نحوه ذخیره یک صفحه در آیفون |آیا والدین شما دائماً با شما تماس می گیرند تا از شما بپرسند چگونه می توانید با آیفون جدید خود کاری انجام دهید؟ یا شاید شما می خواهید مربا را ذخیره کنید Fortnite برنده شوید که مردم فقط باید ببینند؟ از زمان iOS 11 ، اپل گزینه ضبط صفحه خود را در iPhone ، iPad و iPod شما معرفی کرده است. آنچه قبلاً به برنامه شخص ثالث نیاز داشت اکنون به طرز شگفت آوری یک فرآیند ساده است. در اینجا همه مواردی که باید برای ایجاد عکس صفحه نمایش بدانید آورده شده است.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

ضبط صفحه را تنظیم کنید

اگرچه ضبط صفحه آسان است ، شما باید تنظیمات را در مرکز کنترل خود انجام دهید. برای فعال کردن ضبط صفحه ، به بروید تنظیمات> مرکز کنترل> سفارشی کردن کنترل ها. نماد بعلاوه (+) کنار را انتخاب کنید ضبط صفحه. اکنون باید یک نماد ضبط صفحه در مرکز کنترل خود مشاهده کنید که اگر از سری iPhone X یا سری iPhone 11 هستید ، می توانید با کشیدن انگشت به پایین از پایین صفحه یا کشیدن انگشت به پایین از بالا به آن دسترسی پیدا کنید.

ضبط بر روی صفحه نمایش خود را

اپل ضبط صفحه را فرایندی کاملاً ساده ساخته است. فقط کافیست مرکز کنترل را باز کرده و روی نماد ذخیره صفحه ضربه بزنید. یک دایره سفید است که دور آن حلقه ای گرد است.

پس از لمس آن ، سه ثانیه وقت دارید تا قبل از شروع ضبط تلفن ، مرکز کنترل را ببندید. یک نوار قرمز در بالای صفحه ظاهر می شود تا به شما اطلاع دهد که در حال ضبط هستید.

اگر می خواهید صدا را به ضبط صفحه خود اضافه کنید ، همه چیز کمی متفاوت است. مطبوعات ضبط صفحه نماد با فشار اضافی (از طریق 3D Touch) برای گزینه های بیشتر. یک منوی بازشو در وسط صفحه ظاهر می شود و می توانید آن را فشار دهید صدای میکروفون نماد به دنبال آن شروع به ضبط کنید دکمه رفتن

حتما بخوانید:
ESA می خواهد با پنجه موشک بقایای فضایی را پاک کند

وقتی ضبط را تمام کردید ، سریعترین راه برای متوقف کردن ضبط ، ضربه زدن روی تایمر قرمز رنگ در بالای صفحه است. پیام “ذخیره صفحه در ویدیوی ذخیره شده در عکس” را مشاهده خواهید کرد که در مرکز اعلانات ظاهر می شود و می توانید برای ورود به برنامه Photos و تماشای فیلم خود ، روی آن ضربه بزنید. همچنین می توانید به مرکز کنترل بروید و روی ضربه بزنید ضبط صفحه برای متوقف کردن ضبط

ضبط صفحه را ویرایش کنید

وقتی ضبط را روی صفحه خود تمام کردید ، به طور خودکار در حافظه تلفن شما ذخیره می شود. در نوار اعلانات ، پیام “فیلم روی صفحه ضبط شده در عکس” را مشاهده خواهید کرد. برای باز کردن ویدیو ، این اعلان را لمس کنید. یا می توانید ورودی را از طریق برنامه Photos برای ویرایش آن باز کنید.

ویرایش عکس صفحه دقیقاً مانند ویرایش هر فیلم دیگری در برنامه عکس است. فیلم را در عکسها باز کنید و انتخاب کنید ویرایش در گوشه بالا سمت راست یک نوار لغزنده در زیر ضبط صفحه ظاهر می شود. در دو انتهای کشویی نوارهای ضامن وجود دارد که به شما امکان می دهد فریم به فریم را ویرایش کنید. فقط میله های ضامن را بکشید تا در ابتدا یا انتهای ضبط صفحه تنظیمات انجام شود. وقتی از ویرایش خود احساس رضایت کردید و نمی خواهید چیز دیگری را تغییر دهید ، فقط روی ضربه بزنید انجام شده. فراموش نکنید که شغل خود را حفظ کنید! فقط ضربه بزنید ذخیره به عنوان ویدیوی جدید قبل از دور شدن از صفحه ویرایش

حتما بخوانید:
فوانین عجیب کارگردانان مشهور برای بازیگران و عوامل ساخت فیلم

ضبط صفحه و سازگاری با برنامه های دیگر

توجه داشته باشید که برخی از برنامه ها ممکن است نحوه عملکرد محافظ صفحه را تنظیم کنند ، بنابراین هنگام استفاده از برنامه های خارجی ممکن است لازم باشد کمی آزمایش کنید. صاف کردن هر شکستگی با استفاده از کمی آزمون و خطا باید کاملاً آسان باشد ، اما بسته به اینکه از کدام برنامه استفاده می کنید و کاری که می تواند انجام دهد ، نتایج متفاوت است.

همچنین چندین برنامه شخص ثالث وجود دارد که ویژگی های جدید ضبط صفحه را ارائه می دهند. یکی از این برنامه ها Mirror برای تلویزیون های سامسونگ است که قابلیت های آن در کنار ضبط صفحه نمایش اپل در حال گسترش است. به شما امکان می دهد ضبط صفحه خود را به یک تلویزیون مرتبط با سامسونگ منعکس کنید و اگر تا به حال از ضبط صفحه اپل ناامید شده اید گزینه خوبی است.

با این حال ، برای یک کاربر عادی ، صرفه جویی در صفحه آیفون بسیار آسان تر از آن است که انتظار دارید. و در حالی که برنامه های شخص ثالث در دسترس هستند ، گزینه ضبط روی صفحه در صفحه اپل باید بیشتر نیازهای روزمره ، مانند به اشتراک گذاری فیلم ها از طریق پیام رسانی ، ایمیل یا رسانه های اجتماعی را برآورده کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir