نحوه گرفتن عکس از هر Kindle Fire


هزاران دلیل وجود دارد که شما می خواهید از تبلت Kindle Fire خود اسکرین شات بگیرید. شاید شما می خواهید به دوست خود کمک کنید چیزی را درک کند ، از آن امتیاز بالایی کسب کند سیارات در مقابل زامبی ها، یا فقط می خواهید چیز شگفت انگیزی را که در شبکه های اجتماعی دیده اید به اشتراک بگذارید. دلیل هرچه باشد ، هر جا اراده وجود دارد ، راهی وجود دارد. در زیر ما دو روش برای گرفتن عکس از Kindle Fire شما شرح داده ایم ، از جمله روش کوتاه برای مدل های جدید و روش طولانی تر برای نسخه های قدیمی.

نسل 3 و جدیدتر (2013 تا کنون)

Fire HD 10 آمازون

گرفتن عکس از یکی از مدل های جدید آسان است. اینگونه است:

مرحله ی 1: را فشار داده و نگه دارید دکمه کاهش صدا و دکمه روشن / خاموش همزمان.

گام 2: صبر کنید تا صفحه فلش شود. همچنین صدای شاتر را خواهید شنید (اگر میزان صدا بیشتر شود) و یک تصویر کوچک از صفحه در مرکز صفحه مشاهده خواهید کرد. دکمه ها را رها کنید و مراحل تصویر به پایان رسید.

مرحله 3: برای یافتن عکس صفحه ، برای باز کردن ضربه بزنید عکسها ap

نسل 1 و 2 (2011 و 2012)

گرفتن اسکرین شات با این مدل ها چنان کاری ناامیدکننده است که ممکن است فقط بخواهید در وقت خود صرفه جویی کنید و در عوض با تلفن هوشمند خود عکس بگیرید. روند این کار شامل نصب نرم افزار و درایور است که در زیر لیست کردیم:

حتما بخوانید:
هزینه چاپ فلکس و بنر - شرکت بروزسافت
Kindle Fire را فعال کنید ADB

مرحله ی 1: تبلت را باز کنید دستگاه را در تنظیمات انتخاب کرده و انتخاب کنید گزینه هایی برای توسعه دهندگان. در غیر این صورت ، فشار دهید مربوط به و به مال خود ضربه بزنید شماره سریال هفت بار. این باید منجر به ظاهر شدن گزینه های شما برای برنامه نویسان شود. بسته به مدل و سیستم عامل ، در عوض ممکن است به نظر برسد امنیت.

گام 2: با گزینه های باز برای توسعه دهندگان (یا امنیت) تنظیم شده است گزینه هایی برای توسعه دهندگان و اشکال زدایی USB به بر. همانطور که در بالا نشان داده شده است ، برخی از مدل ها فقط دکمه های روشن / خاموش را در کنار Enable ADB نشان می دهند. اگر این مورد است ، روی ضربه بزنید بر به دنبال باشه بر ADB را فعال کنید درخواست ها

مرحله 3: درایور Kindle Fire را از آمازون بارگیری و نصب کنید (فقط ویندوز).

مرحله 4: Android Studio را از Google بارگیری و نصب کنید. این روش گسترده تر ، اما آسان تر از استفاده از ابزارهای خط فرمان است.

مرحله 5: برای اتصال Kindle Fire به رایانه خود از کابل USB استفاده کنید.

Kindle Fire به عنوان یک دستگاه رسانه ای متصل شد

مرحله 6: از بالای صفحه رایانه لوحی را به پایین بکشید و مطابق شکل بالا مطمئن شوید که “به عنوان دستگاه رسانه متصل شده” است. اگر در عوض “برای سایر گزینه های رسانه ضربه بزنید” را مشاهده کنید ، روی اعلان ضربه بزنید و انتخاب کنید دستگاه چندرسانه ای (MTP) یا انتقال فایل.

مرحله 7: ضربه زدن باشه بر اشکال زدایی USB را فعال کنید درخواست ها

حتما بخوانید:
24. احداث مخازن ذخیره آب توسط ژئوممبران
Android Studio Show Kindle Fire

مرحله 8: Android Studio را باز کنید و یک پروژه جدید ایجاد کنید. همانطور که در بالا نشان داده شده است ، Kindle Fire سرانجام در بالا ظاهر خواهد شد.

Android Studio Logcat را انتخاب کنید

مرحله 9: کلیک چشم انداز. نشانگر ماوس را نگه دارید ابزار ویندوز و انتخاب کنید لوگکت در منوی توزیع.

ابزار عکس اندروید استودیو

مرحله 10: در پنجره Logcat ، اکنون در زیر ، مطمئن شوید Kindle Fire (KFJWI) به همراه آن انتخاب شده است com.amazon.kindle همانطور که در بالا نشان داده شده است ، در قسمت دوم

مرحله 11: با کلیک بر روی دو فلش به سمت چپ ، نوار ابزار گسترش می یابد. سپس بر روی کلیک کنید دوربین نمادی برای گرفتن عکس از Kindle Fire.

ضبط در صفحه Android Studio

مرحله 12: ضبط صفحه در پنجره دیگری از رایانه شما باز می شود. در اینجا می توانید قاب را بازیابی کنید ، آن را به چپ یا راست بچرخانید ، و یک قاب یا سایر تزئینات اضافه کنید. همچنین می توانید تصویر را در کلیپ بورد کپی کنید.

مرحله 13: روی رنگ آبی کلیک کنید صرفه جویی را فشار دهید تا بعد از اتمام آن در رایانه ذخیره شود.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir