[ad_1]

نینتندو سوییچ Lite متفاوت از نینتندو سوییچ استاندارد عمل می کند. به طور خاص ، شما نمی توانید کنسول را بین حالت دستی و حالت اتصال متصل کنید. بخشی از دلیل این امر این است که نمی توان کنترل های Switch Lite را از خود سیستم جدا کرد. این به Switch Lite قیمت کمتری می دهد و قابلیت حمل بسیار بیشتری را فراهم می کند. با این حال ، این انتخاب طراحی به معنای ناسازگاری کامل کنترل کننده های Joy-Con با Switch Lite نیست. در واقع ، با لوازم جانبی مناسب و چند نکته می توانید با Switch Lite در حالت دسک تاپ بازی کنید و آن را با کنترل کننده های Joy-Con کنترل کنید. در اینجا نحوه استفاده از کنترل کننده های Joy-Con نینتندو سوییچ Lite آورده شده است.

نحوه اتصال Joy-Cons به Nintendo Switch Lite

1. کنترل کننده های Joy-Con را بگیرید

قبل از استفاده از کنترل کننده های Joy-Con با Nintendo Switch Lite به چندین لوازم جانبی نیاز خواهید داشت. اولین آنها کنترل کننده های Joy-Con هستند.

آنها در بسته های یک یا دو تایی با تسمه های Joy-Con برای بازی افقی موجود هستند. ما توصیه می کنیم که بسته دو بسته ای را تهیه کنید ، زیرا به شما امکان می دهد تمام بازی های Switch را با Joy-Cons انجام دهید ، زیرا برخی از آنها از یک بازی Joy-Con پشتیبانی نمی کنند.

اگر قصد دارید در بازی هایی مانند دیگران با افراد دیگر بازی کنید Mario Kart 8 Deluxe، سپس شما باید بسته دوم کنترل کننده های Joy-Con را انتخاب کنید.

2. یک ایستگاه شارژ دریافت کنید

سپس باید یک ایستگاه شارژ برای کنترلرها خریداری کنید ، زیرا Joy-Cons با استفاده از Switch Lite قابل شارژ نیست. وجود دارد ایستگاه شارژ با چهار کنترل کننده می توانید به صورت آنلاین یا حداکثر خرده فروشی های اصلی که از طریق اتصال USB تغذیه می شوند ، متصل شوید. حتی نشانگرهای سطح باتری را برای کنترل کننده ها ارائه می دهد.

وقتی از کنترل کننده های Joy-Con استفاده نمی کنید ، باید در ایستگاه ذخیره شوند تا همیشه برای استفاده آماده باشند.

3. سکو بردارید

اگر قصد دارید Nintendo Switch Lite را با Joy-Cons بازی کنید ، برای نگه داشتن آن به حالت ایستاده احتیاج دارید ، زیرا شامل مینی پایه قبلی نیست. توصیه می کنیم HORI Dual USB Playstand به دلیل عملکردهای شارژ و اتصال آن. با این حال ، هر جایگاهی که سوییچ Lite را به حالت ایستاده قرار دهد ، این کار را انجام خواهد داد.

4. خرید دسته Joy-Con (اختیاری)

این مرحله اختیاری است ، اما اگر احساس کنترلر واقعی تری می خواهید ، بهتر است یک گریپ Joy-Con تهیه کنید که به شما امکان دهد Joy-Con را به قالبی بچرخانید که مانند یک حصیر بازی سنتی باشد. امروزه یافتن آنها سخت است ، مانند اکثر لوازم جانبی نینتندو سوییچ ، از جمله خود سیستم.

5. موارد منفی شادی را با Switch Lite خود مرتبط کنید

پس از بارگیری کنترلرها ، Joy-Con را به چپ و راست بکشید و آماده اتصال آن به Nintendo Switch Lite شوید.

سیستم خود را روشن کرده و انتخاب کنید کنترل کننده ها در پایین منوی اصلی کلیک کنید.

سپس انتخاب کنید چسب و ترتیب را تغییر دهید گزینه. Switch Lite شما اکنون آماده جفت شدن با Joy-Cons شما است.

دکمه همگام سازی را برای یک یا دو ثانیه بر روی کنترل کننده Joy-Con که در حال جفت شدن هستید فشار دهید. این در امتداد نرده قرار دارد ، بنابراین اگر Joy-Con را روی کنترل کننده دارید ، بند آن را جدا کنید.

باید در عرض چند ثانیه جفت شود. سپس با نگه داشتن دکمه های L و R روی کنترل کننده ها می توانید از تنظیمات کنترلی مورد نظر خود استفاده کنید. اگر از دو کنترل کننده استفاده می کنید ، L را در سمت چپ و R را در سمت راست فشار دهید. اگر فقط از یکی استفاده می کنید ، آن را به کناری برگردانید و دکمه های کوچک L و R را که روی نرده قرار دارد فشار دهید.

در این مرحله می توانید تسمه های Joy-Con را دوباره روی کنترل کننده های خود قرار دهید.

وقتی Switch Lite را در حالت خواب قرار می دهید ، کنترل کننده های Joy-Con باید به طور خودکار خاموش شوند. با این حال ، آنها نیاز به همگام سازی دارند ، بنابراین فقط کافی است روی دکمه صفحه اصلی یا دکمه چهره همه ضربه بزنید که آماده هستید دوباره آن را به Switch Lite متصل کنید.

آیا می توانید از کنترلر Pro با Nintendo Switch Lite استفاده کنید؟

شما می توانید از Pro Controller شگفت انگیز با Switch Lite استفاده کنید. همان مراحل را دنبال کنید مثل اینکه از Joy-Cons استفاده می کنید ، و وقتی در حالت جدول جداول اصلی هستید عملکرد با استفاده از Pro Controller یکسان خواهد بود.

می توانید Pro Pro Controller را به USB متصل کنید تا برخی از مشکلات را ذخیره کنید ، البته اگر تنظیم صحیحی داشته باشید. ما به شما توصیه می کنیم که از دستگاهی با تأیید Hinte که توسط نینتندو توصیه شده استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید چه کسی را ببرید ، HORI Dual USB Playstand کار می کند.

با استفاده از این تنظیم می توانید سیستم خود را بوت کنید و همچنین می توانید از پایه استفاده کنید ، که متأسفانه Switch Lite فاقد آن است. برای شروع ، Switch Lite خود را روی پایه قرار دهید ، سپس Pro Controller را بگیرید و آن را با کابل USB همگام کنید تا آماده شود.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر