مایکروسافت در تجسم ویژگی های شخصی جدیدی را در اختیار تیم ها قرار می دهد


ویژگی های جدید با مضمون شخصی هم اکنون برای پیش نمایش در برنامه های وب دسک تاپ و Microsoft Teams و حتی برنامه های تلفن همراه در دسترس هستند. لیست این ویژگی ها شامل امکان گپ زدن با دوستان یا خانواده ای که تیم ندارند ، هشدارهای موقعیت مکانی برای اطلاع دادن شما هنگام ترک یا ورود شخصی از خانواده به مکان های مشخص شده و موارد دیگر.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، ویژگیهای جدید دسک تاپ و وب به لطف امکان افزودن حساب شخصی به تیمها فراهم می شود. این نه تنها به کاربران تیم امکان تماس یا گپ زدن با دوستان و خانواده را می دهد ، بلکه با برخی از ویژگی های جدید در برنامه های تلفن همراه Teams نیز جفت می شود.

مایکروسافت می گوید برنامه های تلفن همراه Teams برای iOS و Android در یک پیش نمایش در حال به روزرسانی هستند تا به کاربران امکان گفتگو با دوستان یا خانواده خود را که در تلفن های خود تیم ندارند ، چت کنند. در چنین مواردی ، پیام های ارسالی به تیم ها از طریق پیام کوتاه استاندارد به تلفن تحویل داده می شوند ، کاربران تیم ها برای افزودن آنها به گپ گروهی به سادگی باید نام مخاطب یا شماره تلفن را وارد کنند. این امر به کاربران تیم اجازه می دهد تا همه گپ های شخصی خود را با رایانه خود همگام سازی کنند تا بتوانند مکالمه خود را بدون توجه به جایی که هستند ادامه دهند.

“امروز ما خوشحالیم که پیش نمایش عملکردهای شخصی جدید بیشتری را در تیم ها اعلام می کنیم که مدیریت و برنامه ریزی روزهای شما را حتی راحت تر می کند. با گفتگوی گروهی و تماس تصویری ، هم اکنون در رایانه های رومیزی و دستگاه های تلفن همراه ، ارتباط و سازماندهی با عزیزان آسان تر از همیشه ، به خصوص در تعطیلات در گوشه و کنار ، “گفت آرجون تومار ، مدیر بازاریابی. محصولات ، مایکروسافت 365.

حتما بخوانید:
بانک های خصوصی بلای جان اقتصاد ایران هستند
مایکروسافت

برخی از ویژگی های اضافی هم اکنون در پیش نمایش برنامه های دسک تاپ و وب Teams وجود دارد. اکنون می توانید یک گپ خصوصی شروع کنید یا یک گپ گروهی شخصی با حداکثر 250 نفر ایجاد کنید. همچنین می توانید با دوستان و خانواده خود از طریق تماس تصویری یا صوتی به صورت رایگان گپ بزنید ، یا دعوت نامه های گپ تصویری را با هر کسی به اشتراک بگذارید ، حتی اگر تیمی نداشته باشد. سرانجام ، می توانید حداکثر 49 نفر از دوستان و خانواده خود را در یک قاب در نمای گالری مشاهده کنید ، یا عکس ها و فیلم ها را از رایانه خود در هر چت خصوصی یا گروهی بارگذاری و به اشتراک بگذارید.

در مورد دستگاه های تلفن همراه ، از ویژگی های جدیدی که اکنون برای پیش نمایش در تیم ها در iOS و Android در دسترس است ، می توان به افزودن رویدادهای گروهی برای گپ های خود به تقویم دستگاه ، دریافت به روزرسانی ها و مکان در فید برای فعالیت و اضافه کردن عکس به شخصی در -app Safe.

برای لذت بردن از این ویژگی های جدید ، امروز باید برنامه دسک تاپ Teams را بارگیری کرده و با یک حساب شخصی مایکروسافت وارد سیستم شوید. اگر قبلاً از تیم ها برای کار استفاده می کنید ، می توانید روی حساب خود کلیک کرده و انتخاب کنید یک حساب شخصی اضافه کنید. سپس تیم ها پنجره جدیدی را با گپ ها و گروه های شخصی شما راه اندازی می کنند. گزینه جدید آهسته راه اندازی می شود ، بنابراین اگر آن را مشاهده نکردید ، باید مدتی صبر کنید.

حتما بخوانید:
بهترین میانبرهای صفحه کلید برای Fortnite

مایکروسافت همچنین می گوید که در تلاش است تا به زودی سایر ویژگی های شخصی دیگر را در برنامه تلفن همراه Teams ، روی دسک تاپ و وب از جمله ردیابی موقعیت مکانی در دسترس قرار دهد.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید