ماتریس 4: هر آنچه در مورد پسوند ماتریس می دانیم


آماده شوید که دوباره به Matrix برگردید. لانا واچوفسکی ، که از نویسندگان و کارگردانان فیلم اکشن ابتکاری است ماتریکس . بله ، انتظار می رود که هر دو کیانو ریوز و کری آن ماس نمادین خود را تکرار کنند نقش ها

جزئیات هنوز بدون عنوان است ماتریس 4 کمیاب باقی مانده است ، اما فیلم تاریخ اکران جدید 21 دسامبر 2021 است – چهار ماه زودتر از تاریخ اکران اصلی آوریل 2022 – و چندین بازیگر برجسته فاش شده اند. در اینجا هر آنچه می دانیم وجود دارد ماتریس 4 تا حالا.

روز و تاریخ انتشار

پس از توقف تولید از ماتریس 4 به دلیل نگرانی های مربوط به همه گیری ویروس کرونا ، برادران وارنر. تصاویر تقریباً یک سال کامل تاریخ اکران فیلم را از 21 مه 2021 به 2 آوریل 2022 تغییر دادند. اما در ماه اکتبر ، فیلم زودتر به تقویم اکران در 21 دسامبر 2021 منتقل شد ، که نشان می دهد استودیو نسبت به آن اطمینان دارد نحوه تولید فیلم چگونه پیش می رود.

در دسامبر سال 2020 ، ورایتی اعلام کرد که برادران وارنر تمام روز 2021 و تاریخ HBO Max را منتشر می کند. این شامل ماتریس 4.

انتقال به دسامبر 2021 با یک سری تأخیرها برای سایر فیلم های برادران وارنر همراه شد. تصاویر ، از جمله تپه، بتمن، و Shazam 2.

سبک جدید

نیل پاتریک هریس در مصاحبه ای با هالیوود ریپورتر پیشنهاد کرد که فیلم پیش رو سبک جدیدی دارد که با سبک قبلی های او متفاوت است.

“من فکر می کنم [Lana Wachowski] او انرژی فراگیر فراوانی دارد و سبک او از نظر کاری که انجام داده است به کاری که اکنون انجام می دهد تغییر یافته است. ” “من همیشه می خواستم میزبان یک فیلم اکشن غول پیکر بزرگ با رشته ها و چیزهای دیگر باشم و این برای من بد نیست ، اما مطمئناً برای من بسیار قابل توجه و سرگرم کننده است که بتوانم کمی در جعبه شن بازی کنم.”

عکسبرداری COVID

ضمن تبلیغ بیل و تد با موسیقی روبرو می شوند، کیانو ریوز درباره پروتکل های ایمنی صحبت می کند ماتریس 4 تهیه کنندگان در طول فیلمبرداری در برلین خلق کردند.

& quot؛ ما فقیر هستیم! & quot؛ کیانو ریوز تابستان امسال برای بازی در نقش نئو در مجموعه “ماتریکس 4” در برلین بازگشت. او می گوید تولیدکنندگان & quot؛ پروتکل های متفکر ، موثر & quot؛ تا صدا را ایمن نگه دارد و خدمه ریوز هنگام تبلیغ به صحبت پرداختند @ BillandTed3. pic.twitter.com/RtTsLOsyGP

& mdash؛ AP سرگرمی (APEntertainment @) 16 آگوست 2020

بازیگران بازگشت

همراه با کیانو ریوز و کری آن ماس ، شایعه شده است که چندین بازیگر دیگر ماتریکس نقش های خود را برای ماتریس 4.

جادا پینکت اسمیت ، بازیگر نیوبا در ماتریس شارژ شده و انقلاب های ماتریسی، در گفتگوهای برگشت برای گزارش شده است ماتریس 4. شخصیت پینکت اسمیت مبارز آزادی در جنگ بشریت علیه ماشین آلات و کاپیتان آرم کیسه هوا بود.

همچنین شایعه شده است که او برای بازگشت ماتریس 4 بازیگر لمبرت ویلسون است که مروینگین را در آن به تصویر کشیده است ماتریس شارژ شده و انقلاب های ماتریسی. Merovingian یک برنامه قدرتمند بود که به عنوان نوعی جنایتکار در ماتریکس عمل می کرد و از برنامه های تبعید محافظت می کرد و اطلاعات را تبادل می کرد. سرانجام ، دانیل برنهارد بازیگر / بدلکار نقش خود را به عنوان نماینده جانسون ، رهبر عوامل مدرن ماتریس شارژ شده.

دو بازیگری که بدیهی است غایب خواهند بود ماتریس 4 لارنس فیشبرن و هوگو ویوینگ هستند که مورفئوس و عامل شرور AI Smith را در ماتریکس و دنباله های آن به ترتیب. بافندگی تأیید کرده است که بخشی از آن نخواهد بود ماتریس 4 در ژانویه 2020 ، که نشان می دهد “آنها بدون من به جلو حرکت می کنند”. فیشبرن در مصاحبه ای در اوت سال 2020 با مجله نیویورک تأیید کرد که وی نیز برنمی گردد. “من دعوت نشده ام. شاید این باعث شود من یک نمایشنامه دیگر بنویسم. برایشان آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم عالی باشه “

حتما بخوانید:
مبارزه برای لباس بچگانه: راه سامورایی

یکی دیگر از اعضای بازیگری که بعید به نظر می رسد نقش خود را تکرار کند ، جو پانتولیانو است که در این امتیاز بازی سایفر را بازی می کند. این بازیگر در گفتگو با Cinema Blend گفت: شک دارم آنها مرا برگردانند. من برای آن لابی کردم ، باور کنید. یادداشت های کوچکی برای لانا ارسال کردم [Wachowski] و از او پرسید ، هیچ جوابی “

بازیگران جدید

انتظار می رود چندین چهره جدید به جهان ماتریس بپیوندند ماتریس 4، s مشت آهنین بازیگر جسیکا هانویک می گوید که او در حال مذاکره برای یک نقش اصلی ناشناس است.

مشت آهنین

همچنین از جمله موارد جدید اضافه شده به مجموعه حق رای دادن Matrix است ذهن شکارچی و منجمد جاناتان گروف – ستاره جاناتان – که در نقش اصلی شاه جورج در تولید اصلی برادوی بازی کرد همیلتون.

در ماه فوریه ، اسپارتاکوس الن هولمن آلوم به بازیگران پیوست ماتریس 4 در حال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره نقش وی شناخته نشده است ، بنابراین در حال حاضر کمی رمز و راز باقی مانده است.

الن هولمن

یک ماه قبل ، پریانکا چوپرا جوناس بازی کرد که در یک نقش نامعلوم بازی می کند ماتریس 4، به گزارش هالیوود ریپورتر.

پریانکا چوپرا به The Matrix 4 پیوست

و در اواسط ماه اکتبر ، چگونه مادرت را ملاقات کردم و دختر رفت نیل پاتریک هریس ، بازیگر ، به جمع بازیگران فیلم پیوست. نقشی که وی بازی خواهد کرد ناشناخته است ، اما این فیلم اولین فیلم پرفروش هریس برای یک استودیوی بزرگ سینمایی خواهد بود.

یکی از اولین موارد تایید شده حق رای دادن The Matrix در ماتریس 4 یحیی عبدالمتین دوم بود ، که شخصیت شرور Black Manta را در سال 2018 به تصویر کشید آکوامن. عبدالمتین دوم نیز در آینه سیاه، فرودو صفحه بزرگ سال 2017 ساعت مچی راه اندازی مجدد و بازی در HBO نگهبانان.

شخصیتی عبدالمتین دوم را بازی خواهد کرد ماتریس 4 در حال حاضر ناشناخته است ، اگرچه شایعات نشان می دهد که او ممکن است به عنوان نسخه جوان مورفیوس ظاهر شود ، نقشی که لارنس فیشبرن در سه گانه اصلی فیلم های ماتریکس ایجاد کرد.

عکسهای اول

فقط چند مورد از عکسهای غیررسمی این مجموعه زمان می برد ماتریس 4 راه خود را به صورت آنلاین پیدا کردند و این دقیقاً همان اتفاقی بود که پس از مشاهده کیانو ریوز در خیابان های سانفرانسیسکو در حال فیلمبرداری صحنه ای از فیلم رخ داد.

آزمونگر سانفرانسیسکو چندین عکس از این مجموعه را منتشر کرد ماتریس 4 توسط آماندا پیترسون ، خبرنگار عکاسی ، که موفق به گرفتن چند عکس از ریوز در هنگام فیلمبرداری و همچنین چندین عکس از ریوز با ستاره حق رای دادن کری-آن ماس ، بازی کننده ترینیتی برای این فیلم شده است. اگر چیزی از عکس ها بدست بیاید ، این است که شخصیت ریوز ، نئو ، ظاهرا این ظاهر سایبرپانک کاملا سیاه را که از فیلم های اصلی ماتریکس عبور می کند ، به نفع کمد لباس آرامتر کنار گذاشته است.

حتما بخوانید:
آنچه کارشناسان درباره لباس بچگانه نمی گویند و چگونه بر شما تأثیر می گذارد

اخبار تولید

فقط چند ماه پس از تأیید رسمی قسمت چهارم این حق رای ، برادران وارنر. تصاویر داد ماتریس 4 (همانطور که به طور غیر رسمی نامیده می شود) تاریخ انتشار 21 مه 2021 است. تاریخ انتشار بعدا به 2 آوریل 2022 منتقل شد و پس از آن دوباره به 21 دسامبر 2021 تغییر یافت.

توسعه از ماتریس 4 با لانا واشوفسکی شروع به کار کرد ، که به نویسنده همکار بازگشت و آخرین رکورد حق رای دادن را که او و خواهرش ساخته بودند کارگردانی کرد.

واشوفسکی در بیانیه ای گفت: “بسیاری از ایده هایی كه من و لیلی 20 سال پیش در مورد واقعیت خود بررسی كردیم الان حتی بیشتر مطرح هستند.” “بسیار خوشحالم که این شخصیت ها به زندگی من بازگشتند و از فرصتی دیگر برای همکاری با دوستان درخشان خود سپاسگزارم.”

برخی از این دوستان نویسنده الكساندر همون هستند (جزیره عشق) و دیوید میچل (ابر اطلس) ، که یکی از نویسندگان مشترک است ماتریس 4 همراه با واشوفسکی. همون و میچل علاوه بر کارهای سینمایی خود ، نویسندگان برجسته ای هستند و هر دو در یک قسمت از سریال محبوب واشوفسکی نتفلیکس ظاهر شدند. حس 8

فعلاً به نظر دیگر خواهر و برادران واچوسکی نیست ماتریس 4، اگرچه به نظر می رسد WB ​​معتقد است حق رای دادن در دستان لانا امن است.

رئیس برادران وارنر گفت: “ما نمی توانستیم بیشتر هیجان زده شویم که دوباره با لانا وارد The Matrix شویم.” گروه تصویر توبی امریچ. “لانا یک بیننده واقعی است – تنها کارگردان خلاق و اصلی – و ما از نوشتن ، کارگردانی و تولید این فصل جدید در دنیای ماتریکس هیجان زده هستیم.”

با این حال ، این احتمال وجود دارد جان ویک کارگردان چاد استاچلسکی ، که دوتایی از مانع های کیانو ریوز و هماهنگ کننده مانع بازی در فیلم های اصلی ماتریکس بود ، ممکن است برای دنباله آینده بازگردد. پیش از اعلام رسمی بانک جهانی ، استچلسکی اطلاعاتی درباره تولید فیلم چهارم ماتریکس منتشر کرد و گفت که او برای ساخت دنباله “هر کاری را که کردم برای کمک به من گذاشت”.

کیانو ریوز و کاری آن ماس

ماتریس 4 بدون كيانو ريوز كه نقش هكر حقيقتي را كه در سه گانه اصلي به مسيح ديجيتالي Neo بدل شد ، نقش ماتريكس را ندارد. خوب ، خبر خوب: ریوز برگشت ، همانطور که بانوی اصلی حق رای دادن ماتریکس ، کری-آن ماس نیز بازگشت.

با توجه به سرنوشت این دو شخصیت در انتهای سه گانه اصلی ماتریکس ، احتمالاً دنباله باید روشی هوشمندانه را برای ادغام مجدد نئو و ترینیتی در داستان دنبال کند ، اما این برای سریالی که نباید سخت باشد درگیر عرفان ، واقعیت مجازی و پیچ و تاب های عظیم می شود.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید