصیت مانند رنگ تیغه در واقع تأثیرات زیادی در مسیر طولانی مدت کال در بازی دارد که این سفارشی سازی ها را بسیار جالب و استراتژیک می کند.

هنگام کوهنوردی به دنبال اشیا red قرمز باشید

توالی سکوهای بزرگ عنصر دیگری است که Fallen Order من الهام را از Tomb Raider و کشف نشده هنگام گردش در اطراف صحنه ها ، مجموعه های عظیم خراب می شوند – و از هم می پاشد. در این لحظه ها باید هنگام سر خوردن ، صعود و جست و خیز سریع فکر کنید. در این بازی خاص ، رنگ قرمز به معنای سطوح ایمن و قابل استفاده است که زمینه خوبی برای افزایش و پرش از نقاط را فراهم می کند. در مقابل ، سری Tomb Raider از رنگ زرد برای برجسته سازی این عناصر استفاده می کند.

در مواقع هرج و مرج (و موارد متعددی وجود خواهد داشت) به دنبال تاقچه های قرمز و سطوح بالا رفتن باشید و به حرکت خود ادامه دهید. این قطار یک ماگول است نه منتظر خواهید بود تا صید بعدی را پیدا کنید قبل از اینکه در زیر آتش Imperial Blaster متلاشی شود.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر