[ad_1]

صفحه کلید دزدگیر برای زنگ زدن (نسل 2) روی دیوار

مجموعه زنگ 5 حلقه

“زنگ هشدار نظارت عالی در خانه با هزینه ماهانه بسیار کم ارائه می دهد.”

  • خدمات نظارت حرفه ای مقرون به صرفه

  • راه اندازی سریع

  • سازگار با سخت افزار نسل اول

  • طیف جامد لوازم جانبی

  • به یکپارچه سازی بهتر دوربین نیاز دارد

زنگ هشدار جدید Ring (نسل دوم) با قیمت 200 دلار برای بسته پنج تکه شروع می شود ، اما چند کیت و بسته دیگر نیز برای انتخاب وجود دارد – بعلاوه ، همیشه می توانید بعداً در صورت لزوم لوازم جانبی را اضافه کنید.

هدف حلقه این است که امنیت خانه را ساده ، آسان و ایمن کند. برخلاف سیستم های امنیتی سنتی ، که به نصب حرفه ای نیاز دارند ، این یک راه حل خودتان است که می توانید همه چیز را تنظیم کنید. اما Ring Alarm هنوز هم نظارت 24 ساعته در خانه را ارائه می دهد تا در صورت غایب بودن صاحبان خانه چشم دیگری به آنها بدهد.

چه خبر؟

در اصل ، تغییر اساسی در پیش فرض اساسی هشدار جدید Ring وجود ندارد. این همان سیستم امنیتی خانگی است که از یک ایستگاه پایه ، سنسورهای تماس ، ردیاب حرکت ، صفحه کلید و یک سیم کششی تشکیل شده است. شما حسگرهای تماس را به درها ، پنجره ها یا سایر نقاط ورود به خانه وصل می کنید ، سپس با ایستگاه پایه ارتباط برقرار می کنند و هشدارها را با هر بار فعال شدن ارسال می کنند.

زنگ هشدار (نسل 2) سنسور درب درب
جان ولاسکو / روند دیجیتال

تفاوت با سخت افزار جدید این است که Ring Ring هر قطعه را حدود 30٪ کاهش داده است. به عنوان مثال ، صفحه کلید 38٪ کوچکتر از نمونه قبلی خود در سیستم نسل اول است.

با این حال ، حتی با کاهش ، سنسورها به مراتب کوچکتر از سنسورهای مورد استفاده در سیستم های دیگر نیستند – مانند SimpliSafe یا Home Security Xfinity. Ring به جای اینکه با طراحی قابل ملاحظه ای کوچکتر ، نقش پیشرو را بازی کند.

تغییر بزرگ دیگر باتری های مورد استفاده سنسورها است. نسخه نسل اول آن به یک باتری لیتیوم 3 ولت احتیاج دارد که به راحتی در دسترس نیست باتری های سکه ای CR2032 که در نسخه جدید استفاده شده است. این جزئیات کسل کننده ای است ، اما وقتی زمان تعویض باتری فرا می رسد از این تغییر استقبال خواهید کرد.

سازگاری ترکیب و مطابقت

اگر اتفاقاً نسل اول زنگ هشدار را دارید ، می توانید سخت افزار را برای کار با سیستم جدید مخلوط و مطابقت دهید و بالعکس. خوشحالم که دارندگان در صورت برنامه ریزی برای ارتقا نیازی به کنارگذاشتن سخت افزار قدیمی نخواهند داشت. وقتی قابلیت همکاری وجود دارد همیشه از Relief استقبال می شود زیرا به حفظ ارزش سیستم در طول زمان کمک می کند.

وقتی قابلیت همکاری وجود دارد همیشه از امداد استقبال می شود.

این تنظیمات نسیمی با دستورالعمل های روی صفحه در برنامه Ring است. ایستگاه پایه می تواند از طریق Wi-Fi مستقیماً به روتر یا بی سیم متصل شود ، اما موقعیت آن در خانه بسیار مهم است ، زیرا دروازه با سنسورهای مختلف صحبت می کند – به علاوه محدودیت سنسورها وجود دارد. برای مکانهای کوچکتر مانند آپارتمان من ، محدوده مشکلی ایجاد نمی کند زیرا همه چیز 50 ایستگاه از ایستگاه پایه فاصله دارد. خوشبختانه ، مدل Ring Ring Alarm ، یک کیت پنج تکه ، دارای یک گسترش دهنده دامنه است که 250 فوت اضافی متصل می شود.

پس از طبقه بندی مجدد سنسورها ، کل مراحل نصب در کمتر از 30 دقیقه به پایان می رسد. اگر به سنسورهای اضافی نیاز دارید ، Ring می تواند لوازم جانبی مختلفی را انتخاب کند – مانند سنسورهای طغیان ، سنسورهای دود و مونوکسیدکربن و موارد دیگر.

کنترل زیاد ، اما می تواند هوشمندتر باشد

برنامه تلفن همراه Ring جایی است که می توانید به همه تنظیمات سیستم امنیتی خانه Ring Ring Alarm دسترسی پیدا کرده و تغییر دهید. در صفحه کنترل برنامه ، می توانید با فشار دادن دکمه های مناسب سیستم را به سرعت فعال و غیرفعال کنید. در شرایط بحرانی ، دوست دارم که چگونه دکمه تعجب در داشبورد به من اجازه می دهد تا به کمک کمک کنم و زنگ هشدار را فعال کنم. همین کنترل ها برای دسترسی سریع روی صفحه کلید قرار دارند.

با پایین آمدن به برخی از کنترل های دانه دانه برنامه ، به نظر من مفید است که می توانم حالت را برای هر سنسور تنظیم کنم. به عنوان مثال ، من هنگامی که خانه است سنسورهای پنجره را خاموش می کنم ، این باعث می شود که هنگام باز یا بسته شدن آنها با اعلان ها بمباران نشود. در همان زمان ، من تشخیص حلقه را با Ring Cam Cam خود خاموش کرده ام – مانع ارسال اعلان های غیرضروری بیشتر به من می شود.

برعکس ، هنگامی که سیستم در حالت خاموش فعال می شود ، همه سنسورها کنترل می شوند و تنظیم می شوند تا هنگام فعال شدن زنگ خطر به صدا درآید. صحبت از این مورد ، ایستگاه پایه یک آژیر کر کننده 104 دسی بل منتشر می کند ، که بیش از آنقدر قدرت دارد که یک متجاوز را بترساند – و همسایگانم آن را بشنوند.

اگرچه کنترل های کافی برای شخصی سازی سیستم امنیتی به دلخواه من وجود دارد ، اما می تواند هوشمندتر باشد. یکی از شکایات من این است که زنگ هشدار هر زمان که حلقه بادامک داخلی من حرکت را در حالت دور تشخیص می دهد خاموش نخواهد شد – در عوض فقط اعلان فشار معمول را ارسال می کند.

همچنین به نظر نمی رسد که گزینه فعال کردن و ضبط فیلم هنگام فعال کردن یکی از سنسورها وجود داشته باشد – چیزی که هنگام باز شدن درب ورودی من ، بدون توجه به اینکه دوربین در خانه قرار دارد ، مفید خواهد بود.

سرانجام ، مفید خواهد بود اگر Ring Alarm به خودی خود بفهمد که من در خانه هستم یا نه. در حقیقت ، چند بار پیش آمد که فراموش کنم آن را فعال کنم ، بنابراین خوب است که برنامه پیشنهاد دهد آن را در حالت آفلاین فعال کند.

نظارت شبانه روزی در منزل موجود است

تنها جنبه جذاب زنگ هشدار (نسل دوم) قیمت مقرون به صرفه مربوط به سرویس نظارت بر خانه حرفه ای 24/7 آن است. شما باید در Ring Protect Plus مشترک شوید ، که 10 دلار در ماه یا 100 دلار در سال است ، اما مزیت پاسخ به موقع اضطراری را ارائه می دهد.

هر بار که زنگ هشدار فعال می شود ، شما نه تنها یک اعلان از طریق تلفن هوشمند خود دریافت می کنید ، بلکه نماینده ای از سرویس نظارت حرفه ای Ring برای تأیید تماس می گیرد. از آنجا می توانید رمز عبور را به صورت شفاهی ارائه دهید تا زنگ خطر را نادیده بگیرید یا خدمات اضطراری را به خانه خود بفرستید.

ایستگاه پایه برای زنگ هشدار (نسل 2) روی میز
جان ولاسکو / روند دیجیتال

Ring Protect Plus هر ماه 10 دلار هزینه دارد و همچنین برای تمام دوربین های متصل به حساب Ring شما حداکثر 60 روز سابقه ویدئو را پوشش می دهد. در صورت قطع برق در خانه ، ایستگاه پایه دارای باتری پشتیبان 24 ساعته و سرویس تلفن همراه برای ادامه خدمات است. اگر سرمایه گذاری زیادی در اکوسیستم Ring انجام داده اید ، قیمت آن سرقت است ، زیرا شامل نظارت حرفه ای نیز می شود.

لوازم جانبی

برای استفاده بیشتر از زنگ هشدار Ring (نسل 2) ، باید در برخی لوازم جانبی اضافی که باعث بهبود و گسترش سیستم می شوند سرمایه گذاری کنید. در حالی که سنسورهای درب ، پنجره و حرکت معمول ترین کیت ها هستند ، Ring همچنان به ساخت سیستم امنیتی خانه خود با انبوه لوازم جانبی جدید ادامه می دهد.

سنسور زنگ صندوق پستی

حلقه جدید است سنسور صندوق پستی این عملکرد مشابه سنسور حرکت خود کار می کند ، اما به طور خاص برای نظارت بر حرکت باز شدن صندوق پستی شما طراحی شده است – بنابراین هر وقت نامه به دست شما می رسد ، از نزدیک خواهید دانست. نصب و نصب آن کاملاً آسان است ، اگرچه به یک حلقه پل نیاز دارد. سنسور را می توان با Ring Ring موجود با قیمت 50 دلار خریداری کرد ، که بسیار مفید است زیرا این پل با برخی از دستگاه های دیگر با قدرت Ring پایین ارتباط برقرار می کند. اگر قبلاً آن را داشته باشید ، سنسور صندوق پستی را می توانید جداگانه با قیمت 30 دلار خریداری کنید. این مانند یک جذابیت عمل می کند و هنگام باز شدن در برنامه Ring به شما اطلاع می دهد. علاوه بر این ، می توان برای آرامش بیشتر به سایر دستگاه های Ring متصل شد. به عنوان مثال ، ممکن است یک دوربین امنیتی Ring خارجی داشته باشید که با فعال شدن سنسور صندوق پستی به طور خودکار فیلم را ضبط می کند.

ادعای ما

زنگ هشدار (نسل دوم) در هنگام محافظت از منزل شما را تحت پوشش قرار می دهد – بدون اینکه برای یک سرویس نظارت حرفه ای هزینه ای برای بازو و پا داشته باشید. این مجموعه پنج تکه پایه 200 دلار قیمت دارد و سرویس نظارت 10 دلار در ماه (یا 100 دلار در سال) است. این امر باعث می شود تا با سایر سرویس هایی که هم سرمایه اولیه بیشتری دارند و هم هزینه ماهانه بالاتری ، آن را بسیار رقابتی می کند.

آیا جایگزین بهتری وجود دارد؟

SimpliSafe یکی دیگر از سرویس های امنیتی خانه است که به دلیل گستردگی لوازم جانبی مناسب باید آن را در نظر بگیرید. علاوه بر سنسورهای معمول ، SimpliSafe همچنین دارای قفل هوشمند ، ردیاب های ویژه دود و CO2 ، جاکلیدی و سنسور شکستگی شیشه است. لوازم جانبی SimpliSafe ارزان تر هستند (15 دلار برای یک سنسور ورودی ، در مقایسه با 20 دلار برای یک Ring). علاوه بر این ، تنظیمات و کنترلهای حریم خصوصی بیشتری برای تنظیم با SimpliSafe وجود دارد.

چقدر طول می کشد؟

از آنجا که ایستگاه پایه در خانه شما ثابت مانده است ، احتمال اینکه آسیب ببیند یا نیاز به تعویض باشد وجود ندارد. با این حال ، سنسورها باید تعویض شوند و صفحه کلید هشدار باید هر از چند گاهی دوباره شارژ شود ، مگر اینکه تصمیم بگیرید آن را به منبع تغذیه خود وصل کنید.

Ring برای همه دستگاه های متصل به اشتراک Ring Protect Plus شما ضمانت نامه طولانیتری ارائه می دهد ، بنابراین تا زمانی که سرویس را متوقف نکنید نقص ناشی از نقص قطعات یا کار را پوشش می دهد.

آیا شما مجبور به خرید آن هستید؟

بله ، به خصوص اگر قبلاً در اکوسیستم Ring سرمایه گذاری کرده اید و می خواهید یک سرویس نظارت بر خانه حرفه ای با قیمت مناسب داشته باشید. اگر قبلاً مدل نسل اول را در اختیار داشته باشید ، انگیزه زیادی برای ارتقا وجود ندارد ، زیرا عملکرد و خدمات اساسی بدون تغییر هستند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر