نحوه کپی و جایگذاری در Chromebook


ما در جهانی پر از میانبرهای دیجیتال زندگی می کنیم. آنها در هنگام استفاده از تاچ پد لپ تاپ کمی متفاوت هستند ، اما به طور کلی برخی از میانبرها – مانند کپی و جایگذاری – برای سیستم عامل های مختلف جهانی به نظر می رسند. این برای Chromebook که ویژگی های کپی و جایگذاری یکسان موجود در Windows و MacOS را ارائه می دهد ، صادق است.

با این حال ، چندین روش مختلف برای استفاده از روش های سنتی Ctrl + C و Ctrl + V وجود دارد. همه آنها را در اینجا بیاموزید.

اطلاعات بیشتر

انتخاب متن را کپی کنید

Arif Bacchus / روند دیجیتال

کپی کردن و جایگذاری متن در Chromebook آسان است. در واقع، روش مشابه به MacOS و ویندوز است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که سه مرحله ساده را دنبال کنید.

مرحله ی 1: در صفحه لمسی Chromebook ، با یک انگشت به پایین ضربه بزنید و با انگشت دیگر یک جعبه نامرئی را در اطراف متن مورد نظر برای کپی کردن بکشید ، سپس هر دو انگشت را رها کنید. با کلیک بر روی دکمه ماوس ، یک فیلد در اطراف متن ایجاد کنید و آن را رها کنید.

گام 2: برای کپی کردن ، فشار دهید Ctrl + درجه سانتیگراد کلیدها به طور همزمان متناوباً ، می توانید انتخاب کنید یک کپی در منوی بازشو ، هنگامی که کلیک راست می کنید ، فشار دهید Alt در حالی که صفحه لمسی را لمس می کنید یا با دو انگشت روی صفحه لمسی لمس می کنید.

مرحله 3: برای جایگذاری ، روی محلی که می خواهید متن کپی شده در آن قرار گیرد کلیک کنید و سپس را فشار دهید Ctrl + V کلیدها به طور همزمان متناوباً ، می توانید انتخاب کنید محل در منوی بازشو ، هنگامی که کلیک راست می کنید ، فشار دهید Alt در حالی که صفحه لمسی را لمس می کنید یا با دو انگشت روی صفحه لمسی لمس می کنید.

زیرا متن تا زمان تایپ در کلیپ بورد باقی می ماند Ctrl + C دوباره می توانید متن فعلی را چندین بار جای گذاری کنید. با این حال ، سیستم عامل Chrome قالب بندی متن را کپی نمی کند ، بنابراین در صورت لزوم سبک را تنظیم کنید.

تصاویر و فیلم ها را کپی کنید

Arif Bacchus / روند دیجیتال

آیا می خواهید یک الگوی رفتاری گربه سرگرم کننده را کپی کنید؟ در مورد URL که واقعاً می خواهید به اشتراک بگذارید چطور؟ در حالی که منبع اصلی به شما امکان کپی برداری را می دهد (همه این کار را نمی کنند) ، این یک روند ساده است.

مرحله ی 1: بر روی عکس یا ویدیویی که می خواهید کپی کنید بروید و کلیک راست کنید. می توانید روی Chromebook خود ضربه بزنید Alt هنگام لمس صفحه لمسی با یک انگشت ، یا برای لمس صفحه لمسی از دو انگشت استفاده کنید.

حتما بخوانید:
پروژکتور Full HD برای جمعه سیاه فقط 60 دلار در آمازون است

گام 2: ما این را به دو قسمت تقسیم کردیم:

  • اگر تصویری را کپی کنید – انتخاب کنید تصویر را کپی کنید یا آدرس تصویر را کپی کنید در منوی بازشو URL برای برخی از کارهای رمزگذاری یا انتشار مفید است ، اما به طور کلی کپی کردن تصویر همان چیزی است که شما می خواهید.
  • اگر ویدیویی را کپی می کنید – انتخاب کنید URL ویدیو را کپی کنید، کد جاسازی را کپی کنید، یا اکنون URL ویدیو را کپی کنید در منوی بازشو برای کپی کردن پیوند ویدیویی می توانید از URL و کد تعبیه شده استفاده کنید. برای قرار دادن یک فیلم در جریان چت یا استفاده تصادفی دیگر ، فقط به URL نیاز دارید.

گام 2: برای جایگذاری ، روی محلی که می خواهید متن کپی شده در آن قرار گیرد کلیک کنید و سپس را فشار دهید Ctrl + V کلیدها به طور همزمان متناوباً ، می توانید انتخاب کنید محل در منوی بازشو ، هنگامی که کلیک راست می کنید ، فشار دهید Alt در حالی که صفحه لمسی را لمس می کنید یا با دو انگشت روی صفحه لمسی لمس می کنید.

توجه داشته باشید که اگر روی یک تصویر کوچک یا تصویر پیوندی کلیک کنید ، گزینه ای برای مشاهده خواهید کرد پیوند را کپی کنید. این به سادگی پیوندی به وب سایت والدین میزبان عکس یا فیلم فراهم می کند. در غیر این صورت ، می توانید تصویر کوچک و URL آن را کپی کنید.

یک صفحه وب کامل را کپی کنید

اگر می خواهید همه چیز را در یک صفحه وب خاص کپی کنید ، این روش را دنبال کنید. این برنامه همه چیز ، از جمله سرصفحه ها و دکمه ها و سایر اشیا content محتوای وب را کپی می کند ، اما نه لزوما با یک طرح سالم.

اگر به جای آن می خواهید یک تصویر کامل از وب سایت داشته باشید ، بهتر است از ویژگی تصویر صفحه استفاده کنید.

مرحله ی 1: روی هر نقطه از صفحه وب کلیک کنید (بدون تصویر) و فشار دهید Ctrl + A کلیدها به طور همزمان این میانبر صفحه کلید بر روی همه موارد صفحه تأکید دارد (انتخاب).

گام 2: بدون کلیک مجدد ، فشار دهید Ctrl + C کلیدها به طور همزمان برای کپی کردن همه موارد برجسته شده

مرحله 3: برای جایگذاری ، روی محلی که می خواهید محتوای کپی شده در آن واقع شود کلیک کنید و سپس فشار دهید Ctrl + V کلیدها به طور همزمان متناوباً ، می توانید انتخاب کنید محل در منوی بازشو ، هنگامی که کلیک راست می کنید ، فشار دهید Alt در حالی که صفحه لمسی را لمس می کنید یا با دو انگشت روی صفحه لمسی لمس می کنید.

حتما بخوانید:
معایب و مزایای کفپوش گرانولی

برای کارهای خاص تر ، پسوندها را کپی و جای گذاری کنید

یکی از مزایای Chrome این است که کاربران برای سهولت کار خود – از جمله پسوندهای کپی و چسباندن – به چندین برنامه افزودنی دسترسی دارند. آنها می توانند از موانع کپی برداری و چسباندن که ابزارهای بومی همیشه نمی توانند با آنها کنار بیایند ، عبور کنند. در زیر برخی از موارد دلخواه ما و وظایفی که آنها برای خود تعیین کرده اند آورده شده است.

کلیپ بورد چند کپی: Clipboard MultiCopy ابزاری برای کسانی است که باید بطور همزمان بخشهای مختلف را کپی کرده و بطور همزمان مدیریت کنند. با فضای ذخیره سازی Chrome کار می کند تا فضای بیشتری ایجاد کند تا بتوانید همزمان تعداد کپی های بیشتری را ذخیره کنید. یا می توانید این کپی ها را یک باره انتخاب کنید تا در صورت لزوم جای گذاری شود ، یا همه را یک باره جای گذاری کنید. برای جلوگیری از از بین رفتن نسخه ها در Chrome پشتیبان تهیه می شود.

Office – کپی و جایگذاری را فعال کنید: این مجموعه کوچکی از ابزارهای غیر سنتی را برای کپی یا جایگذاری سریع با منوی کلیک راست به برنامه وب Office شما اضافه می کند. این ابزار مفید برای برنامه وب است ، نه یک برنامه مستقل آفیس.

ADP کپی و جایگذاری کنید: کار با ورق خودکار داده ها می تواند یک کار واقعی است. وقتی قالبهای وب ویژگی کپی و جایگذاری را فعال نکنند ، می تواند دو برابر ناامید کننده باشد. این برنامه افزودنی به شما کمک می کند “خودکار” به گردش کار سند ADP بازگردد. این پسوند می تواند زمان صرف شده برای کارهای ساده ورود اطلاعات را کاهش دهد و به از بین بردن خطاهای پردازش کمک کند.

کپی Paste Pro: چه به دلایل طراحی و چه به دلیل امنیت ، برخی از وب سایت ها ویژگی های اصلی کپی و جایگذاری را مسدود می کنند. این برنامه افزودنی تخصصی در زمینه کپی کردن ، جایگذاری ، انتخاب متن و کلیک راست برای این وب سایت ها است.

کپی به عنوان متن ساده: این یک ابزار عالی برای افراد و شرکتهایی است که در طی مراحل کپی و چسباندن نیاز به حذف سریع قالب بندی دارند. این برنامه افزودنی هنگام پر کردن فرم های وب و برقراری ارتباط با افرادی که فقط می توانند نامه های متنی ساده دریافت کنند ، زندگی را بسیار آسان می کند.

کاربران می توانند با جلوگیری از پیام های خطای آزار دهنده ، با چند کلیک مشکلات متن قالب بندی شده را کاهش دهند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir