[ad_1]

نتفلیکس به اندازه گذشته بر فضای جریان تسلط ندارد ، اما با بیش از 73 میلیون مشترک در ایالات متحده و بیش از 193 میلیون در سراسر جهان ، بزرگترین پلتفرم جریان در جهان است.

جای تعجب نیست، دسترسی پلت فرم پیشنهادات سریع به هزاران نفر از فیلم و تلویزیون نشان می دهد، با محتوای جدید در هر ماه اضافه شده است. Netflix بکشد همچنین برخی از جذاب ترین، هیجان انگیز و پرخوری نشان می دهد اصلی ایجاد میکند – از چیزهای عجیب به ببر ببر – ادامه جذابیت آن فراتر از حجم خالص.

بیشتر ببین

Netflix برای کمک به تأمین چنین پایگاه کاربر پایدار و متنوعی ، به بیش از 20 زبان از جمله اسپانیایی ، فرانسوی ، پرتغالی ، عربی ، کره ای و چینی ساده شده اجازه می دهد. خوشبختانه تغییر آنها آسان است اگر به طور تصادفی زبان اشتباهی را انتخاب کرده باشید یا بخواهید عنوان دیگری را غیر از زبان مادری خود امتحان کنید. فقط مراحل زیر را طی کن.

نحوه تغییر زبان اصلی دسک تاپ

مرحله ی 1: وارد حساب Netflix خود شوید و روی حسابی که می خواهید تنظیمات زبان خود را تغییر دهید کلیک کنید.

گام 2: روی منوی کشویی کنار نمایه خود در گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی کلیک کنید. سپس انتخاب کنید حساب.

مرحله 3: به اینجا بروید مشخصات و کنترل والدین و انتخاب کنید زبان برای دسترسی به صفحه تنظیمات زبان. با مرور در اینجا می توانید این دو مرحله را دور بزنید.

مرحله 4: در صفحه تنظیمات زبان ، روی دایره کوچکی که با زبان مورد نظر شما مطابقت دارد کلیک کنید.

مرحله 5: پس از انتخاب زبان خود ، به پایین صفحه بروید و کلیک کنید صرفه جویی دکمه.

تصویر برگه مشخصات و کنترل والدین Netflix
دانیل مارتین / عکس صفحه

نحوه تغییر زبان پایه یک دستگاه تلفن همراه

مرحله ی 1: با استفاده از مرورگر وب تلفن یا رایانه لوحی خود وارد حساب Netflix خود شوید. پس از ورود به سیستم ، حسابی را که می خواهید برای آن زبان تغییر دهید انتخاب کنید.

گام 2: با تایپ https://www.netflix.com/LanguagePreferences در مرورگر مورد نظر خود مستقیماً به صفحه تنظیمات زبان بروید.

مرحله 3: بر زبان های نمایش ها و فیلم ها صفحه ، روی مربع کوچکی که با زبان مورد نظر شما مطابقت دارد کلیک کنید.

مرحله 4: پس از انتخاب زبان خود ، به پایین صفحه بروید و کلیک کنید صرفه جویی دکمه.

مرحله 5: برنامه Netflix را روی تلفن یا رایانه لوحی خود باز کنید. اگر زبان جدید خود را به نظر می رسد، پس از آن شما آماده است. در غیر این صورت ، برای اعمال تغییرات ممکن است لازم باشد وارد سیستم شوید و دوباره وارد سیستم شوید.

تصویر صفحه زبان نمایش ها و فیلم های Netflix
دانیل مارتین / عکس صفحه

نحوه تغییر زبان در طول نمایش

همچنین می توانید صدا و زیرنویس یک ویدیوی جداگانه را در تلویزیون هوشمند یا دستگاه همراه خود تغییر دهید ، اما بسته به آنچه تماشا می کنید ممکن است گزینه ها محدود شوند. برای انجام این کار ، را انتخاب کنید زیرنویس و صوتی گزینه در پایین صفحه در هنگام پخش فیلم. سپس زبان صوتی و زیرنویس مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه: تغییرات باید فوراً اعمال شوند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر