نحوه ضبط تماس های تلفنی بر روی تلفن Android خود


فرض کنید شما در حال انجام مکالمه با کسی هستید و برای حفظ تمام جزئیات باید مکالمه را ضبط کنید. دستگاه های اندرویدی توانایی طبیعی این کار را ندارند و برنامه های مختلفی در فروشگاه Google Play وجود دارد که می توانند کار را انجام دهند ، اما همه آنها بهترین نتیجه را ندارند.

فروش مرتبط با جمعه سیاه

یک نکته اساسی که باید به خاطر بسپارید این است که دولت های فدرال و ایالتی قوانینی برای ضبط تماس های تلفنی دارند ، بنابراین قبل از ادامه کار باید مطمئن شوید که رضایت دارید. هنگامی که اجازه ضبط تماس تلفنی خود را دریافت کردید ، این راهنما را دنبال کنید تا بفهمید کدام یک از برنامه های ضبط تلفن Android ارزش صرف وقت را دارند.

آیا شما کاربر آیفون هستید؟ به راهنمای ما در مورد نحوه ضبط مکالمات تلفنی با iPhone مراجعه کنید.

یادداشت ویراستار: قوانین فدرال و ایالتی در مورد ضبط مکالمات تلفنی وجود دارد. به عنوان یک قاعده کلی ، اگر شما موافقت کلامی هر دو طرف را با ضبط انجام دهید ، نباید با مشکلات قانونی روبرو شوید. بعضی از کشورها به رضایت یک طرف احتیاج دارند. اگر نیاز به توضیحات بیشتری دارید ، ایالت یا قوانین محلی خود را بررسی کنید.

ضبط تماس با Google Voice

بسیاری از کاربران Android برنامه Google Voice را بر روی تلفن خود نصب کرده اند که ضبط تماس های تلفنی را با استفاده از حساب Google Voice آسان می کند. نه تنها این ، بلکه برنامه به شما امکان می دهد تماس های خود را به صورت رایگان ضبط کنید. خوب ، حداقل بعضی از تماس ها. اگر Google Voice را انتخاب کنید ، فقط می توانید تماس های ورودی را ضبط کنید.

ابتدا به یک حساب Google Voice نیاز دارید. اگر فاقد آن هستید ، به وب سایت Google Voice بروید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. سپس ، پس از راه اندازی حساب خود ، باید ورودی را در حساب خود فعال کنید که انجام آن نسبتاً آسان است.

مرحله ی 1: به صفحه اصلی Google Voice بروید.

گام 2: با سه نقطه عمودی دیگر در سمت چپ روی منو کلیک کنید و انتخاب کنید تنظیمات از منو

مرحله 3: به اینجا بروید تماس بخش و روشن کنید گزینه های تماس ورودی با استفاده از نوار لغزنده در سمت راست.

پس از پایان کار ، با فشار دادن کلید “4” در صفحه کلید خود می توانید تماس های دریافتی را ضبط کنید. وقتی “4” را فشار دهید ، شما و طرف مقابل پیامی را می شنوید که در حال ضبط است. دوباره “4” را فشار دهید و ضبط متوقف می شود و به طور خودکار در صندوق ورودی شما ذخیره می شود. برای دسترسی به ورودی های خود در برنامه Voice ، به بروید منو و ضربه بزنید ثبت شده.

برنامه Google Voice

همچنین می توانید این کار را با استفاده از برنامه Google Voice انجام دهید. روی منوی برگر در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و به آن بروید تنظیمات. انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته و روشن کنید گزینه های تماس ورودی.

تماس ها را با یک برنامه شخص ثالث ضبط کنید

برنامه های بسیاری برای ضبط مکالمات در تلفن Android شما طراحی شده اند ، اگرچه برخی از آنها بهتر از دیگران کار می کنند. ما تعدادی از آنها را آزمایش کرده ایم تا ببینیم چگونه کار می کنند ، اما قبل از اینکه ما در پیشنهادات خود غوطه ور شویم ، نکته ای وجود دارد که باید بخاطر بسپارید. اکثر این برنامه ها فقط به میکروفن شما متکی هستند تا صدای ورودی و خروجی را ضبط کنند ، به این معنی که مکالمه هایی که هنگام بلندگو ضبط نمی شوند کمی ساکت خواهد بود. با این حال ، در اینجا برخی از بهترین برنامه های ضبط شده است که با آنها روبرو شده ایم.

حتما بخوانید:
لوازم یدکی لیفان - فروش اینترنتی لوازم و قطعات یدکی لیفان(lifan)

ضبط تماس S9 – ضبط خودکار تماس نرم افزار

شاید بهترین برنامه برای ضبط تماس در اطراف ، Automatic Call Recorder Pro باشد ، بیشتر به دلیل خوب بودن رابط کاربری. خوشبختانه ، نه تنها خوب به نظر می رسد – بلکه بسیار خوب هم کار می کند. این برنامه انواع تنظیمات قابل تنظیم را فراهم می کند ، به شما امکان می دهد کیفیت صدا را تغییر دهید و برنامه را تنظیم کنید تا هر تماس را به طور خودکار ضبط کند. یکی دیگر از ویژگی های عالی “ضبط لرزش” است ، که دقیقاً همان چیزی است که شما فکر می کنید. اگر می خواهید مکالمه ای ضبط کنید ، فقط تلفن خود را تکان دهید. همچنین می توانید برنامه را تنظیم کنید تا ضبط ها را در سرویس های مختلف ابری مانند Google Drive و Dropbox ذخیره کند.

اندروید

ضبط تماس – ACR

یکی دیگر از برنامه های خوب ضبط مکالمه در فروشگاه Google Play در حال حاضر ACR است. نسخه های رایگان و برتر این برنامه وجود دارد. هزینه آخر 4 دلار است و از شر تبلیغات خلاص می شود. این برنامه ساده است و خوب به نظر می رسد. این تماس ها را به طور خودکار براساس شماره تلفن ضبط و ضبط می کند و آنها را به صورت سازمان یافته در یک لیست سازمان می دهد. علاوه بر این ، فرمت های ضبط می توانند بین M4A ، MP3 ، WAV و MP4 متفاوت باشند.

این برنامه همچنین به طور خودکار سوابق قدیمی را حذف می کند ، اما اگر نمی خواهید این اتفاق بیفتد ، می توانید یک ورودی را به عنوان مهم علامت گذاری کنید. از همه بهتر ، اگر نمی خواهید از یک شماره خاص تماس ضبط کنید ، می توانید آن را از ضبط خارج کنید. همچنین می توانید از ورودی ها با رمز عبور محافظت کنید تا شخص دیگری نتواند به آنها دسترسی پیدا کند. اگر می خواهید سوابق خود را در یک سرویس ابری بارگذاری کنید ، ACR با گزینه های معروف مانند Google Drive ، Dropbox ، WebDAV و OneDrive و سایر موارد سازگار است.

حتما بخوانید:
خرید لباس پلیس بچه گانه (ارزان قیمت) -09101717764

آخرین نکته ای که باید بخاطر داشته باشید این است که این برنامه تماس های Wi-Fi یا VoIP را ضبط نمی کند – فقط تلفن همراه. این بدان معنی است که اگر از شبکه Google Fi استفاده می کنید که از طریق Wi-Fi تماس برقرار می کند ، باید Wi-Fi را به صورت دستی غیرفعال کنید تا تماس را ضبط کنید.

اندروید

مکالمات را با ضبط کننده خارجی ضبط کنید

ضبط کننده Gear PR200

آخرین روش برای ضبط تماس تلفنی وجود دارد ، اما کمی پیچیده و بالقوه گران است. به جای استفاده از برنامه ، می توانید یک ضبط کننده تلفن ویژه خریداری کرده و آن را به جک 3.5 میلی متری تلفن هوشمند خود متصل کنید. اگر تلفن هوشمند شما یکی نداشته باشد ، دیگر نمی توانید از این روش استفاده کنید.

چندین گزینه خوب برای ضبط تلفن وجود دارد ، مانند ضبط تماس Waytronic و RecorderGear PR200. استفاده از هر دو دستگاه ضبط آسان است و قیمت آنها بین 34 تا 110 دلار است. اگرچه این گرانتر از برنامه های فوق است ، اما استفاده از آنها راحت تر و به طور بالقوه قابل اطمینان تر است.

به طور کلی ، روش انتخاب شما فقط به معیارهایی بستگی دارد که می خواهید سوابق تلفن شما مطابقت داشته باشد.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir