نحوه ساخت ربات برای مشاجره


طی پنج سال یا بیشتر ، Discord دائماً نشان داده است که این چنین است بر بستر پیام رسانی فوری نه تنها برای گیمرها بلکه برای هر کسی که می خواهد با دوستان خود به صورت آنلاین پیام ، چت تصویری یا جریان ارسال کند. صرف نظر از اندازه سرور Discord شما ، دانستن نحوه ساخت ربات Discord برای خودکار کردن کارهای پیش پا افتاده در برنامه مهم است.

اگرچه اتوماسیون دلیل اصلی استفاده از ربات Discord است ، اما شما واقعاً می توانید برای هر کاری برنامه ریزی کنید (حداقل هر کاری که می توانید در برخی از کد های JavaScript قرار دهید). برای شروع به دانش برنامه نویسی نیازی ندارید. راهنمای ما به شما کمک می کند رباتهای Discord خود را ایجاد کنید ، حتی اگر قبلاً خط کد را لمس نکرده باشید.

مرحله 1: Node.js را بارگیری کنید و یک حساب Discord راه اندازی کنید

Node.js یک پیاده سازی JavaScript است که به صورت رایگان و متن باز است و شما باید ربات خود را کار کنید. قبل از شروع کار دیگر ، آن را در nodejs.org بارگیری کنید و نصب کنید.

بدیهی است که برای استفاده از ربات خود به یک حساب Discord و سرور شخصی خود نیز نیاز خواهید داشت. اگر هنوز یکی را ایجاد نکرده اید ، به Discord.com بروید و یکی ایجاد کنید. اگر یکی از آنها را دارید ، وارد حساب خود شوید و سروری را که می خواهید ربات شما در آن زندگی کند باز کنید.

همچنین برای کدگذاری به یک برنامه ویرایشگر متن ، مانند Notepad ++ برای ویندوز ، نیاز خواهید داشت.

مرحله 2: ربات خود را ایجاد کنید

اکنون برای ایجاد عملکرد ربات باید یک “برنامه” Discord ایجاد کنید. کمی تلاش لازم است ، اما خیلی هم پیچیده نیست. هدف در اینجا بدست آوردن “رمز مجوز” برای ربات است تا Discord کد شما را تشخیص دهد و آن را به ربات موجود در سرورهای خود اضافه کند.

ابتدا به discordapp.com/developers/applications/me بروید. حساب شما باید وارد شود ، بنابراین مستقیماً به لیست برنامه های موجود در حساب خود خواهید رفت. اصابت برنامه جدید برای شروع. به ربات یک نام بدهید ، سپس دکمه برجسته را فشار دهید ذخیره تغییرات.

اکنون ، در منوی سمت راست ، کلیک کنید ربات پس از ورود به منوی جدید ، کلیک کنید یک ربات اضافه کنید زیر ساخت ربات گزینه. اگر فقط یک برنامه دارید – کاری که ما همین الان انجام دادیم – باید به صورت خودکار ظاهر شود. در غیر این صورت ، آن را انتخاب کنید.

مرحله 3: برچسب مجوز را روی ربات خود دریافت کنید

چگونه می توان یک جعبه ربات برای مشاجره درست کرد

در کادر علامت گذاری شده کاربر App Bot، به دنبال کلمات باشید نشانه: برای فاش کردن کلیک کنید. روی این پیوند کلیک کنید و یک رشته متن را پیدا خواهید کرد. این برچسب مجوز ربات شما است ، که به شما امکان می دهد یک کد برای آن ارسال کنید. آن را با کسی به اشتراک نگذارید – این رمز به کسی که آن را دارد امکان تولید کد برای ربات را می دهد ، به این معنی که هر کسی آن را دارد می تواند ربات شما را کنترل کند. اگر فکر می کنید توکن به خطر افتاده است ، خبر خوب این است که با استفاده از آن می توانید به راحتی یک نسخه جدید تولید کنید رمز جدیدی ایجاد کنید دکمه. علامت خود را علامت گذاری کنید. فقط برای یک ثانیه به آن نیاز خواهید داشت.

مرحله 4: ربات خود را به سرور خود ارسال کنید

چگونه می توان یک ربات اختلاف را با اختلاف ایجاد کرد

اکنون به قسمت هایلایت شده بروید جزئیات برنامه و مال خودت را پیدا کن شناسه مشتری، شماره طولانی شماره را کپی کرده و به جای کلمه CLIENTID به این URL اضافه کنید.

حتما بخوانید:
Spotify Wrapped: چگونه بهترین آهنگ ها و موسیقی های خود را برای سال 2020 ببینیم

https://discordapp.com/oauth2/authorize؟&client_id=CLIENTID&scope=bot&permissions=8

URL مقصد باید به این شکل باشد ، اما با شناسه مشتری به جای این جعلی:

https://discordapp.com/oauth2/authorize؟&client_id=0000000000000000000000&scope=bot&permissions=8

URL را با شناسه مشتری خود در مرورگر خود کپی کنید. با این کار به وب سایتی می روید که می توانید به Discord بگویید ربات خود را کجا ارسال کند. اگر Discord را در یک برنامه یا مرورگر خود باز کنید و به سرور خود بروید ، می فهمید که این کار درست است. کانال خواهد گفت که یک ربات به اتاق پیوسته است و شما آن را در منوی سمت راست در زیر لیست اعضای آنلاین مشاهده خواهید کرد.

مرحله 5: یک پوشه “Bot” در رایانه خود ایجاد کنید

چگونه می توان یک پوشه برای یک ربات خراب ایجاد کرد

در حین انجام این کار ، می توانید برای ایجاد پوشه ای در مکانی که به راحتی قابل دسترسی در رایانه است ، جایی که می توانید همه پرونده ها را در ربات خود ذخیره کنید ، کمی وقت بگذارید. چیزی را مانند “DiscordBot” یا “MyBot” بخوانید تا بدانید دقیقاً چیست.

مرحله 6: ویرایشگر متن خود را باز کنید و پرونده ها را روی ربات خود ایجاد کنید

نحوه ساختن کد برای تجزیه ربات

شما از ویرایشگر متن خود سه فایل برای ربات خود ایجاد خواهید کرد. در وهله اول این کد:

{
Token: رمز Bot شما
}

“علامت ربات شما” را با علامتی که قبلاً در صفحه برنامه ربات خود ایجاد کرده اید ، جایگزین کنید. مطمئن شوید که شخصیت در نقل قول است. سپس پرونده را با استفاده از نام فایل “auth.json” در پوشه Discord bot که روی دسک تاپ خود ایجاد کرده اید ذخیره کنید. به یاد داشته باشید که آن را به عنوان یک فایل .txt ذخیره نکنید – اگر به جای .json باشد ، کار نمی کند.

یک فایل جدید ایجاد کنید و در این کد جای گذاری کنید:

{
“Name”: “سلام ربات” ،
“نسخه”: “1.0.0” ،
“توضیحات”: “اولین ربات اختلاف نظر من” ،
“اصلی”: “bot.js” ،
“نویسنده”: “نام شما” ،
وابستگی ها: {}
}

در صورت تمایل نام نویسنده را با نام خود جایگزین کنید. اگر چیز دیگری مطابق با آنچه انجام می دهید می توانید “توضیحات” را به چیز دیگری تغییر دهید ، که برای به خاطر سپردن کارهایی که ربات شما باید انجام دهد راحت خواهد بود.

این پرونده را به عنوان “package.json” در پوشه Disc bot خود ذخیره کنید.

مرحله 7: کد ربات خود را تعیین کنید

چگونه می توان یک ربات برای مشاجره ساخت

شما باید یک فایل متنی دیگر ایجاد کنید و این همان پرونده مهمی است که رفتار ربات شما را کنترل می کند. شما می خواهید با جاوا اسکریپت آشنا باشید تا واقعاً کنترل کاملی بر ربات خود داشته باشید و بدانید که چه کاری انجام می دهید ، اما اگر تازه شروع به کد نویسی می کنید و فقط می خواهید کاری را انجام دهید ، می توانید آن کد را کپی و پیست کنید تا یک ربات ساده ایجاد شود. چه کسی شما را در سرور شما ملاقات خواهد کرد.

(با تشکر از کاربر معمولی Renemari Padillo که آموزش ربات وی در ایجاد این مقاله به ما کمک کرد. برای کد عیب یابی و سایر نکات به آموزش وی مراجعه کنید.)


var Discord = require('discord.io');
var logger = require('winston');
var auth = require('./auth.json');
// Configure logger settings
logger.remove(logger.transports.Console);
logger.add(new logger.transports.Console, {
  colorize: true
});
logger.level="debug";
// Initialize Discord Bot
var bot = new Discord.Client({
  token: auth.token,
  autorun: true
});
bot.on('ready', function (evt) {
  logger.info('Connected');
  logger.info('Logged in as: ');
  logger.info(bot.username + ' - (' + bot.id + ')');
});
bot.on('message', function (user, userID, channelID, message, evt) {
  // Our bot needs to know if it will execute a command
  // It will listen for messages that will start with `!`
  if (message.substring(0, 1) == '!') {
    var args = message.substring(1).split(' ');
    var cmd = args[0];
    
    args = args.splice(1);
    switch(cmd) {
      // !ping
      case 'ping':
        bot.sendMessage({
          to: channelID,
          message: 'Pong!'
        });
      break;
      // Just add any case commands if you want to..
     }
   }
});

این کد یک ربات Discord را تنظیم می کند که به پیام های خاصی پاسخ می دهد: به ویژه هر چیزی که با یک کاراکتر “!” شروع شود. به طور خاص ، ما ربات را برای پاسخ به دستور برنامه ریزی می کنیم! Intro ”، بنابراین اگر کسی این مطلب را روی سرور شما بنویسد در حالی که ربات روی آن است ، ربات با یک پیام برنامه ریزی شده پاسخ می دهد. در کد ما ، پیام را به این صورت تعریف کردیم: “سلام! به سرور خوش آمدید! “شما می توانید پیام فوری و پیام پاسخ را با تعریف مجدد آنها در کد بالا تغییر دهید. فقط مطمئن شوید که نقل قول های تک پیام را نگه داشته اید.

حتما بخوانید:
بهترین مدیران رمز عبور برای سال 2020

این آخرین فایل متنی را به عنوان “bot.js” در پوشه Disc bot خود ذخیره کنید.

مرحله 8: “Command Prompt” را در رایانه خود باز کنید و به پوشه Discord bot بروید

نحوه ایجاد خط فرمان بر روی ربات برای مشاجره

در رایانه ویندوزی ، با کلیک روی نماد Windows و تایپ کردن “Command Prompt” در جعبه ، می توانید به راحتی به خط فرمان دسترسی پیدا کنید. پس از باز شدن ، “cd” را تایپ کرده و مسیر فایل را به پوشه خود وارد کنید. در رایانه آزمایشی ما ، دستور به صورت زیر است: “cdUsersPhil’s DesktopDesktopDiscordBot.” این باید ترتیب خط فرمان را تغییر دهد تا مسیر پرونده به پوشه شما وارد شود.

در غیر این صورت ، می توانید به پوشه Windows خود بروید و Shift را پایین نگه دارید در حالی که روی یک قسمت خالی روی پوشه کلیک راست می کنید و خط فرمان را باز کنید.

مرحله 9: از خط فرمان برای نصب وابستگی ها به ربات خود استفاده کنید

نحوه ایجاد خط فرمان برای تشخیص گره bot bot

اکنون وقت آن است که از Node.js. در خط فرمان ، با پوشه Discord bot خود در مسیر پرونده ، “npm install discord.io winston -save” را تایپ کنید. با این کار پرونده های مورد نیاز Disc bot شما مستقیماً در پوشه نصب می شوند.

برای نصب وابستگی های اضافی از خط فرمان زیر نیز استفاده کنید: npm https://github.com/woor/discord.io/tarball/gateway_v6 را نصب کنید

این باید تمام پرونده های مورد نیاز شما را فراهم کند.

مرحله 10: ربات را شروع کنید

چگونه می توان تست تجزیه ربات ها را انجام داد

این باید همه باشد. برای شروع ربات ، در خط فرمان “node bot.js” را وارد کنید (مطمئن شوید که هنوز به پوشه Discord bot خود بروید).

اکنون به سرور Discord خود برگردید و با تایپ “” ربات خود را آزمایش کنید! مقدمه “یا”! “هر پیامی را که در پرونده bot.js خود قرار داده اید دنبال کنید. اگر همه چیز خوب پیش رفت ، ربات شما باید فوراً پیامی را که برای آن رمزگذاری کرده اید ، برگرداند.

تبریک می گویم! شما فقط یک ربات Discord درست کردید!

مرحله یازدهم: ببینید آیا ربات شما توسط شخص دیگری ایجاد شده است

Discord جامعه بزرگی از افراد را تشکیل می دهد که همیشه کارهایی را برای بهتر خدمات انجام می دهند و این شامل ربات ها نیز می شود. پایگاه داده های کاملی از ربات ها توسط افراد دیگر ایجاد شده است که عملکردهای مختلفی را انجام می دهند و اغلب سازندگان آنها این ربات ها را در دسترس هر کسی قرار می دهد که می تواند آنها را بارگیری و استفاده کند. با بررسی برخی از مکانهای معمول که رباتهای Discord در آنها قرار دارد ، کمی وقت و مقداری کدگذاری صرفه جویی کنید تا ببینید آیا کسی قبلاً کار شما را برای شما انجام داده است یا خیر.

برخی از مکانهای مناسب برای جستجوی رباتهای Discord عبارتند از Top.gg (Discordbots سابق) و Bots.ondiscord.xyz (bots.discord.pw سابق) ، اما احتمالاً شما نیز به اندازه کافی خوش شانس خواهید بود که در Google جستجو کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma