نحوه اشتراک گذاری بازی ها در Xbox One


اشتراک بازی یکی از بهترین ویژگی هایی است که دنیای بازی در دهه اخیر دیده است. این فرایند برای Xbox One پیاده سازی شده است و به شما امکان می دهد به شخصی که اعتماد دارید به کتابخانه بازی قابل بارگیری خود دسترسی پیدا کنید.

همچنین می توانید در حساب Xbox دوست معتمد خود به بازی ها دسترسی پیدا کنید. Xbox One ، Xbox One S و Xbox One X اشتراک گذاری بازی ها را آسان می کند ، اما با چند محدودیت همراه است که باید از قبل بدانید.

برای به اشتراک گذاشتن بازی های Xbox ، شما و دوستتان به سیستم ها و حساب های Xbox One خود نیاز دارید. اما وقتی همه اینها کنار هم قرار گرفتند ، به اشتراک گذاری بازیها فوق العاده آسان است. در اینجا چند مرحله وجود دارد که باید برای عملکرد مناسب این ویژگی دنبال کنید.

اطلاعات بیشتر

اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید

قبل از شروع ، شما و شریک بازی خود نیاز به دسترسی به سیستم های یکدیگر خواهید داشت و شما آماده اشتراک اطلاعات حساب – از جمله ایمیل مرتبط با حساب های Xbox و گذرواژه های مربوطه خواهید بود.

از اینجا ، مراحل زیر توضیح می دهد که شما و شریک زندگی خود باید در Xbox One خود چه کاری انجام دهید. برای مبادله کتابخانه ها ، باید این فرایند را دو بار تکرار کنید – یک بار برای پیوند دادن Xbox One به حساب آنها و بار دیگر برای پیوند دادن Xbox One به حساب خود.

نحوه اشتراک بازی ها

بعد از اتمام کار ، نماد را در گوشه بالا سمت چپ صفحه اصلی انتخاب کنید ، سپس به منوی حساب کاربری بروید (دوباره سمت چپ). انتخاب کنید یکی جدید اضافه کنیدو سپس هر دو حساب را به Xbox One خود اضافه کنید.

حتما بخوانید:
زیر ذربین: نقد و بررسی سشوار مسافرتی فیلیپس مدل BHD003 - آی بیستون مگ

از آنجا ، شما باید Xbox One شریک بازی خود را به یک “Xbox خانگی” تبدیل کنید. وارد شدن تنظیمات سپس منو شخصی سازی، سپس پیدا کنید خانه من را Xbox بسازید. در این منو ، سیستم را به عنوان دستگاه پیش فرض خود ثبت کنید. از آنجا که در توضیحات آمده است ، “اگر شما این خانه Xbox خود را قرار دهید ، مردم می توانند بازی کنند بدون اینکه مانند شما وارد سیستم شوند.” راحت و البته دقیقاً همان کاری که ما می خواهیم انجام دهیم.

در آخر ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که با انتخاب وارد کتابخانه بازی خود شوید بازی ها و برنامه های من، و سپس آماده نصب. در اینجا باید لیستی از تمام بازی هایی که برای حساب شما موجود است را مشاهده کنید. این اکنون هم شامل بازی های شخصی شما و هم شرکای اشتراک بازی شما خواهد بود. اشتراک گذاری همچنین به شما امکان می دهد یک حساب Xbox Live Gold تقسیم کنید.

برای مبادله کتابخانه ها ، مراحل 2-4 را در دستگاه شریک زندگی خود تکرار کنید و کنسول آنها را به یک “Xbox خانگی” تبدیل کنید.

مواردی که باید قبل از اشتراک بازی ها بدانید

این روند با خطرات متعددی همراه است. دوست شما می تواند از طریق حساب فروشگاه Xbox شما خرید انجام دهد ، بنابراین مراقب باشید چه اطلاعاتی را در حساب خود نگه دارید. ما اکیداً توصیه می کنیم که اشتراک گذاری بازی را فقط با یک دوست معتمد یا یکی از اعضای خانواده تنظیم کنید. به این ترتیب ، بدون اجازه شما دیگر نگران خرید نخواهید بود.

حتما بخوانید:
کربن فعال { زغال فعال} چیست؟

اگر اتصال اینترنت شما به پایان رسیده باشد و Xbox One فعلی شما به عنوان Xbox خانگی ثبت نشده باشد ، همچنین به کتابخانه بازی دیجیتال خود دسترسی نخواهید داشت. سایر کاربران کنسول شما نیز به بازی های شما یا اشتراک Xbox Live Gold دسترسی نخواهند داشت ، مگر اینکه Xbox خانگی شما باشد.

اگر یکی از شما Xbox One جدید بخرد یا به Xbox One X ارتقا یابد ، باید این فرآیند را تکرار کنید. مایکروسافت به شما امکان می دهد سالانه پنج بار خانه Xbox خود را تغییر دهید ، از اولین بار که آن را تغییر می دهید. به عبارت دیگر ، شما به طور مداوم نمی توانید حساب ها را با دوستان خود مبادله کنید تا بازی های مختلف را به اشتراک بگذارید. توصیه می کنیم قبل از مبادله اطلاعات حساب ، یک نفر را انتخاب کرده و برنامه ریزی کنید.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir