پس از قرارگیری چسب باید موهای خود را طوری حالت دهید، که چسب به هیچ وجه دیده نشود. خوشبختانه امروزه با روش های نوین لیفت صورت ما شاهد نتایج و خطوط چهره غیرطبیعی نیستیم.در حال حاضر جراحان پلاستیک قادر می باشند که ساختارهای زیرین صورت را با دقت بسیار بالایی بازیابی و پیکربندی نموده و خطوط چهره ای جذاب به وجود آورند.در ضمن این امکان نیز فراهم می باشد که بتوان در کنار لیفت صورت از لیپوساکن نیز برای درمان غبغب ،گردن های گوشتالو و یا درمان نواحی دیگر استفاده نمود.

در پایین تر از این سن چهره افراد هنوز به طور کامل شکل نگرفته است. با افزایش سن سینهها دچار افتادگی میشود و حالت سفتی و فرم مناسب خود را لیفت شقیقه در زنجان از دست میدهند. بعد از انجام جراحی می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید و همواره سر خود را بالا نگه دارید به خاطر داشته باشید بخیه های جراحی حدود ۱۰ روز بعد ازجراحی کشیده می شود برای انجام این اقدام به جراح زیبایی مراجعه نمایید. لیفت پیشانی و ابرو به منظور بالا بردن کل ابرو و برطرف کردن چینهای کل پیشانی (و حتی خط اخم) انجام می شود. در این حالت افتادگیچشمها برطرف میشود و به لیفت ابرو هم کمک میکند.

باید مقداری از چسب را در ناحیه نزدیک رویش مو قرار داده و پوست را به سمت بالا کشید. برخی پزشکان متخصص پوست معتقدند، استفاده طولانی از این چسبها باعث کشیدگی پوست شده و ایجاد علائم پیری روی بینی را تسریع میکند. در تکنیک لیفت شقیقه با ژل از فیلرهای مختلفی برای تزریق استفاده میشود، اما متداولترین این فیلرها، فیلرهای اسید هیالورونیک میباشند. معمولا این جراحی نیازی به بیهوشی عمومی ندارد و با بی حسی موضعی انجام می گیرد، اما در صورتی که بیمار در شرایط خاصی قرار داشته باشد، می تواند با تشخیص پزشک تحت بیهوشی عمومی جراحی را انجام دهد.

البته به این نکته دقت داشته باشید که در استفاده از این چسب زیادهروی نکنید. همانطور که گفتیم قسمتهای دیگر صورت را هم میتوان با استفاده از این چسب لیفت کرد و استفاده از این چسب محدودیتی ندارد. برای لیفت گردن با چسب باید چسب را در نزدیکی گوش زیر استخوان فک چسبانده و به سمت عقب کشید. با توجه به اینکه در این جراحی زیبایی، پیشانی و شقیقه کشیده می شوند، لایه های زیرین پوستی فرصت مناسبی برای تجدید کلاژن سازی دارند. این درد بویژه در زمان حرکت فک پایین و جویدن غذا بیشتر می شود.

ایندکسر