نحوه تبدیل PDF به JPG


شما یک فایل را بارگیری کرده اید و می خواهید آن را به اشتراک بگذارید ، اما فقط یک مشکل وجود دارد: این یک PDF است و شما واقعاً به یک JPG نیاز دارید. خوشبختانه چندین گزینه مختلف برای تبدیل PDF به JPG وجود دارد که روند کار را از همیشه آسان تر می کند.

چه شما ترجیح می دهید از یک وب سایت یا یک برنامه استفاده کنید ، ما بهترین گزینه های تبدیل را برای کاربران Mac و PC لیست می کنیم.

از یک سایت تبدیل استفاده کنید

بهترین قسمت استفاده از ابزار آنلاین این است که می تواند توسط هر رایانه یا دستگاه موبایلی در هر کجای دنیا مورد استفاده قرار گیرد (و فضای رایانه شما را اشغال نمی کند). تنها نکته منفی این است که آنها در مقدار داده ای که می توانید به طور هم زمان تبدیل کنید کمی کمی است و استفاده از آنها را برای PDF های بزرگتر دشوار می کند. با این حال ، این فوق العاده ساده است.

انواع مختلفی از وب سایت های مختلف تبدیل در اینترنت وجود دارد ، اما ما ابزار تبدیل قابل اعتماد Zamzar را دوست داریم ، که یک رابط کاربری تمیز دارد و از تبلیغات آزار دهنده جلوگیری می کند.

مرحله 1: به سایت تبدیل Zamzar بروید

ابزار Zamzar JPG to PDF را در مرورگر وب خود باز کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. در صورتی که کاملاً مطمئن نیستید که JPG همان چیزی است که شما نیاز دارید یا قالب دیگری را ترجیح می دهید ، زامزار شامل شرح همه فرمت های پرونده است.

گام 2: PDF خود را انتخاب کنید

Zamzar برای گزینه اتصال تصویر صفحه را انتخاب کنید
عکس صفحه

می توانید فایل ها را بکشید و رها کنید تا بلافاصله در مبدل سایت بارگذاری شوند. دو روش آسان دیگر برای بارگذاری پرونده های شما وجود دارد. ابتدا می توانید رنگ سبز را انتخاب کنید در حال افزودن پرونده دکمه. با این کار یک پنجره جستجوی پرونده باز می شود تا بتوانید پرونده خود را از رایانه انتخاب کنید. دوم ، شما می توانید انتخاب کنید پیوندی را انتخاب کنید گزینه زیر در حال افزودن پرونده دکمه. با این کار به صفحه دیگری می روید که می توانید با وارد کردن یک URL پرونده خود را بارگذاری کنید.

مرحله 3: قالب خروجی خود را انتخاب کنید

در مرحله دوم می توانید انتخاب کنید که پرونده را به چه قالبی تبدیل کنید. فقط منوی کشویی زیر علامت دوم سبز را انتخاب کنید و به دنبال گزینه ای بگردید که می گوید jpg تحت فرمت های تصویر. برای سهولت کار شما ، پیوندی که در بالا قرار دادیم به صورت خودکار قالب JPG را تنظیم می کند ، اما اگر از صفحه اصلی زامزار شروع کنید ، باید این مرحله را نیز دنبال کنید.

مرحله 4: نحوه بارگیری را انتخاب کنید

آخرین دکمه Zamzar است اکنون تبدیل کنید. با این حال ، قبل از انتخاب این ، نگاهی به پایین بیندازید تا ببینید وقتی کارتان تمام شد ایمیل ارسال کنید؟ گزینه. اگر ترجیح می دهید JPG را از طریق ایمیل دریافت کنید ، این کادر را علامت بزنید که در زیر یک فرم ایمیل ظاهر می شود. این را پر کنید و سپس انتخاب کنید اکنون تبدیل کنید برای شروع.

مرحله 5: تبدیل را کامل کنید!

هنگامی که برای پایان کار آماده شدید ، کلیک کنید اکنون تبدیل کنید دکمه برای شروع روند تبدیل. برای تبدیل پرونده شما از چند ثانیه تا چند دقیقه زمان لازم است (اگر شما با آنها حساب کاربری ایجاد کنید ، زامزار نوید تبدیل سریعتر را می دهد ، اما این برای اکثر پروژه ها کاملاً ضروری نیست). وقتی همه چیز آماده است ، انتخاب کنید دانلود تا فایل را در هارد دیسک محلی خود بارگیری کنید. انتخاب کنید پرونده های بیشتری را تبدیل کنید برای ادامه با سایر پرونده های PDF. زامزار پرونده ها را به مدت 24 ساعت ذخیره می کند و پس از آن با خیال راحت دور ریخته می شوند.

Zamzar می تواند تقریباً هر کاری را با فایل های PDF انجام دهد ، بنابراین اگر می خواهید فایل های خود را به قالب های دیگری که ممکن است پروژه شما به آن نیاز داشته باشد تبدیل کنید ، می توانید. فقط انتخاب خود را از فهرست کشویی که در مرحله 3 ذکر کردیم انتخاب کنید.

گزینه Windows: هر PDF به JPG

هر عکس از برنامه PDF به JPG Windows 10
عکس صفحه

اگر ترجیح می دهید یک برنامه دسک تاپ ویژه برای تبدیل فایل های PDF به فایل JPG داشته باشید ، بیش از هر PDF به JPG نگاه نکنید. استفاده از آن رایگان و آسان است. فقط برنامه را از فروشگاه مایکروسافت بارگیری کنید.

پس از بارگیری و نصب ، برنامه را باز کرده و انتخاب کنید بارگیری PDF در گوشه بالا سمت چپ برای باز کردن فایل PDF که می خواهید تبدیل کنید. سپس انتخاب کنید ذخیره تصویر در گوشه پایین سمت راست برای شروع روند تبدیل. در صفحه بعد ، پوشه منبع و دامنه صفحه را انتخاب کنید ، سپس منوی کشویی زیر کلمات را انتخاب کنید فرمت خروجی انتخاب کردن JPG از لیست قالبهای موجود فایل. سپس انتخاب کنید ادامه هید.

پس از پایان تبدیل ، به شما این فرصت داده می شود تا مکان ذخیره شده JPG خود را مشاهده کنید. برای انجام این کار ، را انتخاب کنید پوشه را باز کنید.

گزینه MacOS: مشاهده PDF

از بین همه سیستم عامل ها ، MacOS ساده ترین و مستقیم ترین گزینه را برای تبدیل خودکار فایل های PDF ارائه می دهد. برای انجام کار نیازی به بارگیری ابزارهای اضافی نیست. در اینجا آنچه باید انجام شود

مرحله 1: پیش نمایش را باز کنید

برنامه پیش نمایش MacOS باز

PDF باید در حالت پیش فرض پیش نمایش باز شود. اگر اقدام پیش فرض خود را برای فایل های PDF تغییر داده اید ، می توانید اقدام پیش فرض خود را برای این نوع فایل با کلیک راست روی پرونده یا باز کردن آن به صورت دستی تنظیم کنید.

اگر تصمیم دارید از روش دستی استفاده کنید ، فایل PDF را با استفاده از Finder پیدا کرده و کلیک راست کنید تا در حالت پیش نمایش باز شود. همچنین می توانید از نماد راه انداز ، که در حوض پایین صفحه قرار دارد ، پیش نمایش کنید.

مرحله 2: PDF خود را صادر کنید

ابزار صادرات پیش نمایش MacOS

پس از باز کردن پرونده در پیش نمایش ، آماده صادرات هستید. کلیک فایل در نوار منو کلیک کنید و سپس کلیک کنید صادرات

مرحله 3: قالب پرونده و موارد دیگر را تغییر دهید

صادرات MacOS به JPG

برای انتخاب نوع صادرات ، مانند JPG ، روی پیکانهای آبی کنار کلیک کنید قالب بندی. علاوه بر این ، نوار لغزنده کنار کیفیت خروجی را تنظیم می کند حداقل به بهترین و جعبه متن کنار وضوح برای کوچک یا بزرگتر کردن تصویر در آخر ، نام فایل را تغییر دهید و در صورت لزوم مکان را ذخیره کنید.

برای تکمیل مراحل ، کلیک کنید صرفه جویی دکمه.

MacOS نمای کلی تصاویر کوچک را فعال کنید

اگر می خواهید فقط بخشی از PDF را ذخیره کنید ، روی مرور در نوار منو کلیک کنید. تصاویر کوچک را روشن کنید تا به شما امکان انتخاب صفحات خاص را با استفاده از نوار کناری تصویر بند انگشتی بدهید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>