نحوه نصب Minecraft Mods


کنکوری کاربران دوست ندارند به آنها گفته شود که چه چیزی می توانند یا نمی توانند در صندوق شن مجازی خود جاسازی کنند. در حال حاضر پرفروش ترین بازی در تمام دوران ها ، عنوان موفق به زودی به جایی نخواهد رسید. به همان اندازه که اعتیاد آور است و با چند نفره عجیب است کنکوری گیم پلی و توانایی ایجاد خود کنکوری سرور ، این یک بازی عالی برای بازی با دوستان است /

فروش مرتبط با جمعه سیاه

خوشبختانه خیرخواه کنکوری این انجمن از زمان انتشار بازی در سال 2009 سهم مناسبی از حالت ها را تولید کرده است ، البته با افزایش سطح ظرافت و محبوبیت لگو مانند با هر بروزرسانی بعدی. و به لطف دسته ای از پرتاب های قابل تنظیم ، شروع به استفاده از آنها هرگز آسان نبوده است.

در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه نصب است کنکوری حالت برای هر سیستم عامل – چه یک کار کامل در رایانه و چه یک بسته الحاقی ساده برای پخش کننده های کنسول ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه کار را انجام دهید. ما بهترین ها را پیدا کردیم کنکوری حالت نصب برای نصب در حال حاضر.

[Author’s note: This is a general overview of how to install Minecraft mods, not an all-encompassing guide. Installation can differ from mod to mod, so be sure to follow the download and installation instructions that can typically be found online alongside the download options.]

مودهای Minecraft را در ویندوز و مک نصب کنید

چندین روش مختلف برای اجرای حالت های مختلف وجود دارد کنکوری، اما ساده ترین و محبوب ترین روش به برنامه ای به نام Forge نیاز دارد. نحوه کار آن در اینجا است:

مرحله ی 1: به وب سایت رسمی Forge بروید و نسخه پیشنهادی نرم افزار را بارگیری کنید. همچنین می توانید آخرین نسخه Forge را نصب کنید ، اما ممکن است اشکال حل نشده ای داشته باشد که در توانایی شما برای اجرای صحیح برخی از حالت ها تأثیر بگذارد.

گام 2: حالت هایی را که می خواهید نصب کنید از یک منبع معتبر بارگیری کنید. CurseForge یک مکان محبوب با صدها حالت عالی برای انتخاب است. با این حال ، همه حالت ها با همه نسخه های سازگار نیستند کنکوری، یا حتی با جعل. حتماً درباره mod خاصی که به آن علاقه دارید تحقیق کنید تا بفهمید آیا با نرم افزار شما سازگار است.

حتما بخوانید:
16 54 48 88

مرحله 3 (ویندوز): پوشه “mods” را در داخل ایجاد کنید .minecraft فهرست راهنما. اینجا آدرس مقصد است:

س: مصرف کنندگان[yourname]AppDataRoaming.minecraft

اگر پوشه AppData در File Explorer ظاهر نمی شود ، کلیک کنید چشم انداز در بالای برنامه و سپس بررسی کنید موارد پنهان.

اگر این اولین مد شماست ، هیچ پوشه “mods” در آن وجود ندارد .minecraft پوشه ج .minecraft پوشه ای را باز کنید ، در File Explorer کلیک راست کرده و انتخاب کنید جدید به دنبال پوشه در منوی بازشو نام این پوشه “mods” است.

مرحله 3 (Mac): پوشه “mods” را در داخل ایجاد کنید کنکوری فهرست راهنما. اینجا آدرس مقصد است:

~ / کتابخانه / پشتیبانی برنامه / کنکوری

با استفاده از سریع می توانید به این پوشه دسترسی پیدا کنید Command + Shift + G میانبر صفحه کلید متناوباً ، باز کنید یابنده، کلیک من دارم میروم در نوار منو و دسترسی به کتابخانه با فشار دادن گزینه کلید باز کن پشتیبانی برنامه به دنبال کنکوری سپس.

پس از کلیک راست در این پوشه ، را انتخاب کنید پوشه جدید در منوی بازشو و آن را “mods” صدا کنید.

مرحله 4: حالت بارگیری شده را به اینجا منتقل کنید حالت ها پوشه

Minecraft Forge نصب شده است

مرحله 5: اجرا کن کنکوری، اما ابتدا مطمئن شوید که حساب Forge شما فعال است. در غیر این صورت ، حالت های شما به درستی بارگیری نمی شوند.

این است! همانطور که گفته شد ، علاوه بر Forge ، چندین راه انداز mod دیگر نیز در اینترنت وجود دارد – مانند LiteLoader – بنابراین اگر همه چیزهای ارائه شده را دوست ندارید ، همیشه می توانید خرید کنید. با توجه به این ، بنا به دلایلی از محبوب ترین است و بیشتر حالتهای جدید معمولاً با نرم افزار سازگار هستند.

مودهای Minecraft را روی کنسول ها و ویندوز 10 نصب کنید (برنامه)

بازار Minecraft

متأسفانه ، mod ها اینطور نیست از نظر فنی وجود دارد برای کنکوری در Xbox One و PlayStation 4. در عوض ، بازیکنان به افزونه ها دسترسی دارند. برخلاف مدها ، این افزودنی ها رایگان نیستند و در مقایسه با مودهای رایانه ای بسیار محدود هستند. هنوز هم بهتر از هیچ چیز نیستند و نصب آنها فوق العاده آسان است.

حتما بخوانید:
لیست وحشی ترین چربی سوز قوی شکم و پهلو

مرحله ی 1: راه افتادن کنکوری را روی کنسول خود انتخاب کرده و انتخاب کنید بازار در منوی اصلی

گام 2: Skin Skin ، World ، Texture Pack یا Mash-up Pack را انتخاب کنید.

مرحله 3: برای خرید مکمل از Minecoins یا کارت اعتباری استفاده کنید.

حالت های Minecraft را در iOS و Android نصب کنید

افزودنیهای Mods برای MCPE

اصلاحات واقعی با نسخه های دستی امکان پذیر نیست کنکوری، دقیقاً مثل کنسول ها. خوشبختانه موارد اضافی برای برنامه های شخص ثالث برای Minecraft ، BlockLauncher و Mods برای Minecraft وجود دارد که به شما کمک می کنند حالت های مورد نظر خود را بدست آورید. نحوه کار آن را ببینید:

فقط اندروید

مرحله ی 1: BlockLauncher را از فروشگاه Google Play نصب کنید. این لانچر سفارشی برای شارژ حالت ها است.

گام 2: برای راه اندازی نرم افزار دستگاه خاص خود ، دستورالعمل های ذکر شده توسط BlockLauncher را دنبال کنید.

مرحله 3: برای فروشگاه Minecraft PE از فروشگاه Google Play حالت نصب کنید. این ابزار حالت ها را بارگیری و نصب می کند.

مرحله 4: صدها حالت را جستجو یا مرور کنید تا زمانی که مورد دلخواه خود را پیدا کنید.

مرحله 5: کلیک نصب دکمه و باید به طور خودکار برای بازی شما اعمال شود.

iOS و Android

افزونه های Minecraft Android

مرحله ی 1: افزونه های Minecraft را از App Store یا Google Play Store نصب کنید.

گام 2: برای انتخاب و نصب افزونه ها ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

امروز ، تغییر بازی Minecraft خود از همیشه آسان تر است. تمام محتوای شیرین جدید ارائه شده به ارزش چند دقیقه از وقت شما است ، زیرا ما مطمئن هستیم که حداقل یکی از موارد مورد علاقه شما کاملاً دوست خواهد داشت.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir