نحوه اسکن اسناد با آیفون خوددسترسی به دنیا در نوک انگشتان شما به لطف فناوری امروز هرگز آسان نبوده است. متأسفانه ، شما همیشه نمی توانید همه کارها را با تلفن هوشمند خود انجام دهید. بعضی اوقات مجبور می شوید از فناوری قدیمی دست و پاگیر مانند چاپگرها و اسکنرها استفاده کنید. چقدر کسل کننده.

خبر خوب این است که وقتی به یک سند اسکن شده نیاز دارید ، می توانید کاملاً از این اسکنر قدیمی غر زدن چشم پوشی کنید. می توانید با استفاده از چندین برنامه مختلف ، سندی را مستقیماً از آیفون خود اسکن کنید. ما به شما نشان می دهیم که چگونه

از برنامه Files استفاده کنید

با استفاده از iOS 13 ، برنامه Files اسکن اسناد و ذخیره آنها را بر روی تلفن شما بسیار آسان می کند. می توانید رسیدها را اسکن کنید یا اسناد را بدون کشیدن به خانه امضا و اسکن کنید. فقط مطمئن شوید که به iCloud متصل هستید و می توانید از طریق iPhone و رایانه به iCloud Drive خود دسترسی پیدا کنید. در اینجا نحوه شروع کار آمده است.

مرحله ی 1: برنامه Files را در تلفن خود پیدا کنید. این جایی است که می توانید تمام پرونده های iCloud خود را مشاهده کنید تا با دست زدن به اسناد رقصید.

گام 2: با باز کردن برنامه ، i را انتخاب کنیدCloud Drive محل.

مرحله 3: صفحه را به پایین بکشید و روی سه نقطه ضربه بزنید | بیشتر آیکون.

مرحله 4: انتخاب کنید پوشه جدید، پوشه خود را نامگذاری کنید اسکن کردن و سپس ضربه بزنید انجام شده.

مرحله 5: از جدید شما اسکن کردن پوشه ، دوباره ضربه تند به پایین بکشید تا روی سه نقطه ضربه بزنید | بیشتر و انتخاب کنید اسکن اسناد برای فعال کردن دوربین

مرحله 6: سند را روی یک سطح قرار دهید و تلفن را روی آن نگه دارید تا زمانی که توسط برنامه دوربین شناخته شود. سند با رنگ آبی برجسته شده است. اغلب اوقات ، برنامه عکس را به طور خودکار می گیرد ، اما در صورت عدم گرفتن سریع سند شما ، یک دکمه شاتر نیز وجود دارد.

مرحله 7: ضربه زدن صرفه جویی و اسکن شما انجام می شود اسکن کردن پوشه ای که در آن هر کجا که به iCloud دسترسی داشته باشید قابل مشاهده خواهد بود. از آنجا ، می توانید روی سند ضربه بزنید تا نام آن را تغییر دهید.

اسناد متعدد را به ترتیب اسکن کنید

مرحله ی 1: اسناد خود را در یک دسته قرار دهید تا اسکن آنها یکی یکی شود.

حتما بخوانید:
بنیاد هیوندای و نمایشگاه کیا برای خودروهای الکتریکی آینده

گام 2: بعد از ضبط صفحه اول توسط دوربین ، برنامه خوانده می شود اسکن بعدی انجام شد در پایین صفحه اول را بردارید تا بتواند صفحه دوم را ضبط کند.

مرحله 3: مرحله 2 را تکرار کنید تا تمام اسکن را کامل کنید.

مرحله 4: ضربه زدن صرفه جویی و تمام صفحات اسکن شده شما در یک سند ذخیره می شود. نماد نشان می دهد که چند صفحه گنجانده شده است.

نگران انجام زاویه اسکن مناسب نباشید ، زیرا برنامه به طور خودکار نمای را تنظیم می کند تا اسکن را یکنواخت کند. وقتی اسکن های تمام شده را مشاهده می کنید ، با ارائه محتوای با کیفیت بالا به درستی همسو می شوند.

پس از پایان اسکن ، گزینه های بیشتری وجود دارد که می توانید تغییر دهید. کافیست صفحه را در گوشه پایین سمت چپ بزنید و با استفاده از نماد سطل زباله صفحه را کاملاً پاک کنید. دوباره بگیر دکمه به شما امکان می دهد بدون نیاز به راه اندازی مجدد اسکن چندین صفحه ، یک صفحه را در یک سری اصلاح کنید. می توانید لبه های سند را بیشتر برش دهید یا تغییر دهید ، از فیلتر استفاده کنید یا آن را بچرخانید تا دقیقاً همان شکلی که می خواهید ظاهر شود.

از برنامه یادداشت ها استفاده کنید

برنامه آیفون داخلی آیفون از ویژگی اسکن ویژه ای برخوردار است که هنگام ایجاد سند یادداشت جدید می توانید به آن دسترسی داشته باشید. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

مرحله ی 1: یادداشتی را باز کنید یا یادداشت جدیدی ایجاد کنید.

گام 2: ضربه زدن دوربین نماد اسکن اسناد.

مرحله 3: سند را روی یک سطح قرار دهید و دوربین دستگاه را روی آن نگه دارید.

مرحله 4: اگر دستگاه شما در حالت خودکار باشد ، برنامه با برجسته کردن آن به رنگ زرد ، سند شما را به طور خودکار اسکن می کند. این برنامه بسته به شرایط نوری یک فلاش را اعمال می کند. اگر دوربین سند شما را به طور خودکار ضبط نمی کند ، می توانید با لمس دکمه شاتر اسکن را به صورت دستی انجام دهید.

مرحله 5: کنترل فیلتر را لمس کنید تا اسکن را برای رنگ ، سیاه و سفید و مقیاس خاکستری تنظیم کنید.

مرحله 6: گوشه ها را بکشید تا اسکن را متناسب با صفحه در صورت لزوم تنظیم کنید ، یا فقط بخشی از صفحه مورد نظر را اسکن کند.

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

مرحله 7: ضربه زدن ذخیره اسکن.

مرحله 8: اگر اسکن چند صفحه ای است ، اسکن های بیشتری به آن اضافه کنید و روی ضربه بزنید صرفه جویی وقتی آماده ای.

وقتی اسکن شما کامل شد ، هنوز هم می توانید فیلتر را تنظیم کنید ، برش دهید یا بچرخانید – یا آن را از سطل آشغال خارج کنید.

برای تداوم از دوربین استفاده کنید

MacOS و iOS دارای یک ویژگی تداوم دوربین هستند که می توانید برای راه اندازی و کنترل دوربین روی دستگاه تلفن همراه خود از Mac خود استفاده کنید. می توانید از این ویژگی برای انتقال آسان عکس ها یا اسکن ها از تلفن خود به یک سند باز Mac استفاده کنید.

دوربین به طور مداوم با Finder ، Notes ، Mail ، Messages ، TextEdit ، Keynote 8.2 ، Numbers 5.2 و Pages 7.2 یا بالاتر کار می کند. همراه با MacOS Mojave و iOS 12 یا بالاتر.

اول ، هر دو Mac و دستگاه Apple شما باید Wi-Fi و بلوتوث را فعال کنند. همچنین باید با استفاده از احراز هویت دو عاملی در هر دو دستگاه با Apple ID یکسان وارد iCloud شوید. در اینجا نحوه اسکن با استفاده از دوربین پیوسته آورده شده است.

مرحله ی 1: یکی از برنامه های پشتیبانی شده را در Mac خود باز کنید.

گام 2: در سند یا پنجره Mac کلیک یا راست کلیک کرده و انتخاب کنید وارد کردن از iPhone یا iPad ، به دنبال اسکن اسناد منn منوی بازشو

با کلیک کردن می توانید به ویژگی اسکن نیز دسترسی پیدا کنید فایل یا محل در نوار منو این گزینه را در Action در Finder پیدا خواهید کرد. در Mac خود ، می توانید با کلیک راست به این گزینه دسترسی پیدا کنید تا منوی pop-up باز شود.

مرحله 3: لنز دوربین آیفون یا آیپد خود را به سمت سند بکشید و منتظر بمانید تا اسکن کامل شود. در عوض ، می توانید با لمس دکمه شاتر مجازی یا استفاده از یکی از دکمه های میزان صدا ، اسکن را به صورت دستی انجام دهید.

مرحله 4: اسکن را تنظیم کنید تا صفحه قرار گیرد یا با کشیدن گوشه ها ، فقط بخشی از اسکن مورد نظر را برش دهید. سپس کلیک کنید اسکن را ادامه دهید.

مرحله 5: این فرایند را برای افزودن اسکن های اضافی تکرار کنید یا ضربه بزنید صرفه جویی تمام کردن

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir