نحوه پخش جریانی مستقیم از طریق نینتندو سوییچ


بنابراین ، شما در بازی سوئیچینگ مورد علاقه خود تسلط دارید و آماده انتقال مهارت های خود به جهان هستید. اگر مطمئن نیستید که دقیقاً در این مورد چه کاری باید انجام دهید ، ما یک توضیح اساسی در مورد نحوه پخش زنده در Nintendo Switch ارائه داده ایم. روند کار بین سیستم عامل ها کمی متفاوت است ، بنابراین ما دستورالعمل های خاصی را برای Twitch ، YouTube و Facebook تنظیم کرده ایم. اگر با سیستم عامل آشنا هستید و فقط می خواهید سوئیچ خود را به درستی متصل کنید ، دستورالعمل های گام به گام نیز برای آن داریم.

توجه داشته باشید که پخش جریانی مستقیم فقط با یک Nintendo Switch معمولی کار می کند. Switch Lite نمی تواند فیلم را به نمایشگر خارجی منتقل کند ، بنابراین نمی توانید آن را به کارت ضبط متصل کنید.

اطلاعات بیشتر

نحوه پخش جریانی به نینتندو سوییچ

قبل از اینکه وارد علف های هرز شوید ، در اینجا مروری داریم بر نحوه پخش جریانی در نینتندو سوییچ.

  1. نینتندو سوییچ خود را متصل کرده و کابل HDMI را بین آن و ورودی کارت ضبط خود متصل کنید.
  2. از کابل HDMI دیگری برای اتصال خروجی کارت ضبط خود به تلویزیون یا مانیتور استفاده کنید.
  3. کارت ضبط خود را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید.
  4. OBS را راه اندازی کنید و از طریق سیستم عامل جریان مورد نظر خود را متصل کنید تنظیمات منو.
  5. صحنه خود را با اضافه کردن کارت ضبط و سایر پوشش هایی که می خواهید پیکربندی کنید.
  6. کلیک پخش جریانی را شروع کنید برای رفتن به زندگی می کنند.

آنچه شما نیاز دارید

اول ، شما به آن نیاز دارید یک سوئیچ، ایستگاه متصل به تعویض ، مانیتور خارجی یا تلویزیون ، رایانه برای اتصال به اینترنت و کارت ضبط – در این مورد ما استفاده از را انتخاب کردیم Razer Ripsaw. سپس باید Nintendo Switch را برای پخش جریانی راه اندازی کنید. برای انجام این کار ، ایستگاه اتصال خود را به منبع تغذیه متصل کرده و کابل HDMI را به ورودی کارت ضبط متصل کنید. سپس کابل HDMI را برای کارت ضبط بگیرید و آن را به یک مانیتور خارجی یا تلویزیون وصل کنید. اکنون کابل USB را از کارت ضبط بگیرید و آن را به رایانه وصل کنید.

حتما بخوانید:
رطوبت و شادابی را به پوستتان بازمیگرداند

اگر از Ripsaw استفاده می کنید ، باید برنامه Razer Synapse را بارگیری و نصب کنید. در این مرحله ، از سبز شدن چراغ Ripsaw اطمینان حاصل کنید. Open Broadcaster Studio (OBS) – یک پلت فرم رایگان منبع باز رایگان – را از وب سایت توسعه دهنده بارگیری کنید. پس از نصب ، OBS و کف را باز کنید منابع، کلیک راست یک دستگاه ضبط فیلم اضافه کنید. انتخاب کنید جدید و آنچه را می خواهید بنامید. سپس کلیک کنید دستگاه و کارت ضبط را از منوی کشویی حاصل انتخاب کنید.

اکنون می توانید سوئیچ خود را روشن کرده و بازی را که می خواهید پخش جریانی کنید باز کنید. اگر در این زمان تصویر روی صفحه OBS ظاهر نشد ، وضوح FPS را به حالت زیر تغییر دهید شخصی سازی شده و وضوح تصویر را روی 1080p و نرخ فریم را روی 60 تنظیم کنید. اکنون باید تصمیم بگیرید که از کدام پلتفرم می خواهید برای پخش جریانی استفاده کنید. در زیر سه مورد از محبوب ترین گزینه ها آورده شده است.

انقباض

ابتدا به Twitch.tv بروید و وارد شوید – اگر حساب کاربری ندارید ، اکنون ثبت نام کنید – و بر روی نام خود در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید تا به داشبورد دسترسی پیدا کنید. سپس برو به تنظیمات و انتخاب کنید سوئیچ جریان را نمایش دهید. این کلید را کپی کرده و به OBS برگردانید. کلیک فایل، سپس تنظیمات. سپس کلیک کنید جریان و انتخاب کنید انقباض به عنوان یک سرویس قبل از انتخاب نزدیکترین سرور از نظر موقعیت مکانی. می توانید کلید جریان خود را کپی کرده و در اینجا جای گذاری کنید. سپس انتخاب کنید درخواست دادن. کلیک پخش جریانی را شروع کنید و به Twitch.tv برگردید ، جایی که باید بتوانید پیش نمایش در داشبورد را ببینید.

یوتیوب

ابتدا به YouTube بروید و طبق معمول وارد سیستم شوید. برای دسترسی به Creator Studio خود روی نماد حساب در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و آن را انتخاب کنید جدید در گوشه بالا سمت راست سپس می توانید انتخاب کنید من دارم میروم زنده. اگر این اولین بار است ، باید حساب خود را تأیید کنید و قبل از پخش جریانی ، 24 ساعت صبر کنید. تمام اطلاعات اساسی خود را در صفحه به دست آمده ، از جمله شرح عنوان ، تصویر بند انگشتی و سایر جنبه های مورد نظر خود وارد کنید. سپس به پایین بروید و به پایین بروید تنظیمات رمزگذار و کلیک کنید آشکار کردن روی کلید جریان.

حتما بخوانید:
تور عمان سفری عالی برای کسب آرامش است

این کلید را کپی کرده و OBS را باز کنید. انتخاب کنید پرونده ، تنظیمات ، سپس پخش جریانی YouTube Primary را به عنوان سرور و YouTube را به عنوان سرویس انتخاب کنید. سپس وارد سوییچ جریان شوید و کلیک کنید درخواست دادن. کلیک پخش جریانی را شروع کنید و YouTube را برای جریان خود بررسی کنید.

توجه: به محض کلیک کردن پخش جریانی را شروع کنید، جریان شما در حال پخش مستقیم است. انتخاب کنید خصوصی از قبل هنگام آزمایش چیزها.

فیس بوک

برای انتخاب صفحه مورد نظر برای پخش جریانی ، Facebook را باز کنید. انتخاب کنید ابزارهای انتشار در بالا ، سپس انتخاب کنید کلیپ های ویدئویی به سمت چپ. پس از کلیک ، پنجره جدیدی باز می شود زنده. پیکان پایین بوق را برای کپی کردن کلید جریان انتخاب کنید.

سپس به OBS بروید. کلیک تنظیمات ، پرونده، سپس پخش جریانی. Facebook Live را به عنوان سرویس انتخاب کنید. سرور پیش فرض را انتخاب کنید ، کلید جریان را وارد کنید و کلیک کنید درخواست دادن.

در فیس بوک ، انتخاب کنید مورد بعدی و قسمت های مورد نیاز را پر کنید. دوباره به OBS بروید و انتخاب کنید پخش جریانی را شروع کنید. فیس بوک پیش نمایش شما را نشان می دهد. برای انجام تنظیمات لازم از تنظیمات سمت چپ استفاده کنید. کلیک کنید زندگی کن پس از آماده شدن برای پخش جریانی.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir