لپ تاپ مخصوص بازی Acer Nitro 5 برای جمعه سیاه از Walmart به 799 دلار کاهش یافت


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

والمارت / ایسر

در حالی که جمعه سیاه هنوز در اینجا نیست ، فروش جمعه سیاه امسال برای شما کاملاً آماده است و می توانید از تخفیفات آنها نهایت استفاده را ببرید. معاملات فعلی لپ تاپ Black Friday نیز از این قاعده مستثنی نیست ، حتی Walmart نیز به این لپ تاپ مخصوص بازی پیوست. در حقیقت ، تخفیف های میان مجموعه فروش های جمعه سیاه Walmart شامل این تخفیف ویژه است: ایسر نیترو 5 با تخفیف شدید 300 دلار.

اگر می خواستید یک لپ تاپ مخصوص بازی میان رده داشته باشید ، اما نمی توانید بیش از 1000 دلار برای یک لپ تاپ هزینه کنید ، Walmart در این جمعه سیاه یک پیشنهاد عالی برای شما دارد. سرانجام با این معامله می توانید چنین لپ تاپی تهیه کنید ، زیرا تخفیف 300 دلاری قیمت را از 1099 دلار به 799 دلار کاهش می دهد. و این در واقع یک سرقت برای آنچه به دست می آورید است.

این بار فقط 799 دلار خرید زیادی برای شما انجام می دهد. با این معامله یک لپ تاپ مخصوص بازی مجهز به صفحه نمایش 15.6 اینچی Full HD IPS ، 16 گیگابایت RAM ، 256 گیگابایت حافظه SSD ، پردازنده نسل نهم Intel Core i5 و گرافیک Nvidia GeForce RTX 2060 دریافت خواهید کرد. و با ایسر نیترو 5 ، شما می توانید انتظار تأکید بر خنک کننده و کنترل دما را داشته باشید ، زیرا دارای فن های دوگانه ، فناوری Acer CoolBoost و چهار دریچه خروجی است. CoolBoost می تواند به ویژه هنگام انجام بازی های سنگین و سنگین مفید باشد ، زیرا به عنوان توانایی افزایش سرعت فن 10٪ و خنک کننده CPU / GPU 9٪ در مقایسه با حالت اتوماتیک تبلیغ می شود. با استفاده از عملکرد NitroSense دما و سرعت فن سیستم را کنترل کنید.

حتما بخوانید:
پروژه ی تیونینگ انجین پراید قهرمان - تیونینگ تاک

Acer Nitro 5 همچنین دارای کیفیت صدای چشمگیر با بلندگوهای 2W خود با ارائه DTS جذاب: فوق العاده برای 3D صدا ، برای بازی های با عملکرد بالا ضروری است زیرا به شما امکان می دهد دشمنان را با دقت دقیق پیدا کنید.

این لپ تاپ مخصوص بازی میان رده عالی را با پرداخت 799 دلار از Walmart تا زمان تأمین تجهیزات ، دریافت کنید

اکنون پیشنهادات بیشتری برای لپ تاپ های مخصوص بازی Black Friday در دسترس است

لپ تاپ های مخصوص بازی می توانند یک سرمایه گذاری جدی باشند ، مخصوصاً اگر یک تنظیم رقابتی برای بازی های با کارایی بالا می خواهید. همیشه اطمینان از خرید بهترین معامله برای سبک بازی خود همیشه مهم است. با این حال ، پیش بروید و نگاهی به سایر پیشنهادات لپ تاپ مخصوص بازی Black Friday که برای شما قرار داده ایم ، بیاندازید. و فراموش نکنید که بررسی های دیگر ما برای بهترین معاملات جمعه سیاه ، بهترین معاملات جمعه سیاه در آمازون و بهترین معاملات لپ تاپ برای جمعه سیاه را بررسی کنید.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

حتما بخوانید:
علل ابتلا به سرطان پستان چیست؟

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید