نحوه بارگیری فیلم و نمایش از دیزنی +


برخی از سرویس های پخش از سالها قبل بدون امکان بارگیری نمایش ها و فیلم ها به صورت آفلاین وجود داشته است ، اما این ویژگی در روز 1 در Disney + در دسترس بود. بیش از 600 عنوان برای غواصی وجود دارد که برای گذراندن صدها ساعت کافی است سیمپسونها بدون اینکه حتی به یک پنجم آنچه در دسترس است نگاه کنید.

ایده آل برای سفرهای هوایی و داده های مقرون به صرفه ، ویژگی بارگیری – که مخصوص برنامه های تلفن همراه در زمان نوشتن است – به قدری ساده است که حتی Olaf نیز می تواند از آن استفاده کند و با هر عنوان معتبری ، فقط بفهمید که من چه می خواهم . در اینجا ما شما را با روند بارگیری و حذف فیلم ها و نمایش ها از برنامه Disney + خود آشنا خواهیم کرد.

دیزنی + را کاوش کنید

دانلود فیلم و نمایش های دیزنی +

مرحله 1: کیفیت بارگیری را انتخاب کنید

قبل از اینکه سرگرم شویم ، اجازه دهید در مورد اندازه پرونده صحبت کنیم. اگر فضای ذخیره سازی را در تلفن هوشمند iPhone یا Android خود هدر می دهید ، دیزنی + دارای یک ویژگی با کیفیت متغیر است که به شما امکان می دهد وفاداری بصری را برای یک رد پای دیجیتالی کوچکتر قربانی کنید. برنامه Disney + را روی تلفن هوشمند خود (iOS ، Android) باز کنید و روی نماد حساب خود در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید. از آنجا برو به تنظیمات برنامه> کیفیت بارگیری. گزینه هایی برای استاندارد ، متوسط ​​و بالا مشاهده خواهید کرد ، گزینه دوم احتمالاً از وضوح 1080p بالاتر نیست.

مرحله 2: محتوای خود را بارگیری کنید

از آنجا که می توانید هر عنوان + Disney را بصورت آفلاین مشاهده کنید ، برای یافتن محتوا برای بارگیری نیازی به هیچ فرضی یا فیلتر نیست. سخت ترین قسمت این کار خاص این است که بفهمید چه چیزی می خواهید تماشا کنید. وقتی این را فهمیدید ، تنها کاری که باید از لیست فیلم یا نمایش انجام دهید این است که روی دکمه بارگیری در سمت راست دکمه Play در زیر آرم عنوان ضربه بزنید. برای برنامه ها ، اگر کل فصل را نمی خواهید ، می توانید یک دکمه بارگیری جداگانه در کنار هر قسمت پیدا کنید.

دیزنی از آنجا به جادوگری رسیدگی می کند. این یک بارگیری سریع Wi-Fi است ، به خصوص در کیفیت پایین ، بنابراین اگر فراموش نکنید که شب قبل آن را انجام دهید ، در این چند ساعت قبل از پرواز خود می توانید ده ها فیلم بگیرید.

مرحله 3: فیلم ها و نمایش های بارگیری شده را تماشا کنید

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید لذت بردن است! یک روش آسان برای یافتن پرونده های بارگیری شده ، کلیک کردن روی نماد بارگیری است که همیشه در گوشه پایین سمت راست برنامه Disney + قابل مشاهده است. تمام محتوای شما در اینجا لیست می شود ، هنگام بارگیری مرتب می شود. دکمه پخش تصویر بند انگشتی هر آنچه را می خواهید تماشا کرده و ترک کنید ، لمس کنید. قسمت ها کمی متفاوت لیست شده اند – در زیر یک برچسب قرار گرفته اند و با لمس آن ، همه قسمت هایی را که برای این نمایش بارگیری کرده اید ، گروه بندی می شوند. با جستجو و مرور منظم می توانید این عناوین را نیز پیدا کنید. اگر در گوشی هوشمند خود نمادی را ببینید که معمولاً دکمه بارگیری در آن قرار دارد ، می دانید که چیزی برای مشاهده آفلاین در دسترس است.

حتما بخوانید:
PayPal در مقابل Google Pay در مقابل Venmo در مقابل Cash App در مقابل Apple Pay Cash

چقدر فضای لازم دارم؟

میزان فضای ذخیره سازی هر عنوان بیشتر براساس طول و وضوح فیلم استوار است و با سایر متغیرهایی که در این معادله بازی می کنند – بزرگترین تنظیم کیفیت است – این تعداد می تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد.

ما سه فیلم با طول و وضوح مشابه بارگیری کردیم – چندین فیلم از جنگ ستارگان که هر کدام بیش از دو ساعت ظاهر می شوند – تا ببینیم چگونه هر یک از گزینه ها روی اندازه پرونده تأثیر می گذارد. امپراتوری به عقب برمی گردد با کیفیت استاندارد 0.92 گیگابایت برای مدت زمان 2 ساعت و 7 دقیقه دویدن بود امید جدید با میانگین 1.4 گیگابایت برای 2 ساعت و 4 دقیقه مورد نیاز است. این در مقایسه با یک جهش متوسط ​​است بازگشت جدی با کیفیت بالا ، که به 5/5 گیگابایت در 2 ساعت و 14 دقیقه نیاز داشت. برای پخش ، یک قسمت 39 دقیقه ای از ماندالوریایی برای کیفیت بالا 1.5 گیگابایت زمان لازم است ، اما فقط 270 مگابایت برای استاندارد و 424 مگابایت برای متوسط. سرانجام ، در یک اجرای 3 ساعته ، 1 دقیقه ای ، انتقام جویان: بازی نهایی به یک گیگابایت 7.1 گیگابایت نیاز دارد.

با استفاده از داده های بالا ، می توانید فضای ذخیره سازی مورد نیاز خود را تخمین بزنید. قبل از شروع بارگیری ، می توانید با تنظیم تنظیمات کیفیت ، ترکیب و مطابقت دهید. اکنون نیز زمان خوبی خواهد بود که بپرسید آیا برای بارگیری محتوا به اتصال Wi-Fi نیاز دارید یا نه ، گزینه ای که کسانی که اطلاعات محدودی دارند قطعاً باید آن را بررسی کنند. Disney + فقط به صورت پیش فرض امکان بارگیری Wi-Fi را دارد.

چه چیزی موجود است؟

Disney + رابط وب

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، همه موارد موجود در کاتالوگ دیزنی + را می توانید برای مصرف آفلاین بارگیری کنید. خواه یک فصل کامل باشد اردک تاریکی یا هر فیلم سینمایی مارول جهان ، اگر دیزنی + باشد ، می توانید آن را بارگیری کنید.

برخلاف برخی سرویس های دیگر ، Disney + برای محدودیت کاملا رایگان است. برای مبتدیان ، می توانید یک عنوان را همزمان در 10 دستگاه مختلف بارگیری کنید ، و می توانید هر کدام را به دفعات دلخواه بارگیری کنید. تنها چیزی که دیزنی می خواهد این است که هر 30 روز با دیزنی + ارتباط برقرار کند.

حتما بخوانید:
علل علائم و درمان ژنیکوماستی

چگونه عناوین را حذف کنم؟

در نهایت شما می خواهید برای چیز جدیدی جا باز کنید. چه بخواهید یک عنوان یا یک دسته را یک باره حذف کنید ، Disney + کار را به طرز تحسین برانگیزی ساده می کند.

مرحله 1: یک عنوان را حذف کنید

وقتی می خواهید عناوین را از دستگاه خود حذف کنید ، روند کار بسیار آسان تر از بارگیری پرونده ها است. در حقیقت ، حذف چیزی از دیزنی + فقط چند ثانیه طول می کشد. ابتدا با رفتن به بخش بارگیری ها ، محتوای خود را پیدا کنید. با ضربه زدن روی نماد دوم در سمت راست در نوار پیمایش برنامه ، می توانید به منطقه بارگیری دسترسی پیدا کنید. فیلمی را که می خواهید حذف کنید پیدا کنید و روی نماد گوشی هوشمند در سمت راست عنوان آن کلیک کنید. حذف را انتخاب کنید و عنوان بلافاصله از حافظه تلفن هوشمند همراه شما می آید. اگر چندین فیلم یا نمایش انتخاب شده را حذف کنید ، این یک روش آسان برای انجام آن است.

مرحله 2: همه عناوین را حذف کنید

در اینجا دو روش موثر برای حذف عناوین مختلف از صفحه + دیزنی خود به طور همزمان وجود دارد.

از قسمت بارگیری ، ویرایش را انتخاب کنید – در سمت راست بالای صفحه قرار دارد. در این مرحله جعبه هایی را مشاهده خواهید کرد که در کنار هر عنوان در لیست شما ظاهر می شوند و می توانید برای انتخاب عنوانی که نشان می دهد کلیک کنید. می توانید روی هر تعداد مربع که می خواهید عنوان های مربوطه را حذف کنید ، کلیک کنید و پس از پایان کار ، فقط روی گزینه trash can icon کلیک کنید تا برای همیشه حذف شوند. به همین ترتیب ، می توانید بر روی دکمه انتخاب همه کلیک کنید تا عناوین را برای حذف انتخاب کنید. اگر برای بار دوم دکمه انتخاب همه را فشار دهید ، همه عناوین شما لغو می شود.

اگر به دنبال یک راه حل حذف سریع بیشتر سریع هستید ، Disney + آن را ارائه می دهد. می توانید روی نماد حساب خود در پایین سمت چپ ضربه بزنید و روی «تنظیمات برنامه»> حذف همه بارگیری ها ضربه بزنید. این گزینه به شما امکان می دهد همه چیز را با یک دکمه حذف کنید ، فضای بیشتری برای همه عناوین جدیدی که می خواهید پس از آن بارگیری کنید ، ایجاد می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir