[ad_1]

فقط به این دلیل که همکار شما به جای سند اکسل که می خواستید ، یک فایل PDF برای شما ارسال کرده است ، به این معنی نیست که شما در آن کار باقی مانده اید. در این راهنما ، نحوه تبدیل PDF به سند Excel را با استفاده از چند مرحله سریع و آسان به شما آموزش خواهیم داد. ما حتی چند روش مختلف برای انجام آن را به شما آموزش خواهیم داد.

اگر نمی خواهید در تبدیل PDF خود مشکلی داشته باشید (چه از طریق رمز عبور محافظت شود یا نه) و ترجیح می دهید فقط آن را همانطور که هست ویرایش کنید ، ما یک راهنما برای بهترین ویرایشگرهای PDF داریم.

با استفاده از Adobe Acrobat DC

Adobe Acrobat DC به عنوان یکی از برترین برنامه های PDF خواندن و ویرایش PDF ، یکی از محبوب ترین روش ها برای تبدیل PDF به فایل اکسل است. همانطور که کامل است ، یک برنامه حق بیمه پرداخت شده است. خوشبختانه یک دوره آزمایشی رایگان وجود دارد ، بنابراین اگر فقط می خواهید یکبار تبدیل کنید ، این روش عالی است.

مرحله ی 1: نسخه آزمایشی هفت روزه Adobe Acrobat DC را بارگیری کرده و آن را نصب کنید.

گام 2: نرم افزار را باز کرده و انتخاب کنید ابزارها بخش.

مرحله 3: کلیک صادرات PDF آیکون.

مرحله 4: کلیک پرونده ای را انتخاب کنید و فایل PDF را که می خواهید تبدیل کنید از پنجره حاصل انتخاب کنید. سپس انتخاب کنید صفحه گسترده از لیست گزینه های صادرات و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهید کتاب کار اکسل (.xlsx) یا صفحه گسترده XML 2003 قالب (.xml).

مرحله 5: اگر می خواهید تنظیمات هر سند Excel را تنظیم کنید ، روی نماد چرخ دنده در سمت راست انتخاب خود کلیک کنید. می توانید چند صفحه کار ایجاد کنید و از چه نویسه هایی به عنوان جداکننده داده استفاده کنید.

مرحله 6: وقتی از تنظیمات خود راضی هستید ، روی رنگ آبی کلیک کنید صادرات دکمه.

مرحله 7: تصمیم بگیرید که کجا می خواهید سند جدید خود را در Excel ذخیره کنید. یا یکی را انتخاب کنید پوشه های اخیر روی صفحه نمایش یا روی آبی کلیک کنید پوشه دیگری را انتخاب کنید دکمه. در مرورگر پاپ آپ موجود ، کلیک کنید صرفه جویی.

بسته به پیچیدگی مجموعه داده و سرعت رایانه ، ممکن است کمی منتظر بمانید تا تبدیل انجام شود. پس از تکمیل ، سند جدید اکسل به طور خودکار باز می شود. شما اکنون رسما PDF خود را به یک سند اکسل تبدیل کرده اید.

از یک برنامه وب رایگان استفاده کنید

ما می فهمیم که این برنامه ها برای همه مفید نیست. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است نتوانید این برنامه ها را بر روی سیستم خود نصب کنید یا اینکه به سادگی ترجیح می دهید یک سرور راه دور از عهده کار شما برآید. بسیار خوب ، روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای تبدیل این پرونده ها استفاده کنید.

در عوض ، شما همیشه این گزینه را دارید که PDF را به صورت آنلاین به یک سند اکسل تبدیل کنید. اگرچه تعدادی مبدل آنلاین برای انتخاب وجود دارد ، ما موارد مورد علاقه خود را داریم. ما PDFtoExcel.com را بسیار توصیه می کنیم زیرا رایگان است ، دارای رابط کاربری تمیز و آسان برای استفاده است و به سرعت عالی کار می کند.

در صورت استفاده از PDFtoExcel.com توصیه می کنیم احتیاط کنید. اگرچه این شرکت تأیید می کند که بلافاصله ظرف شش ساعت از بارگذاری ، کلیه داده های دریافت شده را حذف کرده و پرونده های شما را بررسی نمی کند ، اما بهتر است برخی از نگرانی ها در مورد حقوق حریم خصوصی خود را نشان دهید.

اگر با داده های حساس سروکار دارید ، تبدیل محلی که گزینه ایمن تری است ، ممکن است انتخاب منطقی تری باشد.

روند کار با PDFtoExcel.com بسیار ساده و سریع است ، فقط سه مرحله را دنبال می کند.

مرحله ی 1: پنجره مرورگری را باز کرده و به PDFtoExcel.com بروید.

گام 2: کلیک بارگذاری و فایل PDF مورد نظر برای تبدیل را انتخاب کنید. متناوباً ، می توانید آن را روی قسمت مشخص شده بکشید و رها کنید.

مرحله 3: اگر با یک PDF و یا مجموعه داده بزرگ کار می کنید ، بارگذاری و تبدیل پرونده ممکن است مدتی طول بکشد ، اما به طور کلی روند کار باید سریع باشد. پس از پایان کار ، کلیک کنید دانلود رایگان دکمه.

پس از آخرین مرحله ، فایل PDF شما در قالب اکسل قابل دسترسی آسان است که می توانید بارگیری یا ویرایش کنید. اکنون که یک سند اکسل برای کار دارید ، به راهنمای ما در مورد برخی نکات و ترفندهای اکسل برای برنامه Microsoft Office نگاهی بیندازید.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir