قیمت پروازهای اربعین به نجف افزایش نمی یابدعلیپورخندری روز سه شنبه در تشریح جلسه کمیسیون ساخت و ساز شورای اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و نمایندگان شرکت های هواپیمایی در این جلسه چالش ها و مشکلات صنعت حمل و نقل هوایی کشور را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

نایب رئیس کمیته سازندگی مجلس افزود: در جلسه امروز بر عدم افزایش قیمت بلیت هواپیما به عراق در ایام اربعین تاکید شد و مقرر شد قیمت پروازهای نجف در ایام اربعین حسینی (ع) باشد. قیمت مناسب و متعادل در دو طرف حدود 6 میلیون تومان. افزایش نیابد

علیپور خندری با تاکید بر اینکه در ایام اربعین هر هفته 220 تا 230 پرواز زائران نجف را به مقصد نجف جابه جا می کنند، اظهار داشت: مقرر شد پس از ایام اربعین سند جامع سفر هوایی در کمیسیون ساختمان مجلس مطرح و بررسی شود. . .

وی با اشاره به بررسی موضوعات حمل و نقل هوایی در برنامه هفتم توسعه گفت: در این جلسه مقرر شد سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت های هواپیمایی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را برای بررسی به کمیسیون عمران مجلس ارائه کنند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: کشور ظرفیت تولید قطعات هواپیما، لاستیک و موتور و همچنین شرکت های تولیدی مانند هسا را ​​دارد که باید در قالب توسعه هفتم وارد این امر شود. برنامه ریزی

حتما بخوانید:
Walmart برای جمعه سیاه جای خود را به DJI Mavic Mini Drone می دهد

دیدگاهتان را بنویسید