نمای کلی قفل سطح: نوآوری با هزینه قابل توجه


“یک شگفتی مهندسی که تمام اجزای قفل هوشمند را در خود جای داده است.”

  • طراحی محتاطانه ، مینیمالیستی

  • نصب سریع

  • دسترسی مشترک با مهمانان

  • به طور خودکار قفل می شود

  • عسل

  • نمی توانم بگویم در باز مانده است یا نه

قفل های هوشمند با برخی از مدل های پیشرفته با باز کردن قفل اثر انگشت ، کدهای دسترسی مشترک ، محافظت از ازدحام و سایر ویژگی های نوآورانه افزایش یافته است. اگرچه همه آنها تلاش می کنند تا راحتی و امنیت را برای صاحبان خانه فراهم کنند ، اما چیزهای مشترک دیگری دارند. طراحی غیرقابل انکار. شما می دانید که این یک قفل هوشمند است که به دلیل سیگنال های واضح مانند صفحه کلید وجود دارد. قفل های هوشمند در همه گزینه ها و پیکربندی ها موجود است ، بنابراین انتخاب درست یکی از مواردی است که باید درک کنید به دنبال چه چیزی هستید.

فروش مربوط به جمعه سیاه

این می تواند ناخواسته آنها را به اهداف تبدیل کند ، به خصوص برای برخی از هکرهای حیله گر با یک برنامه نفرت انگیز. چه کسی می خواهد به خانه خود برود و متوجه شود قفل هوشمند آنها به خطر افتاده است ، درست است؟ برخلاف این روند ، Level Lock خود را یک قفل هوشمند نامرئی اعلام می کند و نشان دهنده انحراف شدید از هنجار است. این مطمئناً یک قفل هوشمند است ، اما به طراحی خود افتخار می کند.

به تازگی ، با این حال ، این شرکت افزودنی را به دامنه خود اعلام کرده است – Level Touch ، که از همان روش با طراحی نامرئی خود استفاده می کند ، اما برخی گزینه های لمسی جدید را برای باز کردن قفل آن اضافه می کند. Level Touch جدید با قیمت 329 دلار برای خرید آنلاین در دسترس است.

نصب را در کمتر از 10 دقیقه انجام دهید

زیبایی Level Lock نصب سریع و آسان آن است که انجام آن 10 دقیقه بیشتر طول نکشید. از ابتدا تا انتها ، روند کار بسیار ساده تر از هر نصب قفل هوشمند دیگری است که من انجام داده ام. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیچ را تعویض کنید ، موتور جدید را متصل کنید و سپس محفظه قفل را در جای خود محکم کنید.

تمام اجزای سازنده دور و برم از نظر پنهان می شوند و به در من جلوه و ظاهر قبلی را می بخشند – چیزی که نمی توانم در مورد قفل های هوشمند دیگر بگویم. چگونه نیرو می گیرد؟ یک باتری CR2 وجود دارد که با احتیاط در داخل پیچ قرار می گیرد و به گیربکس شش سرعته فولاد ضد زنگ امکان کار می دهد. به طور غیرمعمول تخمین زده می شود که باتری CR2 بیش از یک سال در استفاده “عادی” دوام بیاورد. تاکنون این کار دو ماه طول کشید ، اما در برنامه هیچ دستورالعملی در مورد مقدار آب باقی مانده وجود ندارد.

قفل سطح درب
جان ولاسکو / روند دیجیتال

بهترین قسمت در مورد Level Lock این است که شما فقط با نگاه کردن به در نمی توانید قفل هوشمند را تشخیص دهید ، بنابراین دلیل زیادی به کسی نمی دهد تا سعی کند با آن درگیر شود. شما هنوز هم از بیشتر اجزای اصلی قفل موجود خود مانند دستگیره دوار ، سیلندر قفل و کلیدها استفاده می کنید.

ویژگی ها را پاک کنید

برخلاف همتایان خود ، در مورد ویژگی ها ، Level Lock در مقایسه با ویژگی های آن کم رنگ می شود ، به ویژه هنگامی که قیمت آن را 229 دلار در نظر بگیرید. این درست مانند هر قفل هوشمند دیگر کار می کند ، زیرا می توانید با یک تلفن هوشمند آن را قفل / باز کنید. در مورد بقیه؟ یک ویژگی قفل اتوماتیک وجود دارد که پس از ترک من برای مدتی درب من را قفل می کند. اگر عجله دارید مفید است ، اما حتی طولانی ترین تنظیم آن (1 دقیقه) نیز بسیار کوتاه است – بنابراین داشتن گزینه های طولانی تر خوب است.

همه م componentsلفه ها از دید پنهان و پنهان هستند.

صاحبان خانه با دعوت از دسترسی مشترک به Level Lock قدردانی می کنند. اگر قصد دارید دور باشید و به یک دوست ، همسایه یا یکی از اعضای خانواده خود برای ورود به سیستم در محل خود احتیاج دارید ، این امر مفید است. شما می توانید با امکان تعیین تاریخها و زمانهای مشخص برای دسترسی به قفل ، به آنها به مدیر یا مهمان امتیاز دهید.

کاربران اپل انگیزه اضافی دریافت می کنند زیرا Level Lock از HomeKit پشتیبانی می کند ، به صاحبان آیفون یا اپل واچ اجازه می دهد تا با درخواست Siri این کار را قفل / باز کنند. ناخوشایند ، هیچ پشتیبانی از آمازون الکسا و دستیار Google وجود ندارد. من به سطح رسیده ام و اگرچه برنامه هایی برای گسترش به سیستم عامل های دیگر در آینده وجود دارد ، اما در حال حاضر هیچ جزئیات خاصی وجود ندارد.

این ویژگی ها تاکنون در قفل های هوشمند امروزی کاملاً استاندارد بوده و حذف واضحی است که در صورت باز ماندن درب من را آگاه می کند. در هر صورت ، من آن را عمداً باز نگه داشته ام ، عملکرد قفل اتوماتیک روشن شده و فرایند قفل را آغاز می کند – حتی اگر درب باز باشد. من انتظار دارم که قفل هوشمند آنقدر هوشمند باشد که بتواند دری را واقعاً بسته کند یا خیر ، اما این در اینجا اتفاق نمی افتد. در صورت گیر افتادن قفل و قفل شدن کامل آن ، اعلان های من ارسال می شوند.

پیچ و مهره توخالی

همانطور که در بالا اشاره کردم ، Level می تواند با حفره سوراخ پیچ و مهره دو برابر محفظه باتری ، به یک طراحی مینیمالیستی برسد. به این ترتیب او سوال درستی قفل را مطرح می کند. من هنوز سعی نکرده ام در خانه ام را بزنم تا آن را امتحان کنم ، اما سطح اطمینان می دهد که از ابتدا برای مقاومت و دوام طراحی شده است. این شرکت حتی آنقدر جسورانه است که ادعا می کند از بالاترین استانداردهای صنعت فراتر رفته و برای حفظ شکل ساختاری و عملیاتی تحت آزمایش استرس برای 1،000،000 دوره قرار گرفته است.

قفل سطح پیچ و مهره توخالی
جان ولاسکو / روند دیجیتال

ادعای ما

قفل سطح ممکن است بر اساس لیست ویژگی های آن تفاوت چندانی با رقبا نداشته باشد ، اما پایه مهندسی را در طراحی ایجاد می کند. فقط این باعث می شود که برای کسانی که نمی خواهند زیبایی شناسی در شما را به شدت تغییر دهند ، تخریب و ابتکار ایجاد می کند.

آیا جایگزین بهتری وجود دارد؟

برای قیمت؟ آره! قفل سطح با 229 دلار گران است. در همین محدوده قیمت ، 300 دلار Lockly Secure Pro طیف گسترده ای از ویژگی ها مانند باز کردن قفل اثر انگشت و دسترسی عددی به صفحه کلید را فقط برای اندکی بیشتر ارائه می دهد. و فقط برای کمی بیشتر ، Lockly اخیراً با Vision – قفل 400 دلاری که همه چیز در Secure Pro دارد ، اما در یک دوربین فیلمبرداری زنگ دار نیز اضافه شده است.

نکته دیگری که باید به آن توجه شود ، قفل هوشمند Wi-Fi در ماه اوت است که با قیمت 250 دلار تجربه کاملی را برای پشتیبانی از دستیار Google ، Amazon Alexa و HomeKit اپل فراهم می کند.

برعکس ، یک قفل Wyze با قیمت 100 دلار در انتهای دیگر طیف وجود دارد. شما برای همان ویژگی های سطح قفل کمتر هزینه می کنید.

چقدر طول می کشد؟

یک ضمانت محدود دو ساله وجود دارد که نقص در مواد و کار با استفاده عادی را پوشش می دهد.

آیا شما مجبور به خرید آن هستید؟

آره. قفل سطح در درب شما پنهان شده است – هیچ صفحه کلید خارج از درب شما وجود ندارد ، که این امر قفل هوشمند بودن آن را آشکار می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

حتما بخوانید:
جعبه کمک های اولیه و جعبه کمک های اولیه