نحوه ساخت آهنگ های زنگ برای آیفون


آهنگ های زنگ تلفن های هوشمند معمولاً مواردی نیستند که شما درباره آنها فکر می کنید – تا زمانی که صدای خود را نشنیده باشید و نخواهید آن را به یک چیز لذتبخش و اصلی تغییر دهید.

اگرچه آهنگ های زنگ تلفن از پیش تعیین شده موجود در آیفون کاربردی هستند ، اما به راحتی می توانید سالها از گوش دادن به همان چیزها روی تلفن خود و دوستان و خانواده خود خسته شوید. خوب است بدانید که گزینه های زنگ زنی بیشتر از انتخاب متنوع اما محدود اپل است. اگر به دنبال راهی جدید برای شخصی سازی آیفون خود هستید ، سعی کنید آهنگ های زنگ اصلی خود را ایجاد کنید. برای آهنگ ها و صداهایی که می توانید برای ایجاد آهنگ زنگ دستگیر کننده استفاده کنید هیچ محدودیتی وجود ندارد.

فروش مربوط به جمعه سیاه

با Apple iTunes یا Music آهنگ زنگ ایجاد کنید

مرحله 1: iTunes یا موسیقی Apple را باز و به روز کنید

با راه اندازی iTunes (MacOS 14 High Sierra یا قدیمی تر) یا Music (MacOS 15 Catalina یا بالاتر) در دسک تاپ یا لپ تاپ Mac یا Windows خود شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که از آخرین نسخه iTunes یا Apple Music استفاده می کنید. برای بررسی در MacOS High Sierra یا نسخه های قبلی ، کلیک کنید iTunes را در نوار ابزار برنامه انتخاب کرده و انتخاب کنید به روزرسانی ها را بررسی کنید از منوی کشویی حاصل اگر از آخرین نسخه ویندوز 10 استفاده می کنید ، کلیک کنید این کمک خواهد کرد را در نوار منو در زیر دکمه های بازی کلیک کرده و انتخاب کنید به روزرسانی ها را بررسی کنید در پایین لیست کشویی موجود قرار بگیرید.

کاتالینا را به روز کنید

اگر از MacOS Catalina یا نسخه های جدیدتر استفاده می کنید ، App Store را راه اندازی کرده و انتخاب کنید به روز رسانی ها در نوار ابزار App Store. استفاده کنید به روز رسانی دکمه برای بارگیری و نصب آخرین نسخه در صورت لزوم. بسته به اینکه موسیقی شما چند ساله است ، ممکن است لازم باشد قبل از استفاده از آهنگ خود به عنوان آهنگ زنگ ، محافظت از مدیریت حقوق دیجیتال (DRM) را از روی آهنگ خود حذف کنید. همچنین ، مطمئن شوید که آهنگ زنگ انتخاب شده در Mac شما بارگیری شده است. نماد بارگیری در کنار آهنگ شما به معنای قرار گرفتن آن در فضای ابری است ، بنابراین اگر اینگونه است ، برای بارگیری در هارد دیسک خود کلیک کنید

مرحله 2: یک آهنگ را انتخاب کنید

این قسمت جالب است – آهنگی را که می خواهید به عنوان آهنگ زنگ آیفون جدید خود استفاده کنید انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که آهنگ های زنگ آیفون به طور مداوم در سیکل های 30 ثانیه ای (یا کمتر) پخش می شوند ، بنابراین هیچ چیز کسل کننده و ناراحت کننده ای را انتخاب نکنید. پس از انتخاب آهنگ ، زمان شروع و توقف آهنگ 30 ثانیه ای را که می خواهید استفاده کنید علامت گذاری کنید.

مرحله 3: زمان شروع و توقف را اضافه کنید

یکی از ویژگی های کمتر شناخته شده iTunes و Music ، امکان قطع آهنگ ها و فیلم ها است که به شما امکان انتخاب زمان های شروع و پایان خاص را می دهد. در اینجا نحوه انتخاب بخشی از آهنگ برای استفاده به عنوان آهنگ زنگ در اینجا آمده است. ابتدا روی آهنگ مورد نظر کلیک راست کرده یا Ctrl کلیک کرده و انتخاب کنید اطلاعات آهنگ (اطلاعات بگیر در MacOS Catalina یا بالاتر) از لیست کشویی حاصل.

نحوه ساخت آهنگ های زنگ برای آیفون

سپس کلیک کنید تنظیمات در بالای پنجره. باید زمینه هایی برای وجود داشته باشد شروع کنید و جلوی خودت را بگیر. ساعات مورد نظر خود را وارد کنید. به یاد داشته باشید که آهنگ های زنگ حداکثر در 30 ثانیه بیرون می آیند ، بنابراین آن را در طول یا پایین آن نگه دارید. پس از پایان کار ، کلیک کنید باشه در انتها.

نحوه ساخت آهنگ های زنگ برای آیفون

رابط کاربری iTunes و Music اندکی متفاوت است ، اما روند کار هر دو یکسان است.

تصویری جدید از ملودی

مرحله 4: یک نسخه AAC ایجاد کنید

نحوه ساخت آهنگ های زنگ برای آیفون

قالب صوتی ترجیحی اپل AAC است ، زیرا کیفیت صوتی مشابه MP3 را ارائه می دهد ، اما فضای ذخیره سازی کمتری را اشغال می کند. iTunes و Music به شما امکان می دهند از هر آهنگی که انتخاب می کنید نسخه AAC ایجاد کنید. پس از تنظیم زمان شروع و توقف و انتخاب آهنگ ، به بروید پرونده> تبدیل> تبدیل به نسخه AAC یا در موسیقی نسخه AAC ایجاد کنید.

تبدیل به AAC

از آنجا که زمان شروع و توقف آهنگ تنظیم شده است ، ایجاد یک نسخه AAC یک کپی از بخش خاص آهنگ ایجاد می کند. سپس نسخه به طور خودکار در کتابخانه iTunes شما ظاهر می شود ، دقیقاً زیر آهنگ اصلی ، در 30 ثانیه ای که انتخاب کرده اید قطع می شود. قبل از هر کاری ، به صفحه اطلاعات آهنگ اصلی برگردید و زمان شروع و پایان را به تنظیمات اصلی خود بازگردانید.

حتما بخوانید:
Google Photos: بهترین نکات و ترفندها

مرحله 5: فایل را کپی کرده و پرونده قدیمی را حذف کنید

نحوه ساخت آهنگ های زنگ برای آیفون

پس از ایجاد ، روی نسخه AAC آهنگ خود کلیک کنید و آن را به میز کار یا مکانی که می خواهید ذخیره کنید بکشید. با این کار پرونده در این مکان کپی می شود.

نحوه ساخت آهنگ های زنگ برای آیفون

احتمالاً دیگر به آهنگ کوتاه شده در iTunes نیازی ندارید ، بنابراین در صورت تمایل فایل را پاک کنید. روی پرونده AAC در iTunes کلیک راست کرده یا Ctrl را کلیک کرده و انتخاب کنید حذف از کتابخانه از منوی کشویی حاصل سپس کلیک کنید پرونده را پاک کنید دکمه را در MacOS High Sierra یا نسخه قبلی یا انتخاب کنید پرونده را ذخیره کنید یا انتقال به سطل زباله در MacOS کاتالینا.

پسوند را تغییر دهید و آهنگ زنگ را تنظیم کنید

مرحله 6: پسوند را تغییر دهید

نحوه ساخت آهنگ های زنگ برای آیفون

پرونده های AAC معمولاً از پسوند پرونده .m4a استفاده می کنند ، که ممکن است هنگام کلیک روی پرونده AAC متوجه آن شوید. با این حال ، برای آهنگ های زنگ ، iTunes از پسوند .m4r استفاده می کند ، که در اصل همان .m4a با نام دیگری است. این بدان معنی است که برای استفاده از کلیپ به عنوان آهنگ زنگ ، باید پسوند را از .m4a به .m4r تغییر دهید. به دسک تاپ بروید – یا هر کجا فایل را ذخیره کردید – روی نام فایل کلیک کنید و پسوند را از .m4a به .m4r تغییر دهید. کلیک از .m4r استفاده کنید یا آره دکمه در پنجره هشدار دریافت شده برای تایید تغییرات.

پسوندهای پرونده را در ویندوز نمایش دهید

اگر از ویندوز استفاده می کنید ، ممکن است متوجه شوید که حداقل به طور پیش فرض نمی توانید پسوند پرونده را تغییر دهید. این احتمالاً به این دلیل است که سیستم شما برای مخفی کردن پسوندهای پرونده تنظیم شده است. برای تغییر این ، باز کنید صفحه کنترل از منوی Start – همچنین می توانید برنامه Control Panel را در ویندوز 10 جستجو کنید – و انتخاب کنید ظاهر و شخصی سازی. سپس کلیک کنید گزینه های File Explorer. اکنون کلیک کنید چشم انداز ، علامت مربع کنار را بردارید افزونه ها را برای انواع پرونده های شناخته شده پنهان کنید و کلیک کنید درخواست دادن در پایین پنجره. اکنون باید پسوند پرونده را مشاهده و ویرایش کنید.

مرحله 7: یک فایل به iPhone خود اضافه کنید

برای افزودن فایل آهنگ زنگ .m4r به آیفون ، دستگاه خود را با استفاده از کابل برق به USB به کامپیوتر وصل کنید. سپس نماد آیفون را در گوشه بالا سمت چپ انتخاب کنید. قابل اعتماد و متخصص خلاصه و به پایین پیمایش کنید تنظیمات. کادر کنار را علامت بزنید موسیقی و فیلم ها را به صورت دستی مدیریت کنید و کلیک کنید درخواست دادن. اکنون فایل .m4r را به داخل بکشید زنگ ها بخش زیر روی دستگاه منکه به صورت خودکار آهنگ زنگ را با iPhone شما همگام سازی می کند.

اگر در کشیدن فایل .m4r به برگه Tones مشکلی دارید ، پس از اعمال تغییرات ، iPhone خود را خاموش کرده و iTunes را دوباره راه اندازی کنید. سپس iPhone خود را متصل کرده و سعی کنید فایل را به پنجره بکشید.

نحوه ساخت آهنگ های زنگ برای آیفون

اگر از MacOS Catalina (یا بالاتر) استفاده می کنید و iTunes ندارید ، Finder را باز کنید و روی iPhone خود در نوار کناری کلیک کنید. اگر از زمان بروزرسانی اولین بار است که این کار را می کنید ، ممکن است لازم باشد کلیک کنید اعتماد کنید و مراحل باز کردن آیفون خود را به مک خود را. از آنجا ، مراحل مشابه است. انتخاب کنید جمع ، کادر کنار را علامت بزنید موسیقی و فیلم ها را به صورت دستی مدیریت کنید و کلیک کنید درخواست دادن. وجود ندارد زنگ ها بنابراین فقط فایل آهنگ زنگ خود را به سمت نام iPhone خود در بالا بکشید جمع بخش. با این کار آهنگ زنگ جدید با تلفن شما همگام سازی می شود.

ایجاد ملودی

مرحله 8: آهنگ زنگ را تنظیم کنید

برای iOS 13 به تنظیمات > برای تلفن های موبایل و haptics> ملودیبدنیا آمدن و آهنگ زنگ را از بالای لیست حاصل انتخاب کنید. برای iOS 14 به تنظیمات> صداها> آهنگ زنگ. به خاطر داشته باشید که همیشه می توانید آهنگ زنگ جدید را علاوه بر صدا برای اعلان ها و توییت های ارسال پیام فیس بوک ، به عنوان متن ، پست صوتی یا صدای ایمیل نیز تنظیم کنید. تن تا جایی که به اپل مربوط می شود یک لحن است ، بنابراین می توانید از آن به عنوان صدای پیش فرض برای هرگونه اعلان یا هشدار استفاده کنید.

حتما بخوانید:
eSIM چیست؟ در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است

نحوه ایجاد آهنگ زنگ با استفاده از GarageBand

شما ممکن است ترجیح دهید آهنگ زنگ مورد نظر خود را در برنامه GarageBand اپل با بریدن قطعه ای از آهنگ مورد علاقه خود و یا با ایجاد آهنگ مورد علاقه خود بسازید. با استفاده از GarageBand می توانید یک آهنگ زنگ برای Mac خود ایجاد کنید و آن را با iCloud Drive خود به اشتراک بگذارید تا بتوانید آن را در GarageBand در iPhone باز کنید. برای به اشتراک گذاشتن آهنگ از Mac خود با GarageBand برای iOS ، باید iCloud Drive را فعال کنید ، بنابراین با راه اندازی iCloud Drive در Mac و iPhone خود شروع کنید. هنگامی که بر روی iPhone خود قرار گرفتید ، آهنگ را به عنوان آهنگ زنگ از GarageBand صادر کنید یا فقط یک آهنگ زنگ را مستقیماً در iPhone خود ایجاد کنید.

برای iOS از GarageBand استفاده کنید

اگر از قبل برنامه GarageBand iOS و آهنگ موسیقی مورد نظر برای استفاده در iPhone خود را داشته باشید ، این ساده ترین روش است.

 • برنامه GarageBand را راه اندازی کرده و آهنگی را که می خواهید استفاده کنید پیدا کنید. بخاطر داشته باشید که اگر قبلاً آن را به 30 ثانیه کوتاه نکرده اید ، ممکن است GarageBand این کار را به صورت خودکار انجام دهد ، گرچه ممکن است این 30 ثانیه ای نباشد که قصد دارید.
 • آهنگ را لمس کرده و نگه دارید ، سپس انتخاب کنید اشتراک گذاری> آهنگ زنگ.
 • ملودی را نامگذاری کرده و فشار دهید صادرات.
 • ضربه زدن مانند صدا استفاده کنید و انتخاب کنید ملودی استاندارد،، لحن متن استاندارد، یا اختصاص یک مخاطب.

از یک آهنگ در Mac شما

در اینجا روشی وجود دارد که می توانید با هماهنگی موجود با MacOS Big Sur و GarageBand 10.3.5 – هر دو آخرین نسخه – از آن استفاده کنید.

 • GarageBand را در Mac خود باز کنید ، کلیک کنید پروژه خالیو سپس کلیک کنید انتخاب کنید.
 • نماد میکروفون صوتی را انتخاب کرده و کلیک کنید ایجاد کردن.
 • کلیک نمایش> نمایش مرورگر رسانه تا آهنگهای محلی خود را کشف کنید.
 • آهنگ زنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده و انتخاب خود را از مرورگر رسانه به فضای کاری بکشید.
 • مکان نما را به گوشه پایین سمت راست یا سمت چپ آهنگ منتقل کنید و نمادی را مشاهده خواهید کرد که می توانید با استفاده از آن کلیک کرده و بکشید تا آهنگ را به قسمت خاصی که می خواهید برای ملودی خود استفاده کنید کوتاه یا طولانی کنید.
 • هنگامی که انتخاب حداکثر 30 ثانیه صدا را به پایان رساندید ، کلیک راست کرده و انتخاب کنید تقسیم در Playhead و سپس کلیک راست کرده و انتخاب کنید حذف بقیه ملودی را حذف کنید تا فقط فاصله 30 ثانیه ای باقی بماند.
 • کلیک عنوان. از این منو می توانید آهنگ را به iTunes یا Music در دسک تاپ یا به عنوان یک فایل GarageBand برای iOS صادر کنید.
 • اگر اولین مورد را انتخاب کردید ، مرحله 7 قسمت کامپیوتر در بالا را دنبال کنید. اگر آیفون با GarageBand دارید ، می توانید فایل GarageBand را برای iOS وارد کرده و سپس آن را به عنوان آهنگ زنگ در قسمت قبلی تنظیم کنید.

با استفاده از حلقه های GarageBand آهنگ ایجاد کنید

حلقه

همچنین می توانید آهنگ خود را از حلقه های موجود در GarageBand ایجاد کنید. این چگونه است.

 • ایجاد کردن پروژه خالی، سپس کلیک کنید انتخاب کنید، روی دکمه میکروفون کلیک کنید و کلیک کنید ایجاد کردن.
 • در گوشه بالا سمت راست ، روی نماد حلقه در وسط کلیک کنید (شبیه حلقه است).
 • اکنون می توانید حلقه های موجود را با کشیدن آنها در قسمت ردیابی بلوک مشاهده کنید. آنها را به دلخواه تنظیم کنید ، همان مدار را دوباره یا دوباره پخش کنید ، یا چرخه های دیگری از آهنگ های جداگانه را برای ایجاد آهنگ های پیچیده تر اضافه کنید.
 • پس از پایان کار ، کلیک کنید عنوان، سپس آهنگ به موسیقی. سپس می توانید آهنگ را به صورت فایل m4a صادر کنید و در این مرحله می توانید پسوند m4r را تغییر داده و در iPhone خود کپی کنید. یا یک پروژه را در GarageBand برای iOS به اشتراک بگذارید و آن را به عنوان آهنگ زنگ iCloud اضافه کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesViagraMobil Ödeme Bozdurmarekorbetbetboogenco bahisdeneme bonusu veren siteler