نحوه ایجاد یک گروه تماس با آیفون


اگر می خواهید یک مهمانی یا یک سفر گروهی ترتیب دهید ، ارسال پیام برای هر شخص به صورت جداگانه ممکن است طولانی شود. متأسفانه ، iOS راهی آسان برای ایجاد یک گروه تماس با iPhone ارائه نمی دهد. خوشبختانه ، ایجاد گروه های تماس روشی که اپل آن را طراحی کرده به راحتی پای با iCloud است. App Store همچنین تعداد انگشت شماری از برنامه های رایگان دارد که می توانند به شما کمک کنند.

پیشنهادات مرتبط با Cyber ​​Monday:

در این راهنما ، ما جزئیات ایجاد یک گروه تماس iCloud را بررسی خواهیم کرد و یک آموزش سریع در مورد چگونگی ایجاد یک گروه تماس iPhone با یک برنامه محبوب به نام Groups ارائه می دهیم.

اطلاعات بیشتر

نحوه ایجاد یک گروه تماس با استفاده از iCloud (کراس پلت فرم)

مرحله ی 1: به iCloud.com بروید و با استفاده از Apple ID و گذرواژه خود وارد حساب iCloud خود شوید. سپس انتخاب کنید مخاطب برای دیدن لیستی از مخاطبین فعلی خود.

گام 2: نماد به علاوه را در گوشه پایین سمت راست انتخاب کرده و کلیک کنید گروه جدید از منوی بازشو متناوباً ، می توانید بر روی یک فضای خالی خاکستری دوبار کلیک کنید تا سریعاً یک گروه جدید ایجاد کنید.

در iCloud یک گروه تماس آیفون ایجاد کنید

مرحله 3: سپس گروه را نامگذاری کرده و در جایی خارج از جعبه متن کلیک کنید تا ذخیره شود. اگر می خواهید نام را تغییر دهید ، روی آن دوبار کلیک کنید و نام گروه جدید خود را وارد کنید.

در iCloud یک گروه تماس آیفون ایجاد کنید

مرحله 4: برای افزودن مخاطبین به یک گروه خاص ، را انتخاب کنید تمام مخاطبین در بالای مخاطب مخاطبین مورد نظر را لیست کرده و به گروه مناسب بکشید.

در iCloud یک گروه تماس آیفون ایجاد کنید

مرحله 5: برای حذف کل گروه یا فقط یک مخاطب از گروه ، آن را انتخاب کنید ، روی نماد چرخ دنده در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید و انتخاب کنید حذف. توجه داشته باشید که این فقط مخاطب را از گروه پاک می کند. با حذف یک گروه مخاطبین در پاک نمی شوند.

حتما بخوانید:
بهترین پیشنهادات برای گوشی های هوشمند دسامبر 2020: آیفون ، ال جی و سایر محصولات
در iCloud یک گروه تماس آیفون ایجاد کنید

مرحله 6: گروه شما به طور خودکار با لیست مخاطبین iPhone شما همگام سازی می شود. برای استفاده از گروه جدید خود ، روی ضربه بزنید مخاطب را در iPhone خود انتخاب کرده و انتخاب کنید گروه ها از گوشه بالا سمت چپ صفحه مخاطبین ، سپس گروه هایی را که می خواهید استفاده کنید بررسی کرده و انتخاب کنید انجام شده.

مرحله 7: اگر به طور تصادفی یک گروه یا مخاطب را از یک گروه حذف کردید ، همیشه می توانید از iCloud برای بازیابی آن استفاده کنید. برای انجام این کار ، به حساب شبکه iCloud خود وارد شوید و کلیک کنید تنظیمات. پس از آنجا ، گزینه های زیادی برای بازیابی مخاطبین ، پرونده ها ، یادآوری ها ، تقویم ها و نشانک ها در زیر مشاهده خواهید کرد پیشرفته بخش.

پس از ایجاد گروهی مانند این ، می توانید برای آن پیام ارسال کنید. برای انجام این کار ، باز کنید پیام ها و پیام جدیدی ایجاد کنید. که در به: در قسمت وارد کنید ، نام گروه را وارد کنید و سپس روی آن ضربه بزنید. سپس پیام خود را بنویسید و ارسال کنید.

نکته: اجازه دهید iPhone شما به طور خودکار با iCloud همگام شود. به این ترتیب ، وقتی تلفن شما به رایانه شما متصل است ، به طور خودکار از گروه های شما در iCloud پشتیبان تهیه می شود.

نحوه ایجاد یک گروه تماس با استفاده از Groups (برنامه)

Groups یک برنامه رایگان است موجود در فروشگاه App که به شما امکان می دهد بدون رایانه خود گروه ایجاد کنید.

مرحله ی 1: App Store را در iPhone باز کنید ، کلیک کنید جستجو کردن در پایین و وارد شوید گروه ها در جعبه جستجو در بالا سپس انتخاب کنید گروه ها در بالای لیست حاصل شده ضربه بزنید و ضربه بزنید بگیر قبل از اینکه بزنی نصب.

حتما بخوانید:
AMD Radeon RX 6900 XT در مقابل انویدیا RTX 3090: نبرد پرچمدار

گام 2: راه افتادن گروه هاو در صفحه اصلی ، را انتخاب کنید برچسب جدیدی اضافه کنید.

مرحله 3: به صفحه گروه جدید بروید ، گروه مخاطب خود را نامگذاری کرده و انتخاب کنید بدون مخاطب – برخی را اضافه کنید. سپس می توانید مخاطبین را اضافه کنید. مخاطبی را که می خواهید اضافه کنید فشار داده و انتخاب کنید انجام شده. در کنار نام گروه یک نماد آبی مشاهده خواهید کرد که می توانید برای شخصی سازی نماد گروه روی آن کلیک کنید. اصابت انجام شده در گوشه بالا سمت چپ بعد از اضافه کردن همه آنها و سفارشی کردن گروه. به یاد داشته باشید که می توانید همان شخص را به بیش از یک گروه اضافه کنید.

مرحله 4: بعد از ایجاد گروه می توانید مخاطبین را اضافه یا حذف کنید. روی نام گروه ضربه بزنید و پیدا کنید مدیریت در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود را انتخاب کنید. سپس مخاطبین را مرور کرده و مخاطبی را که می خواهید اضافه یا حذف کنید انتخاب کنید. وقتی آماده شدید ، انتخاب کنید انجام شده در گوشه بالا سمت چپ و به دنبال آن نام گروه در بالا برای بازگشت به صفحه اصلی وجود دارد.

با iCloud می توانید کارهای زیادی انجام دهید ، بنابراین اگر قبلاً از iOS استفاده نکرده اید ، توصیه می کنیم مقاله ما را در مورد نحوه استفاده از iCloud بررسی کنید. به خاطر داشته باشید که iCloud اطلاعات شما را در سرورهای اپل ذخیره می کند و ممکن است در برابر هک شدن آسیب پذیر باشد. توصیه می کنیم برای افزایش امنیت در iCloud از تأیید صحت 2 مرحله ای استفاده کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir