این کرم ها حاوی روغن بیشتری نسبت به یک لوسیون معمولی هستند و سایر ترکیبات موجود در آنها به طور خاص برای جلوگیری از خطوط ریز دور چشم طراحی و استفاده شده اند. توصیه میشود که در اوایل بروز چینها و قبل از عمیقشدن چروکها به طور منظم استفاده شود.

پوست حساس و نازک دور چشم به مراقبت ویژه و مخصوص نیاز دارد که درنتیجه افزایش سن و خستگی و کمبود آب پوست ناحیه اطـراف دور چشم ، باعث بروز حلقههای تیره و پف اطـراف چشم میشود نو آوری این فرمول شامل گیاه جینگو بیلوبا (Ginkgobiloba Extract) جهت تسهیل خونرسانی اطراف چشمها، کافئین (Caffeine) بهدلیل ویژگیهای ضدالتهابی و خواص آنتیاکسیدانی در کاهش تیرگی دور چشم، کلاژن جهت پیشگیری از پیری و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست و کمک به کاهش چروکها است. کرم دور چشم «نئودرم» (Neuderm) مدل «مولتی افیکیسی» (Multi Efficacy) با ترکیبات سین کول (Syn-Coll) و کمپلکس ام-دی-آی (MDI)، بدون احساس چربی، پوست دور چشم را ترمیم کرده و از بروز و عمیقشدن چروکها جلوگیری میکند.

بین این ۳ محصول تفاوت چندانی وجود ندارد تنها به این نکته توجه کنید که کرمها بافتی سنگینتر نسبت به سرمها و لوسیونها دارند که باید با توجه به نوع پوستتان یکی از این ۳ مورد را انتخاب کنید. در کرم دور چشـم دکتر ژیـلا ترکیبـات ضـد چـروک (Anti-Aging)،روشـن کننـده، التیـام بخش و ضد کبـودی ارزشمنـدی بکـار رفتـه است که مهمتریـن آنهـا شامـل MRT، عصاره گیاه چای سبز و کریزانتلیس روغـن دانـه انگــور ویتـامیـن E و C پـایـدار، MDI Complex و کـلاژن می باشد مرطوب کننده های طبیعی NMF (لاکتیل)، د- پانتنول، آلانتویین، روغن آووکادو و پروتئین هیدرولیز شده گندم اثرات مرطوب کننده و ضدالتهاب فوق العاده ای دارند که از خشکی و خارش پوست دور چشم کرم ضد چروک نی نی سایت جلوگیری می کنند.

افزایش خاصیت ارتجاعی و جوانسازی پوست با وجود کلاژن محلول، حاوی پروتئین هیدرولیز شده گیاه لوپین برای رفع چین و چروک و خطوط ریز دور چشم، حاوی عصاره تخم ینجه برای کاهش و کنترل مؤثر پف و ورم کردگی دور چشم، کاهش تیرگی (کبودی) پوست و حلقههای ناحیه دور چشم با وجود کافئین، حاوی عصاره گیاه جینلوبیلوبا برای افزایش تغذیه و خونرسانی به پوست و رطوبترسانی مناسب به پوست با وجود پروتئین هیدرولیز شده گیاه لوپین و ویتامین از جمله این موارد است. توجه داشته باشید که کرم های دور چشم حاوی رتینول می توانند کمی تحریک کننده باشند، اما با گذشت زمان، پوست اطراف چشم به استفاده از آنها عادت می کند.

ایندکسر