نحوه اتصال Xbox Series X Controller به رایانه خود


کنترل کننده Xbox Series X پیشرفت های چشمگیری در کیفیت زندگی نسبت به مدل قبلی خود ایجاد کرده است – پیشرفت هایی که گیمرهای رایانه ای نمی خواهند آن را از دست بدهند. خوشبختانه اتصال مدل کنترل کننده جدید به رایانه ساده و مشابه آنچه ممکن است قبلاً کنترلر Xbox One را متصل کرده باشید ، است.

مایکروسافت تضمین می کند تمام لوازم جانبی که برای کنترلر Xbox One کار می کنند با کنترلر جدیدتر Xbox Series X کار خواهند کرد. از آنجا که ویندوز یک محصول مایکروسافت است ، اتصال کنترلر Xbox Series X آسان است و چندین روش برای اتصال کنترلر وجود دارد. به رایانه

بیشتر ببین

پلاگین و بازی

اتصال کنترل کننده X X Series X به رایانه به سادگی پلاگین و بازی است. کنترل کننده جدید دارای یک پورت USB-C است ، بنابراین تمام آنچه شما نیاز دارید یک کابل USB-C و voilà است ، کنترلر شما آماده کار است. ممکن است رایانه شما برخی از درایورهای لازم برای کار با کنترلر را بارگیری کند ، اما پس از اتمام کار ، می توانید طیف وسیعی از بازی های ارائه شده در Xbox Gamepass را برای رایانه اجرا کنید.

بي سيم

Xbox Elite Series 2

مایکروسافت به گیمرها دو روش برای اتصال بی سیم کنترلر خود داده است. این کنترل کننده دارای بلوتوث داخلی و سیگنال بی سیم خود مایکروسافت است که به آن Xbox Wireless نیز می گویند.

از طریق بلوتوث وصل شوید

برای اتصال کنترل کننده خود از طریق بلوتوث ، این مراحل را دنبال کنید:

مرحله ی 1: قابل اعتماد و متخصص تنظیمات روی رایانه خود کلیک کنید و کلیک کنید دستگاهها

گام 2: کلیک تنظیمات بلوتوث مطمئن شوید تنظیمات بلوتوث روشن است.

حتما بخوانید:
معرفی ویژگی های بهترین دفتر برای جزوه نویسی

مرحله 3: با فشار دادن دکمه راهنما و سپس فشار دادن دکمه همگام سازی ، کنترل کننده سری Xbox را روشن کنید. دکمه راهنما به سرعت شروع به چشمک زدن می کند ، این نشان می دهد کنترل کننده آماده همگام سازی است.

مرحله 4: در رایانه ، انتخاب کنید اضافه کردن بلوتوث یا سایر دستگاه هاو کلیک کنید بلوتوث. رایانه شما شروع به جستجوی دستگاه های بلوتوث می کند.

مرحله 5: وقتی کنترل کننده شما ظاهر شد ، را انتخاب کنید کنترل کننده بی سیم Xbox.

از طریق Xbox Wireless متصل شوید

ایکس باکس

Xbox Wireless سیگنال قوی تری نسبت به بلوتوث ارائه می دهد. بلوتوث تمایل دارد در مسافت های طولانی سیگنال خود را از دست بدهد و به راحتی تداخل ایجاد می کند ، بنابراین اگر می خواهید از وقفه جلوگیری کنید ، کنترل کننده خود را به Xbox Wireless متصل کنید. مایکروسافت یک آداپتور بی سیم Xbox را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد کنترلر خود را تقریباً یکپارچه به رایانه متصل کنید.

برای اتصال کنترل کننده خود از طریق آداپتور بی سیم Xbox ، این مراحل را دنبال کنید:

مرحله ی 1: آداپتور بی سیم Xbox را بخرید. (24.99 دلار)

گام 2: آداپتور را به درگاه USB وصل کنید. رایانه شما می تواند درایورها را نصب یا به روز کند تا مطمئن شود این دستگاه به درستی کار می کند.

مرحله 3: با فشار دادن دکمه راهنما و سپس فشار دادن دکمه همگام سازی ، کنترل کننده سری Xbox را روشن کنید. دکمه راهنما به سرعت شروع به چشمک زدن می کند ، این نشان می دهد کنترل کننده آماده همگام سازی است.

حتما بخوانید:
F1 Driver در Fireball Crash مطمئن است که این هاله جان او را نجات داده است

مرحله 4: دکمه همگام سازی را در کنار آداپتور بی سیم Xbox فشار دهید. هنگامی که دکمه راهنما متوقف شد ، این نشانگر جفت شدن کنترل کننده شما است.

برنامه لوازم جانبی Xbox

مایکروسافت یک برنامه لوازم جانبی Xbox را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تنظیمات دکمه کنترل کننده خود را از طریق فروشگاه مایکروسافت سفارشی کنید. علاوه بر این ، این برنامه به شما امکان می دهد تا میان افزار را به روز کنید. برای به روزرسانی کنترلر ، مطمئن شوید که از طریق اتصال USB به رایانه شما متصل است.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir