نحوه تنظیم کنترل های والدین در Xbox Series X


اگر این مطلب را می خوانید ، احتمالاً والدین یا سرپرستی هستید که می خواهد از فرزندانتان محافظت کند ، خواه محتوای نامناسب باشد یا زمان زیادی روی صفحه باشد. خوشبختانه ، مانند نسخه قبلی خود و بهترین نرم افزار کنترل والدین که در حال حاضر موجود است ، Xbox Series X طیف گسترده ای از کنترل والدین را ارائه می دهد ، این اطمینان را می دهد که کودک شما می تواند با خیال راحت بازی کند حتی زمانی که در آن نیستید. برای تنظیم آنها ، فقط مراحل زیر را دنبال کنید.

بیشتر ببین

نحوه تنظیم کنترل های والدین برای Xbox Series X

یکی از نکات شگفت انگیز در مورد سری X این است که اگر قبلا Xbox One داشته باشید ، بسیاری از تنظیمات شما به راحتی به کنسول جدید شما منتقل می شوند – تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که حساب Microsoft خود را پیوند دهید.

مرحله 1: حساب Microsoft خود را تنظیم کنید

اولین موارد اول: برای تنظیم کنترل های والدین باید حساب Microsoft خود را داشته باشید. می توانید در سری X یا از طریق وب سایت Microsoft حساب ایجاد کنید. صرف نظر از روشی که انتخاب می کنید ، برای شروع به یک حساب ایمیل احتیاج دارید.

مرحله 2: حساب کاربری کودکان ایجاد کنید

اگر فرزند شما قبلاً یک حساب Xbox دارد ، می تواند از آن استفاده کند. در غیر این صورت ، می توانید از یک ایمیل جداگانه برای ایجاد حساب کاربری استفاده کنید. اگر آدرس ایمیل دیگری برای استفاده ندارید ، هنگام ایجاد حساب فرزندتان از شما خواسته می شود یک ایمیل جدید ایجاد کنید. برای انجام این کار ، فشار دهید راهنما را در کنترل کننده خود انتخاب کنید جدید اضافه کن، و دستورالعملهای روی صفحه را دنبال کنید. سپس به حساب اصلی یا اصلی بازگردید.

حتما بخوانید:
خرید بهترین مدل های ضبط ماشین در بازار ایران - ورندل

مرحله 3: کنترل های والدین را فعال کنید

برای مدیریت حساب فرزند خود ، باید آن حساب را به خانواده خود اضافه کنید. برای انجام این کار ، فشار دهید راهنما را فشار دهید ، انتخاب کنید تنظیمات زیر پrofile و سیستمو انتخاب کنید تنظیمات خانواده زیر حساب بخش. سپس انتخاب کنید مدیریت اعضای خانواده، به دنبال به خانواده اضافه کنید. هنگامی که شخصی را به خانواده خود اضافه کنید ، به او دسترسی خواهید داشت حریم خصوصی و محدودیت های محتوا

محدودیت های حریم خصوصی و محتوا را تنظیم کنید

سری X به شما امکان می دهد محدودیت های زیادی را که می توانید برای هر فرد در خانواده خود تعیین کنید ، فعال کنید. زیر حریم خصوصی و امنیت آنلاین، می توانید مجوزها ، برنامه ها ، پیام ها و جمع آوری داده های Xbox Live را مدیریت کنید. در اینجا همچنین می توانید بازی ها و محتوای برنامه را بر اساس سن کودک خود محدود کنید. با فیلتر کردن وب ، می توانید تعیین کنید فرزند شما از کدام وب سایت ها بازدید می کند.

مشاوره حرفه ای: سعی کنید از برنامه تنظیمات خانواده Xbox استفاده کنید

محدودیت ها تنها بخشی از بسته هستند. مایکروسافت همچنین برنامه تنظیمات خانواده Xbox را برای Android و iOS ارائه می دهد که به شما امکان می دهد فعالیتهای خانواده را مستقیماً در تلفن خود مشاهده کنید. این برنامه یک روش عالی برای نظارت بر محتوا بدون ورود به سری X برای انجام این کار است. با استفاده از این برنامه می توانید بازی های کودک خود را انتخاب کنید ، زمان صفحه نمایش روزانه خود را کنترل کرده و بسیاری از کارهای دیگر را بدون بلند کردن کنترل کننده انجام دهید. در مورد راحتی صحبت کنید.

حتما بخوانید:
مجمع تشخیص مصلحت نظام باید زودتر درباره طرح شفافیت تصمیم گیری کند

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir