معاملات آمازون سایبر دوشنبه 2020: فروش تلویزیون ، لپ تاپ و هدفون


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

آمازون فروش سایبر خود را با بهترین معاملات که تاکنون دیده ایم ، اوایل روز دوشنبه آغاز کرد. تو می توانی خود را در فروش کامل غرق کنید ، یا می توانید به یکی از دسته های زیر بروید:

اگر مطمئن نیستید که می خواهید چه چیزی بخرید ، می توانید نگاهی به پیشنهادات ما برای بهترین تخفیف در فروش دوشنبه آمریكایی آمازون كه در حال حاضر انجام می شود ، بیندازید. این سایت طیف گسترده ای از کاهش قیمت ها ، از سرخ کن های هوا گرفته تا مانیتورهای رایانه ای را ارائه می دهد ، بنابراین اگر در سال 2020 می خواهید انتخاب کنید ، می توانید پوشش ما را در مورد فروش Best Buy Cyber ​​Monday یا بزرگترهای ما را نیز خریداری کنید. لیست فروش در دوشنبه سایبر.

معاملات امروز دوشنبه اینترنتی بهترین آمازون

داغترین معاملات امروز مربوط به دستگاههای Amazon Echo ، میله های Fire TV و دوربین های امنیتی است.

تلویزیون آمازون سایبر دوشنبه ارائه می دهد

اگر به دنبال یافتن معاملات تلویزیونی Cyber ​​Monday از مارک های مطرح مانند Sony ، Samsung و TCL هستید ، دیگر به دنبال این نباشید. ما بهترین تخفیف ها را در زیر قرار داده ایم:

لپ تاپ دوشنبه آمازون سایبر ارائه می دهد

امروز ، آمازون طیف گسترده ای از لپ تاپ ها را برای Cyber ​​Monday ارائه می دهد. برخی از داغترین فروش ها معاملات Chromebook و معاملات لپ تاپ Surface است.

حتما بخوانید:
AMD Radeon RX 6900 XT در مقابل انویدیا RTX 3090: نبرد پرچمدار

معاملات گوشی دوشنبه آمازون سایبر

خرده فروش آنلاین برخی از بهترین معاملات خرید هدفون Cyber ​​Monday را به صورت آنلاین ارائه می دهد. با پیشنهادات متعدد AirPods و تخفیف Bose ، شما چیزهای زیادی برای انتخاب دارید.

پیشنهادات تلفنی از Amazon Cyber ​​Monday

ما در Cyber ​​Monday فروش زیادی از تلفن را پشت سر گذاشتیم و آمازون بهترین معاملات را برای تلفن های بدون قفل ارائه می دهد. امروز معاملات مختلفی برای آیفون ها و گوشی های گلکسی سامسونگ انجام شده است.

تخفیف های اکو دوشنبه آمازون

اگر به دنبال یک اسپیکر یا نمایشگر ارزان ارزان برای افزودن به خانه خود هستید ، آمازون بهترین معاملات Echo را که در هرجای دیگر پیدا خواهید کرد ارائه می دهد.

پیشنهادات دوشنبه آمازون چه زمانی پایان می یابد؟

از نظر فنی ، معاملات دوشنبه آمازون سایبر دوشنبه پایان می یابد. اما بیشتر معاملات تا هفته سایبر و بعد از آن ادامه خواهد داشت. بنابراین احتمالاً تا کریسمس و بعد از آن می توانید فروش پیدا کنید.

تاریخ تحویل قبل از کریسمس چه زمانی است؟

از آنجا که بیماری همه گیر باعث تأخیر در تحویل در سراسر کشور می شود ، بررسی تاریخ تحویل هر کالایی که خریداری می کنید بسیار مهم است. با این حساب ، دوشنبه سبز 14 دسامبر امسال رخ می دهد – که آخرین مهلت تحویل هدیه قبل از کریسمس خواهد بود.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
نحوه تغییر نام Fortnite

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir