فروش یخچال مینی NewAir: صرفه جویی در کولرهای آبجو ، شراب و نوشابه


Digital Trends می تواند هنگام خرید از طریق پیوندهای سایت ما ، کارمزد دریافت کند.

چیزهای زیادی وجود ندارد که بیشتر از تشنگی آزار دهنده و ناامیدکننده باشد ، فقط برای اینکه در یخچال خود را باز کنید و متوجه شوید که هیچ نوشیدنی سرد یخی وجود ندارد. شاید به این دلیل است که یخچال استاندارد آشپزخانه شما پر از غذا است و دیگر جایی برای همه آن قوطی های نوشابه یا بطری آبجو وجود ندارد ، یا بدتر از آن ، شاید یخچال شما به خوبی طراحی نشده باشد تا مقادیر زیادی را ذخیره کند. نوشیدنی های خنک اگر هر یک از اینها برای شما خیلی آشنا به نظر می رسد ، قطعاً وقت آن فرا رسیده است که درگیر یک کولر مخصوص نوشیدنی شوید.

خبر خوب این است که NewAir ، یکی از بهترین مارک های یخچال کوچک در بازار ، در حال حاضر تخفیف های خوبی برای طیف وسیعی از یخچالهای عالی که فقط برای آبجو ، شراب ، نوشابه یا هر چیز دیگری که می خواهید خنک و راحت باشد ساخته شده است: فقط کد را وارد کنید NEWAIR8 هنگام پرداخت ، 8٪ تخفیف در خریدهای بیش از 100 دلار دریافت کنید. یا یک کد وارد کنید NEWAIR50 با سفارش 350 دلار یا بیشتر از 50 دلار پس انداز لذت ببرید. اگر می خواهید بهترین عکس های فروش را ببینید ، ما دو مورد دلخواه خود را در اینجا رها کرده ایم.

یخچال و فریزر شراب و نوشیدنی شراب و نوشیدنی 24 بطری داخلی 20 منطقه ای NewAir 24 اینچی – 820 دلار با کد NEWAIR50 ، 870 دلار بود

از طرف دیگر ، اگر به چیزی نیاز دارید که بتواند مانند دو یخچال قوطی و همچنین بطری های شراب طولانی تر مقاومت کند ، این یخچال 24-اینچی دو منطقه ای به راحتی در میان بهترین کولرهای شراب موجود در بازار قرار می گیرد لحظه. بر خلاف اولین انتخاب ما ، که باعث ایجاد درجه حرارت ثابت در داخل کشور می شود ، این دستگاه دارای دو منطقه خنک کننده است – یک قسمت 70 قوطی در بالا و 20 بطری در پایین – که به شما امکان می دهد تنظیمات خود را با دو درجه حرارت جداگانه برای نوشیدنی های مختلف تنظیم کنید. این مفید است زیرا در مورد نوشیدنی های سرد “یک درجه حرارت مناسب برای همه” وجود ندارد. شراب های خنک معمولاً به اندازه نوشیدنی های دیگر مانند نوشابه و آبجو خنک نمی مانند ، این باعث می شود این یخچال برای کسانی که دوست دارند از نوشیدنی ها پذیرایی کنند و از نوشیدنی های زیادی لذت ببرند و می خواهند آنها را در دمای مناسب نگه دارند ، گزینه ای عالی است.

حتما بخوانید:
چوب بیلیارد حرفه ای خود را به واقعیت تبدیل کنید

این کولر نوشیدنی نواحی دو منطقه ای فولادی ضد زنگ 24 اینچ با کد تخفیف نیز می تواند با تخفیف برای شما باشد NEWAIR50 که ضربه آن را به 820 $.

پیشخوان یخ ساز شفاف NewAir – 230 دلار با کد NEWAIR8 ، 250 دلار بود

پیشخوان NewAir پاک کننده یخ ساز

حتی بهترین خنک کننده نوشیدنی نیز به اندازه کافی سریع یک نوشیدنی گرم را خنک نمی کند. برای این کار به حالت آماده به کار قدیمی نیاز دارید: یخ. متأسفانه ، این سینی های یخ فریزر مکعبی یخی در هنگام مهمان داشتن به سرعت خالی می شوند و یخچال های یخ زده داخلی می توانند در بهترین زمان ها آزار دهنده باشند. بدتر اینکه یخ های ساخته شده توسط این روش ها تقریبا همیشه ابری و کثیف به نظر می رسند – برای چیزهایی مانند کوکتل منفی نیست. به همین دلیل متخصصان جدی نوشیدنی به یخ ساز خوبی مانند NewAir نیاز دارند. با لمس یک دکمه ، یخ شفاف را پاک می کند (حداکثر 40 پوند در روز) ، که به نظر می رسد بهتر ، طعم بهتری دارد و کندتر از یخ هایی که بیشتر ما عادت داریم ذوب می شود ، و علی رغم اندازه بزرگ آن. قدرت حجم ، یخ ساز NewAir تقریباً متناسب با هر پیشخوان است.

از کد پرداخت استفاده کنید NEWAIR8 این دستگاه عالی یخ خالص NewAir را با 230 دلار تهیه کنید و 20 دلار عالی برای شما صرفه جویی می کند.

ما تلاش می کنیم تا به خوانندگان خود کمک کنیم تا بهترین پیشنهادات را برای محصولات و خدمات با کیفیت پیدا کنند و آنچه را با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب کنند. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و پیشنهادات این نشریه در هر زمان ممکن است تغییر کند. قبل از خرید حتماً معتبر بودن آنها را بررسی کنید.

حتما بخوانید:
Sony WH-1000XM3 فقط 220 دلار برای دوشنبه سایبری سرقت می کند

Digital Trends می تواند در مورد کالاهای خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون کسب کند ، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

توصیه های سردبیرانمنبع: tarahi-news.ir