نحوه استفاده از پخش از راه دور PS5


مانند PS4 و PS4 Pro ، شما می توانید پلی استیشن 5 خود را از راه دور بازی کنید. با پخش از راه دور ، می توانید رایانه شخصی یا دستگاه همراه خود را به PS5 خود متصل کرده و بازی ها را تقریباً به هر صفحه اتصال اینترنت متصل کنید. اگر غنائم اضافی بگیرید مهم نیست اتاق بازی Astro در حالی که شما در رختخواب هستید یا رئیس می کنید روح دیو هنگام خوابیدن روی کاناپه ، راهنمای ما در مورد نحوه استفاده از پخش از راه دور PS5 شما را تنظیم می کند.

بیشترین بهره را از PS5 خود ببرید

نحوه استفاده از پخش از راه دور PS5 گام به گام

می توانید PS5 خود را از راه دور در PS4 ، PC ، Mac ، Android ، iPad یا iPhone با استفاده از DualShock 4 یا DualSense بازی کنید. با این وجود ، اگر بخواهید یک کنترل کننده را به صورت بی سیم وصل کنید ، همه دستگاه ها از هر دو کنترل کننده پشتیبانی نمی کنند و سیستم عامل مورد نیاز است. اگر می خواهید از جزئیات آن مطلع شوید ادامه مطلب را بخوانید. اگر خودتان مشکوک به جستجو در سیستم مورد نیاز نیستید ، این مراحل را دنبال کنید:

  1. دنبال می کنم تنظیمات> سیستم> پخش از راه دور
  2. بررسی پخش از راه دور را فعال کنید.
  3. برنامه PS Remote Play را برای Android ، iOS ، Windows یا Mac بارگیری کنید.
  4. برنامه PS Remote Play را باز کرده و وارد شبکه PlayStation Network شوید.
  5. انتخاب کنید PS5 در صفحه بعدی
  6. اگر برنامه PS Remote Play به طور خودکار PS5 شما را پیدا نمی کند ، را انتخاب کنید دستگاهی را وصل کنید در کنسول خود ، سپس کدی را که در برنامه Remote Play ارائه شده وارد کنید.

نحوه استفاده از پخش از راه دور PS5 در رایانه های شخصی ، مک ، اندروید ، iOS و PS4

اگرچه تنظیم پخش از راه دور PS5 آسان است ، اما چند نکته وجود دارد که باید قبل از شروع پخش جریانی بدانید. ابتدا PS5 و دستگاه موردنظر خود را به همان شبکه متصل کنید. در حالت ایده آل ، می خواهید هر دو دستگاه را از طریق اتصال کابل (بدون Wi-Fi) متصل کنید.

برای شروع پخش از راه دور نیازی به پیکربندی کامل ندارید. اگرچه وقتی هر دو دستگاه متصل هستند این تجربه بهتر است ، شما می توانید از یک اتصال بی سیم در دستگاه مورد نظر خود استفاده کنید. با این حال ، استفاده از اتصال کابل در PS5 بسیار مهم است. اینکه “PS5” شما از اتصال بی سیم استفاده می کند “خراب” تماس بگیرید ، صرف نظر از سرعت اینترنت شما سخاوتمندانه است.

حتما بخوانید:
کیت کلاچ برای دلار

مرحله 1: پخش از راه دور را روی PS5 خود تنظیم کنید

قبل از شروع ، روی تنظیمات را انتخاب کرده و انتخاب کنید شبکه. زیر وضعیت اتصال بخش را انتخاب کنید اتصال اینترنت خود را آزمایش کنید و منتظر بمانید تا آزمون کامل شود. پس از اتمام ، بررسی کنید سرعت اتصال (بارگیری) بخش. شما حداقل 5 مگابیت در ثانیه به سرعت بارگیری نیاز دارید ، اگرچه سونی 15 مگابیت در ثانیه را توصیه می کند. ارزش تکرار ، مطمئن شوید که PS5 خود را با استفاده از کابل اترنت متصل می کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

PS5 به طور پیش فرض پخش از راه دور را فعال نمی کند. برای روشن کردن ویژگی ، دنبال کنید تنظیمات> سیستم> پخش از راه دور ، سپس از لغزنده روشن استفاده کنید پخش از راه دور را فعال کنید تنظیمات. این تنها چیزی است که برای روشن کردن پخش از راه دور باید تنظیم کنید ، اما هنوز این صفحه را نبندید. ممکن است لازم باشد دستگاه های خود را متصل کنید.

مرحله 2: برنامه PS Remote Play را بارگیری کنید

قبل از اتصال دستگاه های خود ، باید آن را متصل کنید. برنامه PS Remote Play برای ویندوز ، MacOS ، iOS ، Android ، PS4 و PS5 در دسترس است (بله ، اگر واقعا بخواهید می توانید یک PS5 را به PS5 دیگری منتقل کنید). PS5 و PS4 در حال حاضر یک برنامه Remote Play به نام دارند پخش از راه دور PS5 در کتابخانه شما. برای سایر دستگاه ها ، برنامه را از Sony بارگیری کنید.

این برنامه برخی از نیازهای خاص فراتر از سرعت اینترنت را دارد. برای Android ، برای بارگیری برنامه و استفاده از کنترلهای روی صفحه به Android7 یا بالاتر نیاز دارید. اگر می خواهید DualShock 4 را از طریق بلوتوث متصل کنید ، به Android 10 یا بالاتر نیاز دارید. به همین ترتیب ، دستگاه های اپل که از iOS 12.1 یا بالاتر استفاده می کنند می توانند از این برنامه با کنترلهای روی صفحه استفاده کنند ، اما برای استفاده از DualShock 4 از طریق بلوتوث به iOS 13 یا بالاتر نیاز دارید. PS Remote Play در حال حاضر از کنترلر DualSense پشتیبانی نمی کند ، به صورت سیمی یا غیر.

حتما بخوانید:
واشر سرسیلندر خودرو چیست و چه نقشی دارد؟

در رایانه رومیزی ، به Windows 10 یا MacOS 10.13 یا بالاتر نیاز دارید. می توانید از طریق بلوتوث از طریق بلوتوث بر روی رایانه رومیزی یا DualSense به صورت بی سیم از DualShock 4 استفاده کنید. برنامه دسک تاپ هنوز به صورت بی سیم از DualSense پشتیبانی نمی کند.

مرحله 3: دستگاه های خود را متصل کنید

پس از اتمام بارگیری ، برنامه PS Remote Play را روی دستگاه مورد نظر خود باز کرده و انتخاب کنید وارد PSN شوید. پس از ورود به سیستم ، از شما سال می شود که آیا می خواهید از PS5 یا PS4 پخش جریانی کنید. انتخاب کنید PS5 – اطمینان حاصل کنید که PS5 و دستگاه شما به یک شبکه متصل هستند – و منتظر بمانید تا برنامه کنسول شما را تشخیص دهد.

ما این فرآیند را در Android و Windows آزمایش کردیم و در هر دو حالت برنامه و کنسول پس از حدود یک دقیقه به طور خودکار متصل شدند. با این حال ، ممکن است لازم باشد دستگاه های خود را به صورت دستی وصل کنید. اگر چنین کردید ، دنبال کنید تنظیمات> سیستم> پخش از راه دور > دستگاهی را وصل کنید. کد ارائه شده توسط PS5 خود را در برنامه PS Remote Play وارد کرده و کارتان تمام شد.

مرحله 4: شروع پخش از راه دور

هنگامی که دستگاه و PS5 خود را متصل کردید ، هنگامی که کنسول و دستگاه هدف به یک شبکه متصل هستند می توانید جریان را شروع کنید. همچنین می توانید PS5 خود را با استفاده از برنامه PS Remote Play از خواب بیدار کنید. این ویژگی به طور پیش فرض برای PS5 فعال است ، اما هرگز مانع از بررسی مجدد آن نمی شود.

دنبال می کنم تنظیمات> سیستم> صرفه جویی در مصرف برق> عملکردهای موجود در حالت خواب. در اینجا فعال کنید با اینترنت در تماس باشید و روشن کردن PS5 را فعال کنید تنظیمات. توجه داشته باشید که PS5 را فقط در حالت خواب می توانید بیدار کنید نه زمانی که کاملاً خاموش باشد.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir