نحوه تنظیم مجدد آیفون 12


شما باید آیفون 12 خود را هر از چند گاهی مجدداً تنظیم کنید. چه تلفن شما مسدود شده باشد و چه یک مشکل نرم افزاری ایجاد شده باشد ، یا فقط می خواهید آن را از ابتدا شروع کنید ، بازنشانی آیفون 12 یک روش ساده و م toثر برای استفاده بهینه از آن است. بنابراین ، ما نحوه تنظیم مجدد آیفون 12 را توضیح می دهیم ، زیرا این راهنما شامل آیفون 12 استاندارد و همچنین آیفون 12 مینی ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس است. ما همچنین نحوه انجام مجدد راه اندازی مجدد اجباری و تنظیم مجدد کارخانه را علاوه بر تنظیم مجدد نرم “نرم” ، توضیح می دهیم.

فروش مرتبط با جمعه سیاه

اگر می خواهید راهنمای کلی تری در مورد نحوه تنظیم مجدد سایر مدل های آیفون داشته باشید ، مقاله قبلی ما در مورد تنظیم مجدد آیفون را بررسی کنید.

نحوه راه اندازی مجدد آیفون 12

ساده ترین راه برای تنظیم مجدد آیفون 12 ، انجام “بازنشانی نرم” است که در واقع همان تنظیم مجدد استاندارد است که هیچ داده ای را از تلفن شما پاک نمی کند. این کار را باید هنگامی انجام دهید که تلفن شما کمی کندتر از حد معمول کار می کند ، برنامه به درستی کار نمی کند یا مشکل نرم افزاری جزئی دیگری دارید که در عمل عملکرد کلی دستگاه شما تداخل ایجاد نمی کند.

برای آیفون 12 ، می توانید همانند آیفون X ، XS و 11 تنظیم مجدد نرم افزاری را انجام دهید ، برخلاف مدل های قبلی (مانند آیفون 7 یا 8) ، با پایین نگه داشتن همزمان دو دکمه ، بازنشانی نرم انجام می شود.

مرحله ی 1: را فشار داده و نگه دارید خواب / بیداری دکمه و میزان صدا را کم کنید دکمه.

گام 2: انگشت خود را بر روی کشویی قرار دهید ، سپس به سمت راست بلغزانید.

مرحله 3: وقتی چیزی روی صفحه نماند و سیاه شود ، نگه دارید خواب / بیداری دوباره تا زمانی که آرم اپل ظاهر شود.

راه دیگری برای تنظیم مجدد نرم وجود دارد. همچنین می توانید به تنظیمات> عمومی و به پایین جایی که پیدا خواهید کرد بروید خاموشش می کنم. وقتی ضربه می زنید خاموشش می کنم، خواهید دید برای خاموش کردن بکشید لغزنده. سپس می توانید مرحله 2 را همانطور که در بالا توضیح داده شد تکرار کنید.

حتما بخوانید:
رونمایی از تیم منتخب 1400 فوتبال ایران - ورزش سه

چگونه می توان مجدداً آیفون خود را مجدداً راه اندازی کرد

روش دیگر برای تنظیم مجدد آیفون 12 ، انجام تنظیم مجدد “سخت” یا همان چیزی است که اپل رسماً “راه اندازی مجدد اجباری” می نامد. راه اندازی مجدد اجباری هنگامی که iPhone شما تا حد زیادی یا کاملاً واکنش نشان نمی دهد ، مانند زمانی که صفحه یخ می زند یا سیاه می شود ، توصیه می شود. دوباره ، هیچ داده مهمی از بین نخواهد رفت.

در اینجا نحوه انجام بازنشانی سخت افزاری در iPhone 12 خود آورده شده است:

نحوه تنظیم مجدد آیفون 12

مرحله ی 1: فشار دهید و به سرعت رها کنید میزان صدا را زیاد کنید دکمه.

گام 2: فشار دهید و به سرعت رها کنید میزان صدا را کم کنید دکمه.

مرحله 3: را فشار داده و نگه دارید خواب / بیداری تا زمانی که آرم Apple را مشاهده نکنید.

اگر راه اندازی مجدد کار نکند چه کاری انجام می دهید؟ برای ورود به حالت DFU از راه اندازی مجدد اجباری استفاده کنید

چگونه از ios 11 پایین بیاییم

حالت بروزرسانی میان افزار دستگاه (DFU) به iPhone 12 شما اجازه می دهد بدون نیاز به شارژ iOS با iTunes تعامل داشته باشد. اگر سیستم عامل آیفون 12 شما در وضعیت خرابی باشد که در آن واقعاً نمی توانید کاری با تلفن خود انجام دهید ، ورود به حالت DFU در اکثر موارد به شما امکان می دهد آن را بازیابی کنید.

این فرآیند تمام آنچه را که در دستگاه خود داشتید پاک می کند ، اما در موارد شدید این تنها راه زنده کردن آیفون 12 است. قبل از اینکه به این کار بپردازید ، به آموزشهای ما در مورد نحوه پشتیبان گیری از آیفون خود با یا بدون iTunes مراجعه کنید تا بتوانید پس از بازیابی آیفون 12 ، اطلاعات خود را بازیابی کنید.

در اینجا نحوه ورود به حالت DFU آورده شده است.

مرحله ی 1: iPhone 12 خود را به رایانه متصل کرده و iTunes را باز کنید.

حتما بخوانید:
دوره های جامع طراحی وبسایت

گام 2: همانطور که در بخش بالا توضیح داده شده ، یک راه اندازی مجدد برق را انجام دهید.

مرحله 3: دکمه Sleep / Wake را رها کنید.

مرحله 4: دکمه کاهش صدا را برای 10 ثانیه دیگر نگه دارید.

مرحله 5: صفحه نمایش آیفون 12 شما باید سیاه رنگ باقی بماند.

مرحله 6: روی صفحه رایانه خود پیامی را مشاهده خواهید کرد که می گوید: “iTunes iPhone را در حالت بازیابی شناسایی کرده است.”

مرحله 7: کلیک باشه از این پیام برای شروع بازیابی iPhone خود استفاده کنید.

تفاوت بین تنظیم مجدد نرم ، راه اندازی مجدد اجباری و تنظیم مجدد کارخانه چیست؟

راه اندازی مجدد آیفون با استفاده از گزینه نرم افزار – بازنشانی نرم – منجر به از دست رفتن اطلاعات نمی شود. همین امر در مورد شروع مجدد اجباری نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد از کلیدهای سخت افزاری برای راه اندازی مجدد آیفون در صورت عدم پاسخگویی صفحه لمسی استفاده کنید. با این حال ، تنظیم مجدد کارخانه کاملاً متفاوت است و بهتر است به عنوان “بازگرداندن” یا “پاک کردن” آیفون 12 شما توصیف شود. این به این دلیل است که آیفون 12 شما را همانطور که برای اولین بار از کارخانه خارج شد بازیابی می کند: تمام مطالب را پاک می کند ، تنظیمات و اطلاعات شخصی

توصیه می کنیم آیفون خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید گزینه آخر اگر مشکلی دارید نمی توانید حل کنید. با این حال ، هنگام معامله آیفون ، دادن آن به یک دوست یا تلفن گم شده یا دزدیده شده ، باید از آن استفاده کنید. این لزوماً یک روند مداوم نیست ، زیرا می توان از نسخه های پشتیبان قبلی برای بازگرداندن همه مواردی که قبلاً در تلفن شما بود استفاده کرد. در صورت نیاز به بازنشانی کارخانه ، راهنمای ما را در مورد نحوه بازگرداندن iPhone به تنظیمات کارخانه بخوانید ، که همچنین شامل تجزیه و تحلیل گزینه های بازنشانی موجود در تنظیمات> عمومی> بازنشانی.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir