اگر دارای پوستی خشک هستید و میخواهید برای مدت بسیار طولانی کرم پودر بر روی صورتتان بماند، نوع کرمی بهترین انتخاب برای شما است. فونداسیون «سینره» نسبت به تعریق مقاوم است؛ در نتیجه در طول مدت استفاده در خطوط چهره جمع نشده و یکنواختی خود را حفظ میکند. شرکت مای یک برند ایرانی است که تاکنون توانسته جایگاه خود را در بین مشتریان خود با توجه به کیفیت و قیمت پیدا کند.

اگر نوع پوست شما چرب است یا اکنه بر ان مشاهده می کنید، می توانید این کرم پودر را بر روی پوست خود امتحان کنید تا بعد از ۴ تا ۶ هفته، تاثیر شگفت انگیز ان را در کم شدن تعداد اکنه ها بر روی پوست خود مشاهده کنید. تنها با یکبار استفاده در روز می توانید پوستی بسیار شاداب و طبیعی را داشته باشید. ترکیبات این کرم پودر پوست شما را از اسیب های محیطی حفظ می کند و حالت طبیعی و شادابی به پوستتان باز می گرداند. کرم پودر با کیفیت، نباید در پوست احساس سنگینی و خستگی ایجاد کند و دارای ترکیبات موثر در تقویت و بازسازی بافت های پوستی باشد.

ترکیبات این کرم موثر، غیر حساسیت زا و ضد قرمزی پوست هستند. با استفاده از این کرم پودر، افزایش سن به شکل چشمگیری برطرف خواهند شد. همان طور که می دانید، کرم پودر، بخش جدایی ناپذیر از فرآیند های مراقبتی و آرایشی پوست بانوان بوده و همواره در فصول مختلف، بر اساس جنس و رنگ پوست، مورد استفاده قرار می گیرد.

انتخاب نوع کرم پودر، به جنس پوست و رنگ و میزان حساسیت شما بستگی دارد. این نوع از نظر قوام، زمان ماندگاری و میزان آبرسانی انواع متفاوتی دارد. این کرم دارای خاصیت مرطوب کنندگی هم است و این به دلیل فرمولاسیون این محصول است که گلیسیرین و عصاره شی باتر دارد که پوست شما را بسیار مرطوب نگه می دارد و بر روی پوست بسیار سبک و فاقد چریی است. اگر به دنبال کرم پودری هستید که خاصیت محافظت در مقابل اشعه های مضر افتاب را هم داشته باشد، از اسپکتروم با اس پی اف ۱۵ استفاده کنید. با مشاوران آرایشی مجرب رایزنی کنید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم پودر شیشه ای لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر