[ad_1]

Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

صحبت با اجاق گاز ، سیستم تهویه مطبوع و یخچال و فریزر با دستیار مجازی AI آمازون ، مجهز به هوش مصنوعی آمازون آسان است ، بنابراین قرار دادن این فناوری در ماشین غیرممکن است. لیستی از اتومبیل های جدیدی که به سازگاری آمازون الکسا مجهز شده اند هر ساله در حال رشد است و چندین شرکت پس از فروش دستگاه هایی را تولید می کنند که به شما امکان می دهد این ویژگی را بدون توجه به زمان ساخت آن به ماشین خود اضافه کنید. در اینجا بهترین های موجود در سال 2020 وجود دارد.

جمعه سیاه فروش خانه های هوشمند

موز

Speak Music’s Muse یکی از اولین لوازم جانبی خودرو الکسا بود که وارد بازار شد و اکنون در نسل دوم خود قرار دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دستگاه کوچک را از طریق بلوتوث به تلفن iPhone یا Android خود متصل کنید. از آنجا می توانید از تمام ویژگی های منظم الکسا استفاده کنید. همچنین می توانید با اتصال به نمایشگر ماشین از طریق بلوتوث ، USB یا ورودی های کمکی ، ویژگی های صوتی اتومبیل خود را از جمله پرش از آهنگ ها و افزایش میزان صدا کنترل کنید.

Roav Viva Pro

Roav Viva Pro به شما الکسا ، مکالمه از راه دور و ایستگاه شارژ تلفن شما را ارائه می دهد ، همه در یکجا. همچنین یک دکمه بی صدا مناسب وجود دارد که میکروفون دستگاه را خاموش می کند. برای شروع ، Viva Pro را به فندک اتومبیل خود متصل کنید ، سپس آن را از طریق بلوتوث ، Android Auto ، Apple Carplay ، AUX-Out یا پخش FM به تلفن خود متصل کنید.

اکو خودکار

آمازون با اکو خود به جواب خاص خود در مورد لوازم جانبی خودرو الکسا رسیده است. دستگاه جعبه ای به درگاه USB یا فندک سیگار اتومبیل شما متصل می شود ، سپس از برنامه الکسا برای تنظیم آن استفاده کنید. این دستگاه به شما امکان می دهد از تمام ویژگی های منظم الکسا ، از جمله تماس های هندزفری استفاده کنید و دارای یک دکمه برای بی صدا کردن میکروفون است. این هشت میکروفون برای شنیدن دستورات مربوط به صدای جاده دارد ، بنابراین مجبور نخواهید شد چهار بار قبل از بیرون آمدن “Aliens Exist” فریاد بزنید “Blink 182 play!”

گارمین صحبت کنید

Garmin Speak به دو دلیل در میان دیگر دستگاه های اتومبیل الکسا برجسته است. اول ، این یک صفحه نمایش دارد که جهت حرکت از مرحله به مرحله را نشان می دهد ، که برای کسانی که با سرعت کم هدف قرار می گیرند بسیار مناسب است. دوم اینکه روی شیشه اتومبیل شما نصب شده است تا منافذ هوا را به هم نریزد و هیچ اثری از چسب روی داشبورد شما باقی نگذارد. از طریق بلوتوث و برنامه خاص خود به تلفن شما متصل می شود و به شما امکان دسترسی به تمام ویژگی های الکسا را ​​می دهد.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر