[ad_1]

Fortniteحالت Battle Royale به ظاهر مربوط می شود. سبک ، لباس و انتخاب کلنگ شما تقریباً به اندازه تعداد پیروزی های سلطنتی شما مهم است. اما اگر نام دیوانه ای داشته باشید که هرکسی وقتی شما را در مسابقات می بیند مسخره اش می کند ، همه این معنی ندارد.

چقدر شرم آور.

به همین ترتیب ، داشتن یک نام فوق العاده مهم است Fortnite که هم از اشتراک آنلاین آن لذت می برید و هم احساس راحتی می کنید. با افزایش سن ، سلیقه و سبک ما تغییر می کند ، به همین دلیل است Fortnite نام کاربری که چند سال پیش ایجاد کرده اید ممکن است دقیقاً نشان دهنده شخصی نباشد که امروز هستید.

توجه داشته باشید که این روش مارک PlayStation ، Xbox یا Switch شما را تغییر نمی دهد – فقط در حساب Epic Games شما اعمال می شود. اگر می خواهید هنگام بازی این نام ها را دور بزنید Fortnite در کنسول ها به یک حساب کامل Epic Games ارتقا دهید.

اگر می خواهید کنسول (های) کنسول را تغییر دهید ، موارد زیر را بخوانید:

نحوه تغییر نام Fortnite

نام Fortnite 1 را تغییر دهید

مرحله ی 1: وارد حساب Epic Games خود شوید.

گام 2: پس از ورود به سیستم ، حساب شما به صفحه تنظیمات پیش فرض باز می شود. روی رنگ آبی کلیک کنید مداد دکمه واقع در سمت راست قسمت نام نمایش داده شده است.

مرحله 3: یک پنجره بازشو ظاهر می شود. نام جدید خود را در جعبه متن بالا وارد کنید. نام را با وارد کردن آن در جعبه متن زیر تأیید کنید.

مرحله 4: فیلدی را انتخاب کنید که درک شما را تأیید کند که نام نمایشگر برای دو هفته دوباره قابل تغییر نیست. هیچ راهی برای تغییر نام نمایشگر شما وجود ندارد بدون اینکه ابتدا این قسمت را انتخاب کنید.

مرحله 5: روی رنگ آبی کلیک کنید تایید دکمه پایان

مرحله 6: در آخر ، به پایین صفحه اصلی حساب بروید و کلیک کنید ذخیره تغییرات دکمه.

نام کاربری جدید شما هنگام پخش نمایش داده می شود. با هویت جدید شما ، بازیکنان دیگر می توانند ترس داشته باشند.

محدودیت نام Fortnite

می توانید نام خود را هر چند بار که خواستید تغییر دهید: بدون محدودیت و همیشه رایگان است ، به V-Bucks یا پول نیازی نیست. با این حال ، این بازی تعداد دفعات انتخاب نام جدید را محدود می کند. هر دو هفته یک بار می توانید نام خود را تغییر دهید.

بنابراین ، فراموش نکنید که اسمی را انتخاب کنید که در حال حاضر احساس راحتی کند. اگر اشتباه کرده اید که نام بد را انتخاب کرده اید ، می توانید آفلاین بازی کنید تا زمانی که بتوانید دوباره آن را تغییر دهید.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر