[ad_1]

جمعه سیاه تمام شد و رفته است ، اما فروش آن پایان نیافته است: پیشنهادات دوشنبه سایبری امروز در اینجا موجود است. این زمان مناسب برای به دست آوردن تخفیف بزرگ در بلندگوی بلوتوث جدید از مارک های برجسته ای مانند JBL ، مارشال ، بوز یا آنکر است. ما در اینجا بهترین معاملات بلندگوهای بلوتوث برای Cyber ​​Monday را گردآوری کرده ایم که می توانید همین حالا خرید کنید ، بنابراین برای پیگیری آنها مجبور نیستید در اینترنت جستجو کنید. تیم متخصص ما آنها را نیز بررسی کرده و همه موافقت می کنند که آنها به طور خارق العاده ای خرید می کنند.

اگر صدای شما در ذهن شما است ، می توانید این معاملات هدفون Cyber ​​Monday را نیز بررسی کنید ، یا اگر طرفدار اپل هستید ، این معاملات AirPods Cyber ​​Monday. اگر می خواهید وسایل مورد علاقه شما تا کریسمس یا تعطیلات برسد ، اکنون می خواهید خرید کنید. تاریخ تحویل کالاهای خریداری شده اکنون تا ماه آینده تمدید می شود ، بنابراین تنها زمان لازم است تا اواخر دسامبر و اوایل سال 2021 زمان پیش بینی شده برای ورود خریدهای گرانبها باشد.

بهترین معاملات بلندگوهای بلوتوث در Cyber ​​Monday

نحوه انتخاب اسپیکر بلوتوث

صدها بلندگوی بلوتوث برای فروش وجود دارد – از کجا می دانید کدام یک برای شما مناسب است؟ برای سهولت کار ، ما بهترین بلندگوهای بلوتوث خود را برای سال 2020 مشخص کرده ایم. بهترین انتخاب ما برای سال 2020 مارشال امبرتون است. از زیبایی زیبایی برخوردار است ، مانند یک آمپر کوچک مارشال واقعی ، و اگرچه بدون صدای زنگ و سوت از مارک های دیگر است ، صدای آن کاملا شکست ناپذیر است. اصول اولیه در اینجا برتر است: مدل صدای 360 درجه با بیس عمیق و عمر باتری 20 ساعته. همچنین کوچکترین سخنگوی شرکت تا به امروز است. همچنین دارای یک نمایشگر باتری LED عالی و مفید و شارژ فوق العاده سریع USB-C است ، بنابراین می توانید مهمانی (یا پادکست ها) را در کل روز – یا یک شب ادامه دهید.

برای مبارزه با مقام اول مارشال امبرتون ، بلندگوهای بلوتوث هستند که به قیمت ، کیفیت صدا ، قدرت و قابلیت حمل اولویت می دهند. مورد آخر می تواند برای بسیاری از کاربران در حین حرکت مهم باشد و به همین دلیل ما Ultimate Ears Wonderboom کوچک اما قابل توجهی را ارائه می دهیم که هیچکدام از مشکلات صوتی کوچکی را که سایر بلندگوهای کوچک دارند ، ندارد. اگر چیز مقرون به صرفه تری می خواهید ، به دنبال Anker Soundcore Flare Mini بگردید که برخی از LED ها را با صدای 360 درجه خود با هزینه کمتری ارائه می دهد. در سمت دیگر بلندگوی Bose Home 500 قرار دارد که به دلیل کیفیت صدا و پشتیبانی از دستیارهای صوتی و هوشمند در بسیاری از اتاق ها با قیمتی معتبر (البته در دوشنبه سایبری کمتر) در دسترس است. سرانجام ، یک فرد سالم – JBL Flip 5 – وجود دارد که یک بلندگوی با دوام است و می توانید آن را در هر جایی با خود ببرید. این نه تنها یکی از بهترین بلندگوهای ضد آب بلوتوث است ، بلکه واقعاً می تواند از جای خود بلند شود.

و اگر به دنبال گزینه ای مقرون به صرفه هستید ، بررسی بهترین بلندگوهای بلوتوث زیر 100 دلار را بررسی کنید.

چقدر باید برای یک بلندگوی بلوتوث هزینه کنید؟

بلندگوهای بلوتوث دسته ای با طیف گسترده ای از قیمت ها هستند. بلندگوهای قابل حمل ارزان قیمت را فقط 20 دلار یا بلندگوهای گران قیمت را با قیمت 200 دلار یا بیشتر پیدا خواهید کرد. اینکه چقدر باید هزینه کنید در واقع به تعداد دفعاتی که قصد دارید از بلندگو استفاده کنید و همچنین به میزان کیفیت صدا بستگی دارد. اگر به دنبال چیزی هستید که هر چند ماه یک بار برای یک روز عادی در ساحل استفاده کنید ، می توانید بلندگوهای کاملا قابل قبولی با کمتر از 50 دلار پیدا کنید. اما اگر شما یک صوتی صوتی هستید که می خواهید هر کجا که بروید صدای عالی در دسترس شما باشد ، باید برای قسمت بالاتر هزینه کنید تا چیزی را پیدا کنید که شما را راضی کند.

آیا برخی معاملات بلندگوهای بلوتوث برای درست بودن خیلی خوب هستند؟

با معاملات بسیار زیاد در مورد بلندگوهای بلوتوث که در سایت های مختلف در اینترنت وجود دارد ، می توانید برخی معاملات را پیدا کنید که به نظر می رسد واقعی نیستند. بسیاری از مارک های مختلف بلندگوهای بلوتوث تولید می کنند ، از جمله مارک های معتبری مانند JBL یا مارشال ، اما همچنین مارک های کوچکی که تاکنون نام آنها را نشنیده اید. هنگام انتخاب معامله باید مراقب باشید تا مطمئن شوید که کالای با کیفیت و ارزش پولی را که خرج می کنید به دست می آورید.

به همین دلیل در اینجا در Digital Trends ما فقط بهترین معاملات را از خرده فروشان معتبر انتخاب می کنیم تا بتوانید با اطمینان خرید کنید و مطمئن شوید که از یک خرده فروش معتبر با یک سیاست بازگشت مناسب ، اسپیکر بلوتوثی با کیفیت مناسب دریافت می کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیران


[ad_2]

منبع: tarahi-news.ir

ایندکسر