نحوه پاک کردن حافظه پنهان آیفون

[ad_1]

پاک کردن حافظه پنهان آیفون آسان است. اگر می خواهید حافظه را آزاد کنید یا می خواهید سرعت آیفون خود را افزایش دهید ، پاک کردن حافظه پنهان یک روش آسان و آسان برای انجام آن است. در واقع ، حافظه پنهان حافظه آیفون شما برای برنامه های خاص است ، از جمله مرورگر Safari و برنامه های شخص ثالث مانند Facebook ، Spotify و Tinder.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

با این حال ، قبل از شروع پاک کردن حافظه پنهان آیفون ، توجه داشته باشید که با این کار داده های هر برنامه که حافظه نهان را پاک می کنید پاک می شود. این به معنای پاک کردن حافظه پنهان iPhone است: شما داده های ذخیره شده توسط برنامه ها را حذف می کنید. در بسیاری از موارد ، برنامه های شما برای عملکرد صحیح یا حداقل به خاطر سپردن تنظیمات ، تنظیمات و هر پرونده ای که در آنها ذخیره کرده اید ، به این داده ها نیاز دارند. بدین ترتیب ، قبل از پاک کردن حافظه پنهان برای هر برنامه iPhone ، بررسی کنید که آیا واقعاً به داده های آن نیاز دارید یا خیر.

نحوه پاک کردن حافظه پنهان آیفون: سافاری

اول از همه ، شما می توانید با پاک کردن حافظه نهان حافظه حافظه آزاد کرده و به آیفون خود کمک کنید تا کار کند. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

مرحله ی 1: قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> سافاری. به پایین بروید و روی ضربه بزنید تاریخچه و داده های وب سایت را پاک کنید ، سپس ضربه بزنید سابقه و داده ها را پاک کنید.

گام 2: سپس برو به تنظیمات> سافاری. وقتی در فهرست تنظیمات Safari هستید ، به پایین بروید و روی ضربه بزنید پیشرفته> داده وب سایت. در آخر ، ضربه بزنید همه داده ها را از وب سایت حذف کنید و سپس اکنون حذف کنید.

با این کار حافظه پنهان Safari در iPhone پاک می شود. به یاد داشته باشید که با این کار داده های وب سایت ، سابقه مرور و کوکی ها در وب سایت حذف می شوند ، بنابراین اگر می خواهید هرکدام از آنها را نگه دارید ، پاک کردن حافظه پنهان برنامه شخص ثالث را شرح دهید.

نحوه پاک کردن حافظه پنهان آیفون: برنامه های شخص ثالث

سپس می توانید داده های ذخیره شده را برای برنامه های دیگری به غیر از Safari ، که شامل برنامه های شخصی و برنامه های شخص ثالث هستند ، پاک کنید. در اصل ، این شامل حذف مستقیم یک برنامه یا حذف یک برنامه برای پاک کردن داده های آن و سپس نصب مجدد آن است. در هر صورت ، آنچه شما باید انجام دهید اینجاست:

مرحله ی 1: قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> عمومی> ذخیره سازی iPhone. به پایین به لیست برنامه ها بروید و روی موردی که می خواهید پاک کنید ضربه بزنید.

گام 2: سپس ضربه بزنید برنامه را حذف کنید. ضربه زدن برنامه را حذف کنید دوباره برای تأیید.

مرحله 3: اگر می خواهید برنامه را دوباره نصب کنید (بدون اسناد و اطلاعاتی که اخیراً حذف کرده اید) ، به App Store بروید و دوباره نصب کنید.

روند فوق را برای هر تعداد برنامه ای که می خواهید پاک کنید دنبال کنید. باز هم ، اطمینان حاصل کنید که حافظه نهان را از هر آنچه در واقع ترجیح می دهید نگه دارید پاک نکنید.

پرونده های موقت و برنامه های تمیز کننده

ما دو توصیه دیگر برای پاک کردن حافظه پنهان و آزادسازی سریع فضای کمی در iPhone شما داریم. اولین راه اندازی مجدد آیفون با حذف برخی از پرونده های موقت و سایر داده های کوتاه مدت ذخیره شده توسط برنامه ها است. همه مدل های آیفون به یک شکل ایجاد نشده اند ، بنابراین هنگام شروع این روش این نکته را به خاطر بسپارید ، زیرا هر آیفون روشی متفاوت برای خاموش کردن آن دارد. در واقع ، کاربران آیفون دکمه روشن / خاموش را نگه داشته و صفحه خاموش را اسلاید می کنند.

روش دوم برای پاک کردن حافظه پنهان خود استفاده از برنامه ای است که برای این منظور ایجاد شده است. البته ، همیشه بهتر است راه حل های مبتنی بر اپل برای محصولات اپل تنظیم شود ، بنابراین هنگام استفاده از پاک کننده شخص ثالث مراقب باشید و بدانید خطرات آن وجود دارد.

پاک کردن حافظه پنهان باید فضای ذخیره سازی بیشتری برای شما فراهم کند و مشکلات ناخوشایند را برطرف کند ، زیرا فضای بیشتری برای اجرای نرم افزار خواهید داشت. فضای ذخیره سازی به سرعت و اغلب پر می شود ، بنابراین بهتر است حافظه پنهان خود را مرتباً پاک کنید تا ظرفیت کافی برای عملکرد بهینه را حفظ کنید.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر