[ad_1]

کمبود آب شارژ کنترلر نینتندو راهی مطمئن برای از بین بردن هر جلسه بازی است. هیچ چیز بدتر از دیدن این نشانگر چشمک زن روی صفحه نیست ، به شما هشدار می دهد که باتری کم است و توانایی شما برای انجام بازی های سوئیچینگ مورد علاقه شما در حال توقف است. خوشبختانه ، نینتندو باعث می شود بازیکنان بتوانند Joy-Cons خود را بارگیر و آماده برای عمل نگه دارند. علاوه بر چند تکنیک که درست خارج از جعبه کار می کنند ، لوازم جانبی مخصوص سوئیچ وجود دارد که می توانید برای روشن کردن کنترلر خود از آنها استفاده کنید.

و – اگر اتفاقاً از کنترلر Switch Pro استفاده می کنید – در مورد پر بودن باتری حتی گزینه های بیشتری خواهید داشت. در اینجا همه روش های مختلف شارژ Joy-Cons یا Pro Controller برای نینتندو سوییچ وجود دارد ، از جمله بهترین شارژرهای نینتندو سوییچ قابل خریداری.

اسب شادی

نینتندو سوییچ

اگر از Joy-Con Grip به عنوان کنترل کننده اصلی نینتندو سوییچ استفاده می کنید ، قبل از اینکه بدانید عمر باتری تمام می شود. خوشبختانه روش های مختلفی برای بارگیری آن وجود دارد.

وقتی بازی نمی کنید ، شادی منفی را بار کنید

ساده ترین راه برای شارژ کنترلرهای Joy-Con نیازی به کابل ، لوازم جانبی یا فضای قفسه اضافی ندارد.

گزینه 1: از خود سوئیچ استفاده کنید

– کنترل کننده های Joy-Con را در دو طرف کنسول روشن کنید تا زمانی که کلیک کنند. باید اعلانی را در صفحه مشاهده کنید که نشان دهنده اتصال آنها باشد.

– اطمینان حاصل کنید که ایستگاه اتصال یا آداپتور برق متصل به پریز برق است. یا دوشاخه آداپتور را به پورت USB-C در پایین سوئیچ متصل کنید یا سوئیچ را به ایستگاه dock وارد کنید.

– با فشار دادن دکمه روشن / خاموش در بالا نینتندو سوییچ خود را در حالت خواب قرار دهید. کنترل کننده های Joy-Con اگر سوئیچ کاملاً خاموش باشد شارژ نمی شود

– اطمینان حاصل کنید که ایستگاه اتصال یا آداپتور برق متصل به پریز برق است. یا دوشاخه آداپتور را به پورت USB-C در پایین سوئیچ متصل کنید یا سوئیچ را به ایستگاه dock وارد کنید.

“صبر کن!” نینتندو تخمین می زند که برای شارژ کامل کنترلرهای Joy-Con حدود 3.5 ساعت زمان لازم است. برای دیدن میزان شارژ آنها ، فقط روی نماد Joy-Con در منوی اصلی سوئیچ کلیک کنید و میزان شارژ فعلی آنها را خواهید دید.

گزینه 2: از یک ایستگاه متصل استفاده کنید

اگر ترجیح می دهید از یک ایستگاه متصل استفاده کنید ، مراحل کار ساده است و نیازی نیست که سوئیچ خود را روشن بگذارید.

– برای ایستگاه docking Joy-Con ، دوشاخه را به پورت USB ایستگاه docking Switch وصل کنید.

– حداکثر چهار کنترل کننده Joy-Con را در ایستگاه متصل قرار دهید و از قرمز بودن چراغ های بالا اطمینان حاصل کنید. وقتی سبز می شوند ، کنترل کننده ها کاملاً شارژ می شوند.

هنگام بازی شادی-منفی را بارگیری کنید

می خواهید در حالی که Joy-Cons شارژ می کنید ، در Nintendo Switch خود به بازی ادامه دهید؟ راه های مختلفی برای این کار وجود دارد.

گزینه 1: پخش در حالت دستی

– آداپتور نینتندو سوییچ را بردارید و آن را به دیواره وصل کنید تا کابل هنوز به جایی که بازی می کنید برسد و سر USB-C را به پورت پایین کنسول وصل کنید.

– کنترل کننده های Joy-Con را وصل کنید و بازی ها را دریافت کنید! در حالی که سوئیچ در حال شارژ شدن است ، کنترل کننده های Joy-Con در حال شارژ هستند.

گزینه 2: از دسته شارژ استفاده کنید

اگر می خواهید در حالی که کنترل کننده های Joy-Con شارژ می شوند در تلویزیون بازی کنید ، باید آن را بردارید دسته شارژ Joy-Con. شکل آن یکسان با Joy-Con Grip استاندارد است ، اما می تواند به ایستگاه docking شما متصل شود تا شارژ کنترلرها در حین استفاده از آنها ادامه یابد.

– از کابل موجود برای اتصال قدرت به ایستگاه متصل سوئیچ استفاده کنید ، سپس لغزنده کوچک را در بالای دسته گیر بگیرید و قبل از بستن کشویی ، کنترلرهای Joy-Con خود را قرار دهید.

“بازی!” اکنون کنترل کننده های شما هنگام استفاده از سوییچ بارگیری می شوند.

گزینه 3: از جعبه شارژ استفاده کنید

S-Charge یک جعبه شارژ نینتندو سوییچ است که شامل باتری پشتیبان اختصاصی خود ، مشابه باتری شارژرهای قابل حمل USB است و می تواند برای شارژ سوئیچ و کنترل کننده های Joy-Con مرتبط با آن در حال حرکت استفاده شود.

– هنگامی که فقط S-Charge بارگیری می شود (می توان آن را به عنوان Pro Controller به سوئیچ اتصال متصل کرد) ، دکمه روشن / خاموش را در سمت چپ فشار دهید.

– درپوش را از بالا بلند کرده و سوئیچ را با کنترل کننده های Joy-Con وصل کنید ، سپس درب را ببندید.

– کنترل کننده های شما باید اکنون شارژ شوند! در فهرست اصلی سوییچ ، روی نماد Joy-Con ضربه بزنید تا به صفحه کنترل کننده بروید و باید نشان دهد که به منبع تغذیه متصل است.

– S-Charge دارای یک باتری با ظرفیت بیش از دو برابر سوئیچ است ، بنابراین می توانید ساعت ها بدون نگرانی از پایان پرونده ، شارژ کنترلرهای Joy-Con خود را ادامه دهید.

– هنگام استفاده از S-Charge ، حتماً با نگه داشتن دکمه روشن / خاموش برای چند ثانیه آن را خاموش کنید. اگر این کار را نکنید ، ممکن است دفعه بعدی که به آن احتیاج داشتید مرده باشد.

کنترل کننده حرفه ای

Switch Pro Controller

اگر نینتندو سوییچ را در حالت docking بازی کنید و از تلویزیون استفاده کنید ، می خواهید روی Pro Controller سرمایه گذاری کنید ، زیرا عمر باتری خوب است اما پس از حدود 40 ساعت بازی همچنان باید آن را شارژ کنید.

گزینه 1: آن را به ایستگاه متصل سوئیچ وصل کنید

ساده ترین راه برای شارژ Pro Controller وصل کردن آن به پورت USB در جلوی ایستگاه متصل سوئیچ با استفاده از کابل موجود است.

– پس از روشن شدن ، یک چراغ نارنجی در بالای کنترلر Pro روشن می شود. که باید حدود شش ساعت طول بکشد برای شارژ کامل وقتی باتری کاملاً شارژ شد ، چراغ خاموش می شود.

– می توانید هنگام شارژ به استفاده از کنترل ادامه دهید ، حتی اگر کابل برای کار در بعضی تنظیمات خیلی کوتاه باشد.

– سوئیچ نینتندو انجام می دهد نیازی به پرش نیست برای بارگیری Pro Controller. هنگامی که منتظر بارگیری مجدد کنترل کننده هستید می توانید آن را حذف کرده و در حالت دستی بازی کنید.

گزینه 2: برای شارژ شخص ثالث از جایگاه متصل استفاده کنید

اگر می خواهید Pro Controller را بدون استفاده از ایستگاه docking بارگیری کنید ، می توانید از Nyko Charge Block Pro نیز استفاده کنید. Nyko’s Charge Block Pro برای نینتندو سوییچ از طراحی کم نمایشی برخوردار است که در هر مکانی متناسب است و از یک سیستم دانگل اختراع شده متصل به پورت USB Type-C کنترلر شما استفاده می کند.

– دانگل موجود را برای شارژ بگیرید و آن را در دروازه قرار دهید در بالای کنترلر Pro خود قرار دهید.

قبل از اتصال آداپتور برق به پریز برق ، کابل USB (شامل) را بگیرید و آن را به آداپتور AC متصل کنید (همچنین موجود است).

کنترلر را برداشته و در Charge Block Pro قرار دهید. شما می دانید که کنترل کننده به محض اینکه چراغ نارنجی در مقابل دانگل ظاهر می شود ، شارژ می شود. وقتی کنترل کننده به شارژ کامل رسید ، چراغ به طور معمول خاموش می شود.

چه از کنترل کننده Joy-Con خود استفاده کنید و چه از گزینه های موجود ، نحوه یادگیری شارژ کنترلر Nintendo Switch خود را تعیین خواهید کرد.

سرعت شارژ بسته به تجهیزات شما متفاوت است و بعضی از دستگاه ها ممکن است کنترلرهای شما را سریعتر از بقیه شارژ کنند. با این حال ، عوامل دیگر می توانند بر سرعت بارگذاری تأثیر بگذارند. از نوع کابل خود گرفته تا اینکه آیا سوئیچ باید در حالت خواب باشد ، شاید لازم باشد آزمایش کنید تا تنظیمات ایده آل خود را پیدا کنید.

خبر خوب این است که یافتن لوازم جانبی سوئیچ بسیار آسان است – حتی اگر واقعا نمی توانید برای ادامه بازی صبر کنید تا بارگذاری کنید ، حتی یک کنترل کننده پشتیبان نیز دارد.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir