[ad_1]

هزاران دلیل وجود دارد که شما می خواهید از تبلت Kindle Fire خود اسکرین شات بگیرید. شاید شما می خواهید به دوست خود کمک کنید چیزی را درک کند ، از آن امتیاز بالایی کسب کند سیارات در مقابل زامبی ها، یا فقط می خواهید چیز شگفت انگیزی را که در شبکه های اجتماعی دیده اید به اشتراک بگذارید. دلیل هرچه باشد ، هر جا اراده وجود دارد ، راهی وجود دارد. در زیر ما دو روش برای گرفتن عکس از Kindle Fire شما شرح داده ایم ، از جمله روش کوتاه برای مدل های جدید و روش طولانی تر برای نسخه های قدیمی.

نسل 3 و جدیدتر (2013 تا کنون)

ire HD 10 - دکمه های آبی گرگ و میش
Fire HD 10 آمازون

گرفتن عکس از یکی از مدل های جدید آسان است. اینگونه است:

مرحله ی 1: را فشار داده و نگه دارید دکمه کاهش صدا و دکمه روشن / خاموش همزمان.

گام 2: صبر کنید تا صفحه فلش شود. همچنین صدای شاتر را خواهید شنید (اگر میزان صدا بیشتر شود) و یک تصویر کوچک از صفحه در مرکز صفحه مشاهده خواهید کرد. دکمه ها را رها کنید و مراحل تصویر به پایان رسید.

مرحله 3: برای یافتن عکس صفحه ، برای باز کردن ضربه بزنید عکسها ap

نسل 1 و 2 (2011 و 2012)

گرفتن اسکرین شات با این مدل ها چنان کاری ناامیدکننده است که ممکن است فقط بخواهید در وقت خود صرفه جویی کنید و در عوض با تلفن هوشمند خود عکس بگیرید. روند این کار شامل نصب نرم افزار و درایور است که در زیر لیست کردیم:

Kindle Fire را فعال کنید ADB

مرحله ی 1: تبلت را باز کنید دستگاه را در تنظیمات انتخاب کرده و انتخاب کنید گزینه هایی برای توسعه دهندگان. در غیر این صورت ، فشار دهید مربوط به و به مال خود ضربه بزنید شماره سریال هفت بار. این باید منجر به ظاهر شدن گزینه های شما برای برنامه نویسان شود. بسته به مدل و سیستم عامل ، در عوض ممکن است به نظر برسد امنیت.

گام 2: با گزینه های باز برای توسعه دهندگان (یا امنیت) تنظیم شده است گزینه هایی برای توسعه دهندگان و اشکال زدایی USB به بر. همانطور که در بالا نشان داده شده است ، برخی از مدل ها فقط دکمه های روشن / خاموش را در کنار Enable ADB نشان می دهند. اگر این مورد است ، روی ضربه بزنید بر به دنبال باشه بر ADB را فعال کنید درخواست ها

مرحله 3: درایور Kindle Fire را از آمازون بارگیری و نصب کنید (فقط ویندوز).

مرحله 4: Android Studio را از Google بارگیری و نصب کنید. این روش گسترده تر ، اما آسان تر از استفاده از ابزارهای خط فرمان است.

مرحله 5: برای اتصال Kindle Fire به رایانه خود از کابل USB استفاده کنید.

Kindle Fire به عنوان یک دستگاه رسانه ای متصل شد

مرحله 6: از بالای صفحه رایانه لوحی را به پایین بکشید و مطابق شکل بالا مطمئن شوید که “به عنوان دستگاه رسانه متصل شده” است. اگر در عوض “برای سایر گزینه های رسانه ضربه بزنید” را مشاهده کنید ، روی اعلان ضربه بزنید و انتخاب کنید دستگاه چندرسانه ای (MTP) یا انتقال فایل.

مرحله 7: ضربه زدن باشه بر اشکال زدایی USB را فعال کنید درخواست ها

Android Studio Show Kindle Fire

مرحله 8: Android Studio را باز کنید و یک پروژه جدید ایجاد کنید. همانطور که در بالا نشان داده شده است ، Kindle Fire سرانجام در بالا ظاهر خواهد شد.

Android Studio Logcat را انتخاب کنید

مرحله 9: کلیک چشم انداز. نشانگر ماوس را نگه دارید ابزار ویندوز و انتخاب کنید لوگکت در منوی توزیع.

ابزار عکس اندروید استودیو

مرحله 10: در پنجره Logcat ، اکنون در زیر ، مطمئن شوید Kindle Fire (KFJWI) به همراه آن انتخاب شده است com.amazon.kindle همانطور که در بالا نشان داده شده است ، در قسمت دوم

مرحله 11: با کلیک بر روی دو فلش به سمت چپ ، نوار ابزار گسترش می یابد. سپس بر روی کلیک کنید دوربین نمادی برای گرفتن عکس از Kindle Fire.

ضبط در صفحه Android Studio

مرحله 12: ضبط صفحه در پنجره دیگری از رایانه شما باز می شود. در اینجا می توانید قاب را بازیابی کنید ، آن را به چپ یا راست بچرخانید ، و یک قاب یا سایر تزئینات اضافه کنید. همچنین می توانید تصویر را در کلیپ بورد کپی کنید.

مرحله 13: روی رنگ آبی کلیک کنید صرفه جویی را فشار دهید تا بعد از اتمام آن در رایانه ذخیره شود.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر