[ad_1]

مایک موتزارت / فلیکر

معاملات جمعه سیاه Walmart اوایل به Walmart رسید. والمارت علاوه بر قیمت های معمولی پایین ، قیمت ها را به هر بخش در طول فصل باز می گرداند. . با پیشنهادات AirPods ، جاروبرقی رباتیک و تجهیزات در فضای باز ، زمان مناسبی برای شروع خرید است.

ما بهترین معاملات جمعه سیاه Walmart را در زیر گردآوری کرده ایم ، از جمله معاملات جدید برای تلویزیون های 4K ، موسیقی متن ، تلفن های هوشمند ، جاروبرقی رباتیک ، لپ تاپ و موارد دیگر. ما این صفحه را با کاهش قیمت جدید به صورت مستقیم به روز خواهیم کرد.

بهترین معاملات جمعه سیاه در Walmart امروز

تلویزیون والمارت پیشنهاد می دهد

Walmart به دلیل معاملات انحصاری تلویزیونی Black Friday شناخته شده است و بسیاری از بهترین تخفیف هایی که خرده فروش می تواند در حال حاضر ارائه دهد در تلویزیون های TCL و Samsung است.

تبلیغ Walmart جمعه سیاه: آنچه انتظار می رود هفته آینده باشد

اگرچه هنوز تصویری کامل از فروش جمعه سیاه Walmart نداریم ، اما پیش نمایشی از جمعه سیاه داریم تا به شما ایده بدهیم که روی چه معاملات باید تمرکز کنید.

به نظر می رسد برجسته ترین تخفیف در این تبلیغات جمعه سیاه ، تلویزیون های جمعه سیاه ، معاملات AirPods و چند نوار صوتی مناسب جمعه سیاه باشد. همیشه گلدان های فوری و جاروبرقی های ارزان قیمت همراه با لوازم خانگی مختلف دیگر برای فروش قابل توجهی تخفیف مناسب دارند.

همچنین می توانید از مارک های خاص والمارت انتظار پیشنهادات مناسب اردو زدن را داشته باشید. این شامل برخی از بهترین پیشنهادات برای موتور سیکلت و چادرهای جمعه سیاه است که شما نمی خواهید آنها را از دست بدهید.

تاکنون ، Walmart فقط تبلیغات دو هفته اول ماه نوامبر را به اضافه ریزه کاری های فعلی منتشر کرده است ، بنابراین ما هنگام رسیدن به اطلاعات جدید فروش نهایی ، مراقب خواهیم بود و آنها را اینجا اضافه خواهیم کرد.

آیا معاملات آنلاین والمارت برای جمعه سیاه سال 2020 انجام می شود؟

خلاصه بله همه پیشنهادات جمعه سیاه Walmart به صورت آنلاین و در فروشگاه ها موجود است.

این بخشی از تلاش والمارت برای کاهش میزان مراجعه به فروشگاه در فصل تعطیلات است. خرده فروش همچنین خدمات بالابر خارج از هیئت مدیره را ارائه می دهد تا از این طریق تجربه ایمن تری برای خریداران داشته باشد.

آیا والمارت امسال در دوشنبه سایبری شرکت خواهد کرد؟

به طور سنتی ، والمارت همیشه در رویدادهای دوشنبه سایبری شرکت می کرده است. ما انتظار داریم که امسال تقریباً یکسان باشد ، بسیاری از معاملات جمعه سیاه تا اوایل دسامبر در Walmart ادامه دارد.

چه موقع خرید معاملات جمعه سیاه Walmart

آگهی جمعه سیاه Walmart برای این هفته معاملات معتبری را از 11 نوامبر تا 15 نوامبر در بر می گیرد. با توجه به تعداد زیادی از افرادی که انتظار خرید این معاملات را دارند ، پیشنهاد می کنیم در این بازه نگاهی به پیشنهادات موجود بیندازید و سفارش دهید. از آنجا که امسال بسیاری از خریداران به دنبال کالاهایی هستند که در خانه استفاده کنند ، اگر خرید چیزی را که در لیست کارهای شما قرار دارد به تأخیر انداختید ، می توانید از آن صرف نظر کنید زیرا موجودی کالا به سرعت به فروش می رسد. تمام بخشهای فرآیند خرده فروشی امسال شلوغ است و تأخیر در خریدها نیز می تواند به معنی تاخیر در تحویل شما باشد.

محافظت از قیمت در فصل تعطیلات انتظار برای قیمت را به عنوان دلیلی برای تأخیر خرید شما از بین می برد ، بنابراین بهترین راه حل برای یافتن معامله جمعه سیاه Walmart در لیست خود ، فوراً برداشتن آن است.

فروش بیشتر در جمعه سیاه

تقریباً هر خرده فروش آنلاین ، به استثنای Home Depot ، جمعه سیاه در سال 2020 خواهد داشت. ما هنوز نمی دانیم تخفیف های آمازون ، Best Buy و Target از معاملات Walmart در سال 2020 فراتر می رود یا خیر ، اما در اینجا نگاهی سریع به سایر فروش های آنلاین است. .

جمعه سیاه آمازون: آمازون در حال حاضر معاملات اولیه جمعه سیاه را در قالب رویداد Holiday Dash ارائه می دهد. این فروش باید تا 19 نوامبر ادامه داشته باشد ، زمانی که انتظار داریم فروش جمعه سیاه آمازون به طور رسمی آغاز شود.

بهترین خرید جمعه سیاه: فروش تبلیغات برای بهترین خریدهای جمعه سیاه از قبل آغاز شده است و می توان انتظار داشت معاملات بیشتری در دوشنبه سایبری ادامه یابد.

جمعه سیاه را هدف قرار دهید: فروش جمعه سیاه تارگت نیز آغاز شد و معاملات جدید هر پنجشنبه انجام می شد.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر